Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziwne okazy

92 odpowiedzi w tym temacie

#21 Garfield

Garfield

Weteran

• Members
  • 475 postów

Napisano 29 kwiecień 2006 - 11:12

Mnie się nie wydaje, że to takie proste ale skoro PeTeR_15 i wyndkorz P@weł tak uważają to niech sie pochwalą.

#22 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo:D

Napisano 29 kwiecień 2006 - 11:27

Zrobie Wam to za jakiś tydzień, bo teraz nie mam czasu icon_smile.gif Wcale się nie wykręcam tylko serio nie mam czasu icon_razz.gif
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=32876 Każde Wasze kliknięcie pomaga mi się rozwijać. W tej grze nazywam się PLANT i jestem wampirem. Dołączcie do niej jako wampiry, a służe Wam pomocą na servie 7 :)

#23 urbichampion

urbichampion

Weteran

• Members
  • 629 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo:)

Napisano 23 maj 2006 - 09:03

ten szczupak to moze nie byc fotomontaz, ogladalem kiedys na discovery program o podobnych przypadka, naukowcy stwierdzili ze takie rzeczy dzieja sie gdy woda w ktorej spoczywa ikra maja duze wachania temperatur, ale nie wiem, moze i jest to fotomontaz, ale z tego programu wynikalo ze takie rzeczy maja miejsce icon_razz.gif

#24 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 23 maj 2006 - 10:48

skoro takie tematy sie zdarzaja wsrod ludzi, to dlaczego nie mialyby sie zdarzyc wsrod szczupakow/ryb?

#25 urbichampion

urbichampion

Weteran

• Members
  • 629 postów

Napisano 23 maj 2006 - 11:50

no wlasnie, ja jestem jednak skolony ku temu, ze to nie jest fotomontaz, a skoro tak to jestem pelen podziwu jak te raby-ryba sie uchowala, bo ze zdjecia wynika ze jest calkiem spora, a z drugiej strony to jestem ciekaw czy taki polow liczy sie jako jedna sztuka czy dwie, jak myslicie??????

#26 Bury

Bury

Szajbus

• Members
  • 1288 postów

Napisano 23 maj 2006 - 13:36

QUOTE(PeTeR_15)
Zrobie Wam to za jakiś tydzień, bo teraz nie mam czasu icon_smile.gif Wcale się nie wykręcam tylko serio nie mam czasu icon_razz.gif

Juz troche wiecej minelo niz tydzien, Ty to zapracowany jestes biedaku :>

#27 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów

Napisano 23 maj 2006 - 13:39

No wiem troche mineło czasu icon_smile.gif Mam troche spraw na głowie bo musze się uczyć do szkoły, nawet na ryby nie jeżdże icon_sad.gif Jak zrobie to Wam wkleje, bez pośpiechu icon_razz.gif
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=32876 Każde Wasze kliknięcie pomaga mi się rozwijać. W tej grze nazywam się PLANT i jestem wampirem. Dołączcie do niej jako wampiry, a służe Wam pomocą na servie 7 :)

#28 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów

Napisano 23 maj 2006 - 17:33

No dobra Bury wygrałeś icon_smile.gif Nie potrafię posługiwać się Fotoshop-em icon_sad.gif Możecie się zemnie śmiać icon_cry.gif
Jedyne co zdołałem uczynić to: http://img236.images...fotomon18km.jpg
Ale dalej jestem przy stwierdzeniu, że te szczypłe to fotomontarz icon_smile.gif

#29 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów

Napisano 23 maj 2006 - 17:34

http://img236.images...fotomon18km.jpg

#30 urbichampion

urbichampion

Weteran

• Members
  • 629 postów

Napisano 23 maj 2006 - 19:35

no widze ze nie bardzo ci to poszlo, wiec nawet jesli jest to fotomontaz, to autor zasluguje na pochwale bo wykonal naprawde trudna rzecz:)

#31 woblerek

woblerek

Weteran

• Members
  • 502 postów
  • Zainteresowania:WĘDKARSTWO

Napisano 24 maj 2006 - 12:51

To jest chyba raczej fotomontaż, bo zobaczcie ten szczupak z lewej ma w złą stronę gębę.
Bez wędkarstwa życie straciło by sens... :)
Pozdrawiam woblerek.

#32 darekNS

darekNS

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 24 maj 2006 - 17:06

moja teoria odnośnie tego zdjęcia jest taka:
autor "wcisnął" trochę mniejszego szczupaka pod pokrywę skrzelową większego i pstryknął fotkę.
Wodom cześć.

#33 Codiusz

Codiusz

Weteran

• Members
  • 171 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 24 maj 2006 - 17:09

Nie zgodzę się z tobą, ja uważam że jest to ewidentnie fotomontaż.
...

#34 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 24 maj 2006 - 21:08

albo rozciął pysk jednego szczupaka i wsadził drugiego
flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#35 lukaszkondrusik

lukaszkondrusik

Weteran

• Members
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Zapalony wędkarz

Napisano 24 maj 2006 - 21:29

myślę że ktoś nie mógł by byc aż tak brytalny żeby zrobić jedno głupie zdjecie... moim zdaniem jest to autentyk kiedyś oglądałem program na 1 o jakiś prosiakach co miały na jednym tułowiu 2 głowy niestety umarły bo jedna głowa jadła a druga oddychała i się zaksztusiły takie przypadki w naturze się zdarzają tyle że mają marne szanse przerzycia przez np. tak jak tu jeden popłynie w jedną stronę drugi w drugą i inny drapieznik chap! :/ i takie rzeczy. poza tym ten szczupak był nawet spory i żeby go ktos nie złapał i zeby zapłodnił ikrę genotyp poszedł by dalej i kto wie może by i powstał nowy gatunek ryby, ale tekie szanse zdarzają się żadko tak jak 1:10000 ale się zdarzają...(mieliśmy o mutacjach w przyrodzie na fakultecie biologicznym icon_smile.gif)
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!

#36 woblerek

woblerek

Weteran

• Members
  • 502 postów
  • Zainteresowania:WĘDKARSTWO

Napisano 24 maj 2006 - 21:32

QUOTE(woblerek)
To jest chyba raczej fotomontaż, bo zobaczcie ten szczupak z lewej ma w złą stronę gębę.
Przeczytajcie jeszcze raz mój post. icon_wink.gif
Bez wędkarstwa życie straciło by sens... :)
Pozdrawiam woblerek.

#37 wyndkorz P@weł

wyndkorz P@weł

Weteran

• Members
  • 508 postów

Napisano 13 czerwiec 2006 - 18:35

Ten szczupak to na bank fotomontaż, popatrzcie. Przy gębie jest linia ''przyklejenia'' (przez program) drugiej gęby. Zaznaczyłem to czerwonym zaznaczeeniem jest miejsce jak "dolepił" łeb, a pomarańczową widać jak mu się to nieudało , wyszło mu krzywo LOL icon_lol.gif jeśli wam zasłaniają te zaznaczenia to zobaczcie to na orginalnym zdjęciu !

Załączone miniatury

• szczupak_sjamski_948.jpg

idzie deszcz... :(
będzie leszcz... :)

#38 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 13 czerwiec 2006 - 19:22

powiem wam tyle że ta ryba musiała mieć niezłego SPEEDA skoro ma dwa ogonki icon_wink.gif icon_razz.gif
połamania kija

#39 Kazio

Kazio

Weteran

• Members
  • 347 postów

Napisano 14 czerwiec 2006 - 16:59

QUOTE(wyndkorz P@weł)
Ten szczupak to na bank fotomontaż,  !

Ja tam nic nie widze... tez sie zastanawiam czy moze ona taka być. Wydaje mi sie ze jest to juz bardziej jakaś sztuczna ryba niż fotomontaż... pozdro
"Wędkarstwo... ty ry ty ty ty I'm Love it" :D

#40 Wysoc10

Wysoc10

Weteran

• Members
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Spinning

Napisano 14 czerwiec 2006 - 18:04

To raczej napewno fotomontaż, bo czy taka hybryda mogłaby się utrzymać i czy była by w stanie polować.Nawet jak by się taka urodziła, to nie wyrosła by do takich rozmiarów, ponieważ by zdechła, albo została pożarta przez inną rybę.A wsadzenie pod pokrywę skrzelową też raczej nie możliwe, bo czy głowa tego mniejszego by się zmieściła, a jak nawet to by miała zamknięty pysk, co by było doskonale wiedać.No chyba,że ma odcięty łeb, ale w to też wątpie. A więc według mnie to tylko fotomontaż, a potwierdzić to może jeszcze sznurek. Jest wsadzony do ryby z lewej str. i nigdzie nie wychodzi drógi koniec, a powinien pod skrzelami.
<`((((<Połamania haczyka, bo wędki szkoda >))))`>

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych