Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kanał Dwory

87 odpowiedzi w tym temacie

#41 holokynkolokyn

holokynkolokyn

Wędkarz

• Members
  • 12 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano 23 styczeń 2011 - 23:39

icon_biggrin.gif

Użytkownik holokynkolokyn edytował ten post 23 styczeń 2011 - 23:52

#42 holokynkolokyn

holokynkolokyn

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 23 styczeń 2011 - 23:39

Witam w nowym sezonie icon_cool.gif
Był ktoś już w tym roku na rybkach icon_question.gif

#43 seop

seop

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 20 luty 2011 - 09:51

Witam widze ze takiej odpowiedzi jeszcze nie ma wiec napisze co wiem o tym miejscu tylko splawik odrazu mowie jezdze na to miejsce powyzej tej zapory na dworach strona objetna najlepsze miejsce to to gdzie wpada tam jakis strumyk dosyc plyka woda ale pelno leszcza i sandacz tez sie zdazy natomiast tak co tam jade to kazdy mi mowi ze nic nie zlapie bo tam ryba bierze tylko wczesnym rankiem z tym sie nie zgadzam co do splawika rano brania sa nawet w miare chodzi mi tu bat 6m i zwykla wedka przed poludniem kolo godziny 11 metoda polowu ulega zmianie mianowicie cisza i lowienie 2-3 metry od brzegu przynety pospolite robaki kolo godziny 13-14 zawsze brania ustaja wtedy zaczynamy necic godzina 16 zaczynaja sie brania az do samego wieczora biora ladne leszcze i karasie standard juz tam ostatnio linek 37cm co do wedkowania na grunt za cale moje wyjazdy tam 1 zdobycz sumik karlowaty tyle wiem to pisze

#44 seop

seop

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 16 marzec 2011 - 06:24

CYTAT(seop @ nie, 20 lut 2011 - 12:51) Wyświetl post
Witam widze ze takiej odpowiedzi jeszcze nie ma wiec napisze co wiem o tym miejscu tylko splawik odrazu mowie jezdze na to miejsce powyzej tej zapory na dworach strona objetna najlepsze miejsce to to gdzie wpada tam jakis strumyk dosyc plyka woda ale pelno leszcza i sandacz tez sie zdazy natomiast tak co tam jade to kazdy mi mowi ze nic nie zlapie bo tam ryba bierze tylko wczesnym rankiem z tym sie nie zgadzam co do splawika rano brania sa nawet w miare chodzi mi tu bat 6m i zwykla wedka przed poludniem kolo godziny 11 metoda polowu ulega zmianie mianowicie cisza i lowienie 2-3 metry od brzegu przynety pospolite robaki kolo godziny 13-14 zawsze brania ustaja wtedy zaczynamy necic godzina 16 zaczynaja sie brania az do samego wieczora biora ladne leszcze i karasie standard juz tam ostatnio linek 37cm co do wedkowania na grunt za cale moje wyjazdy tam 1 zdobycz sumik karlowaty tyle wiem to pisze

bylem na kanle nic nie bralo tylk szczupak na splawik na czerwonego robaka

#45 holokynkolokyn

holokynkolokyn

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 17 marzec 2011 - 23:21

ech to cieniutko, a nie wiesz jak na wiśle ? ja może w przyszłym tygodniu tam się wybiorę to dam znać co i jak icon_smile.gif

#46 sta82

sta82

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 24 marzec 2011 - 21:30

Witam.Chciałem zapytać czy jest to woda pzw Katowice

#47 mirko

mirko

Wędkarz

• Members
  • 16 postów

Napisano 25 marzec 2011 - 21:33

tak jest to woda okregu katowice nr 029
Ryby się ŁOWI,ŁAPIE się motyle:-)

#48 seop

seop

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 26 marzec 2011 - 11:21

byl ktos na kanale jakie wyniki?

#49 holokynkolokyn

holokynkolokyn

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 17:25

byłem na kanale w miejscowości las i jedynie co brało to małe karasie takie po 20cm. za nie długo znów spróbuję....

#50 kuczyk

kuczyk

Weteran

• Members
  • 547 postów
  • Zainteresowania:Karpiarstwo :) czasem spławiczek ^^

Napisano 15 kwiecień 2011 - 13:32

i jak tam ludzie icon_smile.gif dzieje się coś już na dworach lub wiśle gdzie wpływa do kanału ??
Wędkarstwo karpiowe No Kill

#51 Marek_92

Marek_92

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2011 - 15:05

Witam. Bylem wczoraj z 2 kolegami pierwszy raz na kanale ale wyniki bardzo slabe, tylko 2 rybki (okon, leszcz).

Użytkownik Marek_92 edytował ten post 26 kwiecień 2011 - 15:06

#52 seiz

seiz

Weteran

• Members
  • 112 postów

Napisano 30 kwiecień 2011 - 17:05

Dzisiejszy wypad na kanał okazał się porażką bo leszczom się na amory wzieło icon_biggrin.gif trą się na całego, jedynie karasie troszkę większe od żywcowych skubały
pozdro

#53 kuczyk

kuczyk

Weteran

• Members
  • 547 postów
  • Zainteresowania:Karpiarstwo :) czasem spławiczek ^^

Napisano 03 maj 2011 - 16:56

a na którym kanale dokładnie ? na tym od Wisly czy za tamą ?? to pewnie za niedługo będzie można sie pobawic...
Wędkarstwo karpiowe No Kill

#54 seiz

seiz

Weteran

• Members
  • 112 postów

Napisano 04 maj 2011 - 18:49

w miejscowości Las czyli poza tamą
pozdro

#55 seop

seop

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 22 marzec 2012 - 10:00

a w tym roku ktoś juz byl na kanale?

#56 DuDi555

DuDi555

Weteran

• Members
  • 230 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 08:30

CYTAT(seop @ czw, 22 mar 2012 - 12:00) Wyświetl post
a w tym roku ktoś juz byl na kanale?

A ja byłem icon_smile.gif
Ale wyników nie zanotowałem. Siedziałem w niedzielę 25/03 w godzinach 7:30-13:30. Wiater wioł, woda płyłła icon_wink.gif
Jechałem cały napalony na otwarcie sezonu. Już sobie wyobrażałem, jak ładnie wysprzątam łowisko, jak ładnie zanęcę, jak się wygrzeję w słoneczku... Zaczęło się od tego, że zastałem syf i gnój. Ludzie to świnie. Serio. Na wysprzątanie łowiska brakłoby mi 3 worków 100l... butelki pod wódce, piwie, napojach, styropian, pudełka po robakach, puszki po kukurydzy, opakowania po zanęcie. Powtórzę: ludzie to świnie, flejtuchy i gnoje (oczywiście nie wszyscy icon_smile.gif ).
Wiatr wiał momentami tak mocno, że fala potrafiła przewrócić 7g bombkę (o ja naiwny, zaczynałem od 4g icon_smile.gif ). Nęciłem i łowiłem "mięsnie": żarełko dla psów w zanęcie, trochę zapachu halibutowego, trochę konopii i coco belge. Feeder i bolonka. Na haczyku na przemian: czerwone i białe (standardowe i barwione). Nawet brania nie zanotowałem - chyba miejsce źle wybrałem, bo 30m w dół rzeki (koło ujścia rowu od Stawów Monowskich) mieli jednego karasia i kilka uklei.
A woda w kanale płynęła sobie różnie: 0,5h w górę, 0,5h w dół...
Na koniec dodam, że około godziny 12:00, jak słonko mocniej przyświeciło, to zacząłem wyczuwać "dziwny" zapach (wiatr wiał wzdłuż kanału, w dół rzeki). W drodze powrotnej zauważyłem miejskie wysypisko, którego wcześniej nie zauważyłem... miejsce pochodzenia zapachu stało się znane.

"Bynajmniej" to nie "przynajmniej"!
Znaj znaczenie słów, których używasz.

#57 seop

seop

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 30 marzec 2012 - 07:20

też byłem w ten sam dzień co ty na zwiedzaniu pojechałem na ujscie soly do wisly 1 branie przez 3 godziny pozniej pojechalem blizej zatoru tam 5 uklejek niestety trzeba bylo uciekac bo idioci podpalali lonki pozniej pojechalem na kanal niedaleko atora zaraz za ta tama tam zero bran siedzialo duzo ludzi ale nic nikt nie zlowil

#58 seop

seop

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 09 kwiecień 2012 - 08:15

mam takie pytanie bo do kogo teraz nalezy slepe koryto wisly ktore znajduje sie miedzy ujsciem soly do wisly a zatorem bo kiedys nalezalo jakos osobno teraz podobnosz sie to zmienilo ktos cos wie?

#59 dream catcher

dream catcher

Wędkarz

• Members
  • 87 postów
  • Zainteresowania:muzyka, wędkowanie, fotografia

Napisano 13 kwiecień 2012 - 09:30

KLIK! <--- to powinno Ci wszystko wyjaśnić. Pozdrówki.

#60 holokynkolokyn

holokynkolokyn

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 21:22

ostatnio łowiłem na wiśle w miejscowości bobrek ale nic a nic nie wzięło. Jakie macie zdanie na temat tego łowiska..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych