Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaxon

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szczepan

Szczepan

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 30 marzec 2005 - 15:23

Co myslicie o tej firmie icon_question.gif

#2 KAMO odra

KAMO odra

Weteran

• Members
  • 445 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo !

Napisano 30 marzec 2005 - 15:26

Ja uważam ją za bardzo dobrą firme ale to tylko moje zdanie bo jak napisałem to w innym poście to pomnie pojechali (to prawie jak za komuny że nikt nie może mieć własnego zdania) ale i tak nie zmienie swojego stosunku do tej firmy JEST ONA NAPTAWDE DOBRA
POZDRAWIAM

#3 wujek

wujek

Wędkarz

• Members
  • 50 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, akwarystyka

Napisano 30 marzec 2005 - 16:45

Kolega mial wędke karpiowa chyba "phantom" czy jakos tak, kosztowala prawie 300zl i pekla mu przy rekojesci podczas rzutu olowiem 120g a wyrzut miala do 120g.Reklamacji mu nie uznali, poniewaz za duze obciazenie bylo:roll: Wg mnie na sprzet Jaxona szkoda pieniedzy... Podobnie jest z kolowrotkami, lepiej uzbierac troche wiecej pieniedzy i kupic innej firmy np Tica, Shimano, Daiwa niz cieszyc sie z kolowrotka przez pierwszy miesiac.

#4 KAMO odra

KAMO odra

Weteran

• Members
  • 445 postów

Napisano 30 marzec 2005 - 17:24

Ja mam kolowrotek Jaxon juz przez prawie 5 lat i nigdy nie mialem z nim problemów a wię zalezy gdzie sie kupuje Jaxony jak wiakimś malym sklepiku w ktory wiekszosc sprzetu to podróby to niema co liczyć na gwarancje WUJEK nie mówie że twój znajomy kupił jakieś gów.....o ale możliwe że nieświadomie kupił podróbke
POZDRAWIAM

#5 wujek

wujek

Wędkarz

• Members
  • 50 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, akwarystyka

Napisano 30 marzec 2005 - 18:19

Co do wędek kazdej firmy czy to jaxon czy shimano mam jedna opinie-jesli weglówka to nie nadaje sie do ciezkiego lowienia z brzegu, tamten jaxon taki byl i glownie dlatego nie wytrzymal.Wedka byla oryginalna, wszystko bylo kupowane tak jak mialo byc-gwarancja, porzadny sklep, tylko panowie z serwisu mieli swoje hipotezy na temat zlamania icon_rolleyes.gif Co do kolowrotkow spiningowych uzywanych do lowienia belon przez moich kolegow, wystepowala nastepujaca wada-slabe tryby ktore szybko sie wyrabialy i uniemozliwialy hol ryby.Reszta czesci dzialala dobrze.

#6 pietruch

pietruch

Weteran

• Members
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, geografia, historia, no i piłka nożna

Napisano 30 marzec 2005 - 18:35

Kamo- taki przykład- wybrało się kilku kolesi na wyprawe dorszową. Dopłyneli na pierwsze miejsce łowienia, dostali sygnał, opuścili pilkery i zaczęli łowić. W końcu pewien pan miał branie zaciął, poczuł ciężar i po chwili nic. Okazało się że kołowrotek "rozsypał" mu się w ręku. Po chwili jego kolega miał na wędce malutkiego dorszyka, holował go kilka sekund... Szpula nie wiadomo w jaki sposób ale poprostu wpadła se do wody. Oczywiście obydwaj mieli kołowrotki jaxona do połowu morskiego. Znajomy kupił procę jaxona taką najzwyklejszą... Po którymś wystrzeleniu ziarna, guma poprostu się zerwała. Jedyne co czytałem pozytywnego o tej firmie to to że mają dobry serwis. Niestety jestem zaopatrzony w młynek mikado i wędkę. Jednak już wiem, że nigdy jaxona nie wezme ani mikado do ręki. Wole dać dwie dychy więcej i kupić coś z Byrona, Dragona, Spro, Okumy, itd.
P.S. Nikt cie nie zaszlachtował ani wyśmiał za to że wyraziłeś własne zdanie, jednemu leży w ręce to a drugiemu tamto, jednak z wujkiem mamy dość negatywne zdanie na temat ów firm icon_smile.gif.

#7 KAMO odra

KAMO odra

Weteran

• Members
  • 445 postów

Napisano 30 marzec 2005 - 20:19

wporządku każdy ma prawo do swojej opini !!!

pozdrawiam
ps: a może słyszał ktoś o firmie TIC juz pisałem to w innym poście ale nikt nie odpisał.Firma ta produkowała błystki i kotwice

#8 Guest_voltman123_*

Guest_voltman123_*
  • Guests

Napisano 06 kwiecień 2005 - 14:58

bez komentarza! bardzo dobra Firma!

[i][size=7]Wolfik - poprawione błędy ortograficzne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych