Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lód, Sztuki, Sezon 2009/10 (przygotowania)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
105 odpowiedzi w tym temacie

#101 rogalk

rogalk

Wędkarz

• Members
  • 43 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 22:30

Witaj.Jak będziesz na łowisku to sam sprawdź.Nikt na odległość ci tego nie zagwarantuje.Blisko wywierć dziury i sprawdź konsystencję lodu.No i lina z rzutką, kolce i osprzęt na sankach na długim sznurku a w ręku piosenka pukająca przed sobą.No i kolega. O ile w środku zimy można to sobie odpuścić tak na pierwszym i ostatnim lodzie środki bezpieczeństwa to podstawa. Pamiętaj że nie warto dla kilku ryb ryzykować życia.Pamiętaj że ryzykujesz też życie potencjalnych ratujących.Pamiętaj o rodzinie i takie tam.A jak nie masz dla kogo żyć i dalej chcesz ryzykować to możesz przecież żyć na złość swoim wrogom. icon_biggrin.gif .A niech mają za swoje.Tak na poważnie to warto zadbać o bezpieczeństwo.Trochę głupia taka śmierć .

#102 Wyder

Wyder

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 07:51

Na lód wybieram się oczywiście z kolegą. Będziemy łowić blisko brzegu na głębokości 1m bo tylko na takiej wodzie ostatnio były dobre wyniki. Będziemy przywiązani do brzegu linami,a lód oczywiście sprawdzimy przed wejściem. icon_smile.gif Jokers i ochotka juz zakupiona:) W środę lód był naprawdę gruby i twardy, dlatego ma nadzieję, że wytrzyma do soboty na tyle, że będzie się dało łowić . Dzisiaj w nocy przymroziło, więc jestem dobrej myśli icon_smile.gif

#103 lukas2531

lukas2531

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 09:00

CYTAT(rusek @ sob, 23 sty 2010 - 12:56) Wyświetl post
Mam identyczną wędkę ;p. Ktoś się dziś albo jutro wybiera na ryby?

ja codziennie siedzę na rybach bo mam 13 lat i niemam co innego robić,a po drugie wędkarstwo to moja pasja.Tylko bym prół na rybki w dzień i noc

#104 korgan

korgan

Weteran

• Moderator
  • 856 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo morskie i śródlądowe

Napisano 14 sierpień 2012 - 07:21

CYTAT(lukas2531 @ nie, 12 sie 2012 - 10:00) Wyświetl post
ja codziennie siedzę na rybach bo mam 13 lat i niemam co innego robić,a po drugie wędkarstwo to moja pasja.Tylko bym prół na rybki w dzień i noc

Może odpuść trochę wędkarstwo i usiądź przy książkach, ucz się myślenia i czytania ze zrozumieniem. Przyda Ci się to w życiu, wierz mi.
Skąd wiem, że tego potrzebujesz? Zobacz, gdzie zamieściłeś post... icon_rolleyes.gif

PS. Z gramatyką też u Ciebie cieniutko...

Użytkownik korgan edytował ten post 14 sierpień 2012 - 07:22

#105 Wilk_Morski

Wilk_Morski

Weteran

• Members
  • 193 postów
  • Zainteresowania:Ryby Grzyby Pszczoły

Napisano 23 grudzień 2012 - 21:01

CYTAT(korgan @ wto, 14 sie 2012 - 11:21) Wyświetl post
Może odpuść trochę wędkarstwo i usiądź przy książkach, ucz się myślenia i czytania ze zrozumieniem. Przyda Ci się to w życiu, wierz mi.
Skąd wiem, że tego potrzebujesz? Zobacz, gdzie zamieściłeś post... icon_rolleyes.gif

PS. Z gramatyką też u Ciebie cieniutko...

Konrad masz absolutną rację . . .
. . . ale ja czytając co pisze Łukasz zamykam oczy i widzę siebie gdy miałem 13 lat icon_mrgreen.gif
Wędka do tornistra i sruuu! na ryby .
A nauka . . . różnie .
Czasem przy latarce pod pierzyną , a czasem po prostu w szkolnym kibelku na parapecie icon_biggrin.gif

Ryby są jak kobiety . Jednego dnia dają się podrywać , a kiedy indziej nie mają ochoty ;)

#106 A_post_oł

A_post_oł

Szajbus

• Members
  • 1049 postów
  • Zainteresowania:ryby też

Napisano 24 grudzień 2012 - 00:56

Panowie zamykam temat bo ten wykopek i następne posty są bez sensu
Moderator
Na ryby w każdziuteńki wolny czas...

Piszę poprawnie po polsku.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0