Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kielce Świętokrzyskie:)

67 odpowiedzi w tym temacie

#1 kubakorona

kubakorona

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 20 sierpień 2009 - 16:49

Witam wszystkich przegladam te forum czesto ale wogole nie widze ludzi z CK i okolic... jesli ktos jest prosze sie odezwac w tym temacie, moze kiedys jakis wspolny wypad na ryby pozdrawiam

#2 ValkiriaRadom

ValkiriaRadom

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 20 sierpień 2009 - 22:37

Witam Cie. Ja jestem z Radomia wiec nie daleko. Nasze miasta mają porozumienie ze sobą. Ja tez z chęcią bym się wybrała w Twoje rejony. Najlepiej gdzieś pomiędzy Radomiem a Kielcami. Mam na myśli Szydłowiec Skarżysko. Co ty na to??

#3 BoOoM

BoOoM

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 22 sierpień 2009 - 04:16

CYTAT(kubakorona @ czw, 20 sie 2009 - 19:49) Wyświetl post
Witam wszystkich przegladam te forum czesto ale wogole nie widze ludzi z CK i okolic... jesli ktos jest prosze sie odezwac w tym temacie, moze kiedys jakis wspolny wypad na ryby pozdrawiam

Drogi [quote name='kubakorona'] cieszy mnie ze jestes z kielc bo ja jestem w ich okolicach a dokładniej to okolice Ostrowca ŚW i Starachowic lecz wspólny wypad na ryby odpada bo mam dopiero 12 lat icon_smile.gificon_smile.gif.Lecz pardzo polecam ci łowiska na zaporze wióry pełno szczupaczków linów i trafiają się nawet karpie.Pozdrawiam icon_smile.gif

#4 kubakorona

kubakorona

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 22 sierpień 2009 - 09:02

zapora wióry gdzie to??? odpsiz szybko bo wybieram sie gdzies na wody pzw albo na staw hodowlany....

#5 BoOoM

BoOoM

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 23 sierpień 2009 - 06:03

Do zapory wióry mozesz dojechac np: przez Starachowice , ze starachowic do kałkowa a dalej spytaj jakiegos przechodnia on ci powie gdzie masz sie kierowac icon_smile.gif bo nie umiem tego wytlumaczyc... Mozesz jechac tez tak Godów z godowa do Dołów Biskupich tam ujzysz zapore to wlasnie nasze wióry icon_smile.gif Ale polecam bardziej strone kalkowa

#6 kubakorona

kubakorona

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 23 sierpień 2009 - 08:36

CYTAT(BoOoM @ nie, 23 sie 2009 - 09:03) Wyświetl post
Do zapory wióry mozesz dojechac np: przez Starachowice , ze starachowic do kałkowa a dalej spytaj jakiegos przechodnia on ci powie gdzie masz sie kierowac icon_smile.gif bo nie umiem tego wytlumaczyc... Mozesz jechac tez tak Godów z godowa do Dołów Biskupich tam ujzysz zapore to wlasnie nasze wióry icon_smile.gif Ale polecam bardziej strone kalkowa

oks dzieki pojawie sie tam napewno:))

#7 kubakorona

kubakorona

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 24 sierpień 2009 - 22:40

Kielce naprawde nie wedkuja...???icon_smile.gif

#8 kru_chy

kru_chy

Wędkarz

• Members
  • 29 postów

Napisano 30 sierpień 2009 - 20:39

Witam, tak sie sklada ze tez jestem z Kielc no i jak chodzi o wedkowanie to raczej wedkarzy u nas sporo. Jedyne co to nie ma ich na forum albo sie nie udzielaja. Napisz jaki sposob wedkowania preferujesz to moze sie kiedys pomysli o jakims wspolnym wypadzie.

Pozdrawiam wszystkich no a w szczegolnosci wedkarzy ze swietokrzyskiego.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C&R
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#9 Legal

Legal

Wędkarz

• Members
  • 26 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 09:58

czesc wam wszystkim icon_wink.gif ja tez jestem z CK icon_smile.gif co do wypadu gdzies na ryby to jestem jak najbardziej ZA icon_smile.gif
Złap i Zabij - Kusola

#10 kubakorona

kubakorona

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 11:57

ja wedkuje metoda gruntowa:)) lowie od nie dawna i prawde mowiac nie wiem gdzie jezdzic zeby dobrze polowic.... co do wedkarzy jest ich napewno duzo. Wy jakim metodami wedkujecie???

#11 kru_chy

kru_chy

Wędkarz

• Members
  • 29 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 21:47

Ja w tym momencie nastawiony jestem jedynie na spinning. Ale oczywiscie moge podjechac i poznac forumowych wedkarzy. Jak chodzi o grunt w naszym wojewodztwie zbyt wiele ci nie pomoge. Jak chodzi o polowienie w sensie zabawy mozna sie wybrac na Lipowice. Po dobrym zaneceniu kilka leszczy to regula. Tylko czy wlasnie tego oczekujesz to niewiem. Pozdrawiam serdecznie
C&R

#12 kubakorona

kubakorona

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 11:30

bardzo dobrze ze spiningujesz bo chce kupic wedke do spiningu i przydalo by sie kilka rad:)) co do lipowicy mialem jechac wczoraj na noc ale sie nie udalo;)

#13 Legal

Legal

Wędkarz

• Members
  • 26 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 21:00

ja uskuteczniam głownie spining i gruntowke... daaaawno nie bawilem sie splawikiem, co do łowisk to jest ich w CK jak na lekarstwo... biała ryba = umer - lecz ostatnio cienko, spining - gdzie sie da icon_smile.gif
Złap i Zabij - Kusola

#14 kubakorona

kubakorona

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 18:16

u nas kicha jest straszna prawde mowiac:) jesli wszystko potoczy sie po mojej mysli bedziemy mieli kolejny staw hodowlany:))))

#15 Legal

Legal

Wędkarz

• Members
  • 26 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 21:54

swoja droga, jest jakis "nowy" staw hodowlany w Tokarni ale z tego co mi wiadomo jest on czynny jedynie w weekend'y :/
Złap i Zabij - Kusola

#16 bartek29

bartek29

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 06 wrzesień 2009 - 19:10

Cześć wam ! W Tokarni jest lipa pobierają 17 zł za wędkowanie i jeszcze trzeba płacić za złowione ryby . Przyjemnie wędkuje się na Wilkowie ( leszcz , karaś , płoć ) .

#17 hektores

hektores

Początkujący

• Members
  • 9 postów

Napisano 10 wrzesień 2009 - 21:34

Witam tez jestem z Kielc
raczej karpiuje a co do tokarni to jest ok wędkowałem i nie jest żle w sumie najlepsze łowiska karpiowe to zazwyczaj komercja
a ryb i tak nie zabieram

Użytkownik hektores edytował ten post 10 wrzesień 2009 - 21:35

#18 Majster-b

Majster-b

Wędkarz

• Members
  • 36 postów

Napisano 14 wrzesień 2009 - 10:13

Hej,

Na początku należy się przywitać. Więc wszystkim serdecznie WITAM.
Ja jestem z Kielc, i tylko spinninguje icon_smile.gif Żadne grunty i inne spławiki. Jakby ktoś miał ochotę porzucać w weekend rano to zapraszam do kontaktu. Często wypadam na 3-4h nad wodę, głównie niedaleko - Nida między Brzegami a Sobkowem, Bolmin...

Co myślicie o Cedzynie? Dawno tam nie byłem. Opłaca się tam jechać ze spinningiem??

Użytkownik Majster-b edytował ten post 14 wrzesień 2009 - 10:15

Pozdrawiam
Kuba

---------------------------------------------------------------------------
Mikado Comp. SS Spin 270/23, Dragon Thythan LightSpin 240/25
Team Dragon 930iz, Abu Garcia Ultracast 1000, PowerPro 8kg.

#19 kru_chy

kru_chy

Wędkarz

• Members
  • 29 postów

Napisano 14 wrzesień 2009 - 15:29

Witaj Majster-b,
jak chodzi o Cedzynę wiele Ci nie powiem. Jednak pod koniec sierpnia bylem tam sprawdzić jak pracuje nowy wobler Salmo który wtedy kupiłem. Efektem jest zdjęcie w mojej galerii i avatarze. Jeśli tylko masz czas porzucać to na pewno można się tam wybrać.
W wolnej chwili może opisz jak tam efekty połowu na Bolminie i Nidzie, bo mam w planach się tam przejechać.

Serdecznie pozdrawiam
kru_chy
C&R

#20 Majster-b

Majster-b

Wędkarz

• Members
  • 36 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 16:28

CYTAT(kru_chy @ pon, 14 wrz 2009 - 18:29) Wyświetl post
W wolnej chwili może opisz jak tam efekty połowu na Bolminie i Nidzie, bo mam w planach się tam przejechać.

Bolmin to mały zbiornik. Byłem tam z 5 razy od lipca. W zbiorniku jest dużo okonia i generalnie z nim nie ma najmniejszego problemu. Szczupaka ani Sandacza nigdy tam nie złowiłem ale podobno są tam oba gatunki. Jest tylko jeden problem. Jest tam b. dużo białej ryby i na pewno drapieżniki głodne nie są więc spinningiści muszą mieć niezły warsztat aby coś tam przypiąć. Kilka razy spotkałem się tam z innymi spinningującymi i wrażenia podobne.

Co do Nidy na tym odcinku (dokładnie Brzegi - Sokołów): płytko. Kilka "dołków" - znaczy metrowych rynienek przy zewnętrznym brzegu zakola). Jest tam ładny kleń. Z wysokiego brzegu oglądałem kiedyś ławicę ok 50-60 cm kleni. Niestety ze względu na specyfikę brzegu ryba dość wcześnie widzi wędkarza. No i wiadomo jak to jest z kleniem. Co do szczupaka to padło kilka pistoletów ale z brzegu widziałem większe sztuki (płytko). Jedno z mocnych podbić skończyło się obcięciem przynęty (żyłka 0,20). Ja nie miałem tam większych efektów ale raczej dlatego że kiepski ze mnie jeszcze wędkarz. To mój pierwszy sezon ze spinningiem.

Pozdrawiam
Kuba
Pozdrawiam
Kuba

Mikado Comp. SS Spin 270/23, Dragon Thythan LightSpin 240/25
Team Dragon 930iz, Abu Garcia Ultracast 1000, PowerPro 8kg.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych