Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przypon Karpiowy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Klayman

Klayman

Szajbus

• Members
  • 2000 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 20:42

Może i jest śmieszny ale za to ... szacuneczek !

#22 RaYden

RaYden

Weteran

• Members
  • 860 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 20:51

Taką presję na nim wywarliście, że zaczął usuwać niektóre filmiki ;D

#23 Klayman

Klayman

Szajbus

• Members
  • 2000 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 20:53

CYTAT(RaYden @ czw, 07 sty 2010 - 21:51) Wyświetl post
Taką presję na nim wywarliście, że zaczął usuwać niektóre filmiki ;D

Dziwisz się? icon_wink.gif
Pozdrowienia
Klay

#24 spiningista2

spiningista2

Weteran

• Members
  • 354 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 21:44

preparuje szczupaki które mają nie więcej jak 30 centów więc jak bym go spotkał to ciężko by z nim było !! P.s ale pierwsze co bym zrobił to bym mu wąsa zgolił bo żuki wąsa nie mają!!

#25 Klayman

Klayman

Szajbus

• Members
  • 2000 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 22:31

CYTAT(spiningista2 @ czw, 07 sty 2010 - 22:44) Wyświetl post
preparuje szczupaki które mają nie więcej jak 30 centów więc jak bym go spotkał to ciężko by z nim było !! P.s ale pierwsze co bym zrobił to bym mu wąsa zgolił bo żuki wąsa nie mają!!

Lepiej się tak nie odgrażaj ... może znalazł tego szczupaka martwego ? Zdarza się czasem. Sam kilka ładnych lat temu znalazłem szczupaczka ok 40 cm, który był niedoszłą zdobyczą kormorana. Żył jeszcze ale nie miał już oczu i pływał do góry płetwami przy trzcinach. Dostał dwa razy w głowę i poszedł na grilla icon_smile.gif w końcu jeść coś trzeba było na biwaku icon_wink.gif

Spinningista - weź lepiej się za naukę języka polskiego ... popraw troszkę ortografię bo patrząc na Twoje błędy aż oczy bolą ...
Pozdrowienia
Klay

#26 spiningista2

spiningista2

Weteran

• Members
  • 354 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 23:27

aaa tam daj spokój ile razy pokazywał na filmikach ryby w koszu od prania więc go nie bron bo było na filmach ale filmy już pousuwał cwaniak za dychę

#27 mariuchap

mariuchap

Weteran

• Members
  • 202 postów

Napisano 27 styczeń 2010 - 21:47

Sumika karłowatego proponuję do haczyka wiązać. Za wąsy icon_biggrin.gif

#28 ziq

ziq

Weteran

• Members
  • 120 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 17:12

Zuczek to Zuczek. icon_smile.gif Mnie denerwuje ten filmik z kulkami. Owszem niech sobie kręci, ale po co ten medal ? i jeszcze go tak eksponuje i wogóle. No i to, że "film został nakręcony specjalnie dla gazety MaxKarp" (mnie się zawsze wydawało, że KarpMax, ale może nie mam racji icon_mrgreen.gif) gazeta ta specjalizuje się w łowieniu karpi. Tutaj to dopiero się popisał. Ogólnie rzecz biorąc to gość jest dziwny. Ma prawie 200 filmów i w większości wyłączył komentarze. icon_smile.gif Szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi...

#29 Storbi

Storbi

Weteran

• Members
  • 115 postów

Napisano 22 sierpień 2010 - 10:01

http://www.youtube.c...;feature=search

To mnie powaliło na kolana ;d

#30 kj111

kj111

Weteran

• Members
  • 402 postów

Napisano 24 sierpień 2010 - 18:08

mnie jedno ciekawi dlaczego on zawsze pokazuje swój wizerunek i jeszcze jedno nakręcił dekalog jak ryby traktować a na filmiku pstrąga targa po piachu
http://www.youtube.c...feature=related

Użytkownik kj111 edytował ten post 24 sierpień 2010 - 18:08

#31 _MEFIU_

_MEFIU_

Weteran

• Members
  • 304 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motocykle!

Napisano 25 sierpień 2010 - 08:48

ma ktoś numer do niego?

#32 _MEFIU_

_MEFIU_

Weteran

• Members
  • 304 postów

Napisano 30 sierpień 2010 - 18:53

UWAGA UWAGA !!!
OD MOICH TAJNYCH INFORMATORÓW DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE W CIĄGU TYGODNIA ŻUCZEK DODA NOWE FILMIKI, TAKŻE WIECIE CO Z NIM ROBIĆ NIE?! icon_biggrin.gif icon_mrgreen.gif

#33 Borniak

Borniak

Weteran

• Members
  • 291 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 14:44

Ach, prawdziwi Polacy. Potraficie tylko zgnoić i skrytykować, ciekawe czy któryś z was potrafiły nagrać taki film?
"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa" - J. Tuwim

Piszę poprawnie po polsku

#34 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 16:16

Takiego debilnego?! obawiam sie niestety, ze nie.
Ale moge postarac sie nagrac film o konstrukcji skrzyni biegow w bolidzie F1 bo mam o tym takie samo pojecie jak zuczek o wedkarstwie.
www.carpholic.pl

#35 _MEFIU_

_MEFIU_

Weteran

• Members
  • 304 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 16:53

CYTAT(Czarnyy @ wto, 31 sie 2010 - 19:16) Wyświetl post
Takiego debilnego?! obawiam sie niestety, ze nie.
Ale moge postarac sie nagrac film o konstrukcji skrzyni biegow w bolidzie F1 bo mam o tym takie samo pojecie jak zuczek o wedkarstwie.

ale dowaliłeś icon_biggrin.gif

wbijaj do działu przynęty i doradź mi coś ;]

#36 Borniak

Borniak

Weteran

• Members
  • 291 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 16:55

Pomijam to czy on się zna na wędkarstwie czy sie niezna. Poprostu wkurzają mnie tacy ludzie jak MEFIU którzy krytykują innych tylko po to żeby się dowartościować i zwócić na siebie uwagę debilnymi postami. Nawet nie zobaczyłeś jego nowych filmów i już krytykujesz(Co gorsza, namawiasz innych do krytyki!)? Coś z tobą jest nietak :/ Ja nie bronie Żuczka, nie mówie że on jest świetnym wędkarzem i że popieram preparowanie łbów 20cm szczupaków. Poprostu irytuje mnie takie zbiorowe wyrzywanie się na kimś bez większego powodu i namawianie innych do tego samego.
"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa" - J. Tuwim

#37 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 16:59

Troche racji moze i w tym jest, ale zuczek wlasnie przez to stal sie popularny. Jak to sie mowi: nie wazne jak byle mowili. icon_smile.gif pozdrawiam
www.carpholic.pl

#38 _MEFIU_

_MEFIU_

Weteran

• Members
  • 304 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 17:25

CYTAT(Borniak @ wto, 31 sie 2010 - 19:55) Wyświetl post
Pomijam to czy on się zna na wędkarstwie czy sie niezna. Poprostu wkurzają mnie tacy ludzie jak MEFIU którzy krytykują innych tylko po to żeby się dowartościować i zwócić na siebie uwagę debilnymi postami. Nawet nie zobaczyłeś jego nowych filmów i już krytykujesz(Co gorsza, namawiasz innych do krytyki!)? Coś z tobą jest nietak :/ Ja nie bronie Żuczka, nie mówie że on jest świetnym wędkarzem i że popieram preparowanie łbów 20cm szczupaków. Poprostu irytuje mnie takie zbiorowe wyrzywanie się na kimś bez większego powodu i namawianie innych do tego samego.

nikogo do krytyki nie namawiam, zobacz sobie komentarze na jego temat i wtedy może skumasz czemu ludzie go tak nie lubią, zobacz sobie temat w dziale z kołowrotkami, problem z kołowrotkiem, początkujący wędkarz który się uczy z jego filmików nie potrafi zarzucać wędką. czy normalna osoba do bata daje żyłkę 0,40? czy reżyser który kręci film na każdym swoim filmie wrzuca fotki swojego durnego ryja? czy np. czarnyy lub grzegorz po zakupie haczyków lub podbieraka kręcą durne filmiki? chyba na YT brakło by miejsca dla nich. czy kręcą oni filmiki jak ktoś kąpie psa w łowisku i wrzuca to na YT zamiast zadzwonić na pały? czy MVDE lub ktoś normalny z forum kręcą filmiki ze zdjęciami nagród wygranych na zawodach? - nie. Takie jest moje zdanie i mogę o nim napisać a to że nie potrafiłeś osiągnąć wytrysku zadowalającego twoją kobietę która po tym cie rzuciła i jesteś wkurzony na cały świat i kogo napotkasz na swojej drodze to nie mój problem ;]
pozdrawiam Łukasz icon_smile.gif

#39 Borniak

Borniak

Weteran

• Members
  • 291 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 18:11

CYTAT(_MEFIU_ @ pon, 30 sie 2010 - 17:53) Wyświetl post
UWAGA UWAGA !!!
OD MOICH TAJNYCH INFORMATORÓW DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE W CIĄGU TYGODNIA ŻUCZEK DODA NOWE FILMIKI, TAKŻE WIECIE CO Z NIM ROBIĆ NIE?! icon_biggrin.gif icon_mrgreen.gif

Nikogo nie namawiasz do krytyki?

CYTAT(_MEFIU_ @ wto, 31 sie 2010 - 16:25) Wyświetl post
Takie jest moje zdanie i mogę o nim napisać a to że nie potrafiłeś osiągnąć wytrysku zadowalającego twoją kobietę która po tym cie rzuciła i jesteś wkurzony na cały świat i kogo napotkasz na swojej drodze to nie mój problem ;]
pozdrawiam Łukasz icon_smile.gif

Z tym akurat niemam problemów icon_wink.gif

Użytkownik Borniak edytował ten post 31 sierpień 2010 - 18:13

#40 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 31 sierpień 2010 - 18:15

Temat osiągnął najniższy już chyba możliwy poziom. Żenada i wstyd, jak się czyta niektórych użytkowników.
Zamykam.
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych