Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kielce Świętokrzyskie:)

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 Tevez

Tevez

Weteran

• Members
  • 225 postów

Napisano 10 maj 2012 - 19:09

W sumie nigdy nie byłem dalej - bliżej środka, o końcu to już nawet nie wspominając. Ale w sumie można by się wybrać, objechać (icon_biggrin.gif) i sprawdzić jak miejscówki wyglądają icon_smile.gif

Co ciekawe wpadła tam także kontrola i skontrolowała tylko dwójkę którzy byli najabardziej roztawieni a resztę oszczędzili - chociaż mało ich nie było icon_smile.gif

#62 wędkarz13

wędkarz13

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 13:02

ja jestem z kielc

#63 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 22:15

Ok, fajnie icon_wink.gif Ja nie jestem. Kolego jako, że jesteś tu nowy- nie odgrzewamy starych tematów, bez wyraźnej przyczyny. Chcesz umówić się z kimś na ryby? Zaproponuj coś, daj ofertę kiedy ci pasuje, gdzie chcesz łowić, na co itd...

#64 Siwyck

Siwyck

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 09:58

Szukam kogoś z  kielc lub okolic do wspolnego wyjazdu na ryby pozdrawiam :smile:

Jak cos odpisać w temacie śledzę cały czas

Użytkownik Siwyck edytował ten post 29 marzec 2016 - 09:58

#65 Wojtek111

Wojtek111

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 16:08

Szukam kogoś z  kielc lub okolic do wspolnego wyjazdu na ryby pozdrawiam :smile:
Jak cos odpisać w temacie śledzę cały czas

#66 Wojtek111

Wojtek111

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 16:12

Witam ja jeżdżę przeważnie w okolice Sandomierza, Opatowa, Klimontowa na zbiorniki. W tym roku złowilem już ok 30 karpików, 10 karasi .Więcej mogę opowiedzieć przez telefon nr do kontaktu 607300259

#67 Destruction

Destruction

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 16:07

Elo,

Jutro tj. 05.06 w godzinach 6:00 do ok 9 spining powiat buski, rzeka Nida (szczupak, boleń, jaź, kleń), ciekawy odcinek można we dwóch obrzucać i przemierzyć ok 1,5km, kilka ogromnych powalonych drzew, miejsca gdzie można łowić z nurtu ze środka koryta. 

Nie byłem tam od lutego więc trochę czasu minęło ale zapewne nie wiele się zmieniło. 

Jak ktoś jest zainteresowany pisać, podam lokalizację miejscówki

Ogólnie szukam 1-2 osób do zmontowania sensownej ekipy, na początek wyjazdy na rzeki w woj.świętokrzyskim - nida, czarna, wschodnia, nidzica, mierzawa i inne, ew, organizowanie się na dalsze ciekawsze wypady w sąsiednich województwach. 

Użytkownik Destruction edytował ten post 04 czerwiec 2016 - 16:12

#68 globtrorer33

globtrorer33

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 22 luty 2017 - 21:44

Jestem ze świętokrzyskiego i mam hopla na punkcie wyjazdów do Skandynawii. Jeśli ktoś chce jechać - niech da znać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych