Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konger World Champion Iri Lucky

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bluzer

Bluzer

Szajbus

• Members
  • 1075 postów

Napisano 12 październik 2009 - 21:06

1. Pełna nazwa sprzętu

KONGER World Champion IRI Lucky 3,05 m , cw 3-10 g

2. Zdjęcie ogólne

3. Specyfikacja techniczna

zastosowonie wysokomodułowych włókien węglowych IM8,przelotki typu SIC, dolnik z portugalskiego korka, szybka akcja choć to nie wklejanka,kij dwuskładowy ze złaczem typu spigot

4. Czas użytkowania i częstotliwość użytkowania

Od listopada 2008 jestem jej szczęsliwym(lucky icon_wink.gif ) posiadaczem,a towarzyszy mi na 90% wypraw

5. Z jakim sprzętem najczęściej używam?

Shimano Catana 2500 RA , za szpuli zyłka 0,12-0,16

6. Zalety

długosc wedziska pozwala na dalekie rzuty i precyzyjne prowadzenie przynety na duzych odległosciach miedzy kamieniami,świetnie wyczówa i amortyzuje gwałtowne brania kleni, ale jest też doskonale przekazuje delikatne skubniecia niewielkich okoni.świetnie pracuje już przy kilkunasto-centymetrowych rybkach majac przy tym duzy zapas mocy. Bardzo efektowne (matowy lakier) i estetyczne wykonanie.praktyczne uszko tuż nad korkiem do zaczepiania przynet.

7. Wady

nie zauważyłem takowych

8. Złapane ryby

sporo kleni głównie w przedziale 25-35cm,a takze okonie,wzdręgi,jazie,szczupaki,leszcze i (największa)karp 65cm

9. Zdjęcia dodatkowe

10. Cena zakupu

dałem 199zł na wyjatkowej okazji,można go dostać na allegro za 250zł

11. Uwagi końcowe

w swojej klasie cenowej jest to chyba najlepsza propozycja kija kleniowo-jaziowego na małe i srednie rzeki,wędzisko to jest na spławiku najczęściej polecanym kijem do połowy wymienionych ryb.Moim zdaniem jest to doskonała propozycja dla "klenio-jaziowców", a nazwa Lucky nadana nie bez przyczyny... icon_wink.gif

Użytkownik Bluzer edytował ten post 13 październik 2009 - 09:47

#2 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 14 październik 2009 - 16:54

Tak to prawda swietny spining lekki swietnie wywazony i przedewszystkim mocny jak na podany cw 10 gr Ja tym kijem łowie nawet sandały i bolenie na 15 gr główki i woblery icon_smile.gif
... Sama Wedka Wedkarzem Nie Czyni...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych