Skocz do zawartości

J.Orzysz

5 odpowiedzi w tym temacie

• Guests

Napisano 23 marzec 2005 - 20:21

Witam. Czy dysponuje ktoś planem batymetrycznym j. orzysz ?
Był bym też wdzięczny za informacje na temat rybostanu oraz metod połowu i przynęt tam stosowanych. Z góry dziękuje .
robcup6@wp.pl

#2 KAMO odra

KAMO odra

Weteran

• Members
  • 445 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo !

Napisano 30 marzec 2005 - 15:29

WITAM 2 lata temu byłem nad tym jeziorem jest to bardzo piękne jezioro (byłem od strony wsi Wierzbiny) przeważa rybka biała ale i jest również niezły okoń a co do białej to piękne wzdręgi i leszcze pozdrawiam
ps:
taki rybostan jest akurat w tej cześci jeziora w której byłem !!! niewiem jak gdzie indziej
POZDRAWIAM

• Guests

Napisano 30 marzec 2005 - 17:23

Dziękuje za informacje dot. Jez. Orzysz .
Pozdrawiam.

#4 KAMO odra

KAMO odra

Weteran

• Members
  • 445 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo !

Napisano 30 marzec 2005 - 17:34

JEŻELI INTERESUJE CIE MAPA batymetryczne i inne informacje o Wielkich Jeziorach Mazurskich to wejdź tu ::::::::www.jezioro.com.pl ale nie jestem pewien bo za bardzo niepamiętam czy to natej stronie jest dokładny opis J.Orzysz ale coś tam o nim jest
icon_biggrin.gif
Pozdrawiam

• Guests

Napisano 19 lipiec 2005 - 11:54

Hej - wiec Orzysz znam dosc dobrze - to moje ulubione lowisko od 20 lat icon_biggrin.gif (a mam 22 icon_biggrin.gif) wiec troche je oplynalem. Co do mapy jeziora mozesz ja dostac za darmo + kilka rad w sklepiku wedkarskim Ochotka w centrum Orzysza - tzreba tylko ladnie poprosic. Co do rybostanu jeziora, lowie glownie od strony miasta (przeciwlegla do Wierzbin) na Orzyskim wlasciwym. Jest tam wlasciwie kazda ryba oprocz karpia, niezlapalem tez nigdy karasia, ale podobno sa. Ostatnio w jeziorze po zarybieniu pokazaly sie nawet sumy ! icon_biggrin.gif

Co do zlowionych ryb to masa pieknych ploci, leszczy, kilka duzych linow i przedewszystkim szczupaki i okonie w ktore ten akwen jest bardzo bogaty, choc ostatnimi laty trzeba sie coraz bardziej nameczyc by zlowic cos powyzej 55 cm (szczupak). Najlepsza rekomendacja - 4 lata temu wyciagnieto tam (zreszta widzialem to na wlasne oczy! icon_biggrin.gif) szczupaka 18.5 kg.

Pozdrawiam
Piotr (haggard@o2.pl)

#6 krychast

krychast

Wędkarz

• Members
  • 13 postów

Napisano 23 lipiec 2005 - 09:16

Do Piotraska.troche dluzej jestem nad tym jeziorem i nie slyszalem zeby kiedykolwiek zarybiane bylo sumami.kiedys wpuszczono troc jeziorowa ale o sumie nie slyszalem.skad masz takie info? icon_lol.gif
Ryba rośnie w miare opowiadania...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych