Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zalew Zegrzyński, Narew

264 odpowiedzi w tym temacie

#261 marVin

marVin

Wędkarz

• Members
  • 67 postów

Napisano 04 maj 2017 - 17:23

Witam,

W majówkę zdecydowałem się na wypad na świta nad Narew. Po objeździe kilku miejscówek, zostałem niejako zmuszony pozostać w Łubienicy. Niestety piekne miejsce zostało wg mnie zniszczone przez kilkadziesiąt przyczep kempingowych. Widać właściciel terenu wyczuł zarobek i zapycha teren ile się da. Jego prawo, nie mniej jednak szkoda...

Woda dość wysoka. Przez 3h wędkowania uwiesiła się jedna ładna płoć. Było to jedno jedyne branie. Przetestowałem białe, pinki, czerwone, kuku, różne mixy i nic. Nie majac nic do stracenia pojechałem nad Zegrze. Tam można powiedzieć że wyniki 6 razy lepsze bo uczepiło się 6 krąpi. Tyle tylko że wielkości dziecięcej dłoni. Czyli też bardzo kiepsko.

Tak więc wypad wędkarsko nieudany....

#262 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 720 postów

Napisano 06 maj 2017 - 09:28

Witam,

W majówkę zdecydowałem się na wypad na świta nad Narew. Po objeździe kilku miejscówek, zostałem niejako zmuszony pozostać w Łubienicy. Niestety piekne miejsce zostało wg mnie zniszczone przez kilkadziesiąt przyczep kempingowych. Widać właściciel terenu wyczuł zarobek i zapycha teren ile się da. Jego prawo, nie mniej jednak szkoda...

Woda dość wysoka. Przez 3h wędkowania uwiesiła się jedna ładna płoć. Było to jedno jedyne branie. Przetestowałem białe, pinki, czerwone, kuku, różne mixy i nic. Nie majac nic do stracenia pojechałem nad Zegrze. Tam można powiedzieć że wyniki 6 razy lepsze bo uczepiło się 6 krąpi. Tyle tylko że wielkości dziecięcej dłoni. Czyli też bardzo kiepsko.

Tak więc wypad wędkarsko nieudany....

Siemka.Dużo jest tych przyczep?Idzie gdzieś pomiedzy wcisnać wędki?W zeszłym roku przyczepy poustawiane były ciagiem jedna obok drugiej aż prawie do tej odnogi.Koło przyczep posadzone słoneczniki i pomidory :mrgreen: .Płacą po pare zł za przyczepe na brzegu pola a  zachowują się jakby kupili kawałek ziemi z dostępem do wody na własność.Odwala co niektórym totalnie.W przyczepie w tyg.brak ludzi usiądziesz  nad wodą a baran przyjedzie i się napina że to jego miejsce jakie jego pytam?Od kiedy miejsce na brzegu rzeki jest czyjeś.Powinn pogonić ten slams.Znam to miejsce dobrze jeszcze za czasów działającej mleczarni i pasących się z całej miejscowości krów.Wtedy to były klimaty....-teraz patologia z zasranym brzegiem pełnym śmieci i brak ryb.

Użytkownik JG39 edytował ten post 06 maj 2017 - 09:34

#263 marVin

marVin

Wędkarz

• Members
  • 67 postów

Napisano 16 maj 2017 - 20:39

Siemka.Dużo jest tych przyczep?Idzie gdzieś pomiedzy wcisnać wędki?W zeszłym roku przyczepy poustawiane były ciagiem jedna obok drugiej aż prawie do tej odnogi.Koło przyczep posadzone słoneczniki i pomidory :mrgreen: .Płacą po pare zł za przyczepe na brzegu pola a  zachowują się jakby kupili kawałek ziemi z dostępem do wody na własność.Odwala co niektórym totalnie.W przyczepie w tyg.brak ludzi usiądziesz  nad wodą a baran przyjedzie i się napina że to jego miejsce jakie jego pytam?Od kiedy miejsce na brzegu rzeki jest czyjeś.Powinn pogonić ten slams.Znam to miejsce dobrze jeszcze za czasów działającej mleczarni i pasących się z całej miejscowości krów.Wtedy to były klimaty....-teraz patologia z zasranym brzegiem pełnym śmieci i brak ryb.

Przyczep jest bardzo dużo. Jedna przy drugiej. Ja co prawda znalazłem sobie ładne miejsce ale tylko dlatego że jeszcze większość z nich była pusta. Gdzieś tam z wędkami idzie się wcisnąć ale to już nie to co jeszcze 5 lat temu.

Jest tak jak piszesz - ludzie myślą że wykupili sobie miejsce na własność chociaż tak naprawdę wykupili sobie jedynie możliwość postawienia przyczepy na prywatnej posesji. Ale nie ma mowy o prywatnym dostępie do wody. Mało tego to co niektórzy jeszcze się ogradzają!!!! Cyrk na kółkach.

Nie pisałem ale podjechałem też na Kacicie - nie ma opcji wjazdu. Stoi woda a błoto chyba z metr.

Więc kiepskie rozpoczęcie sezonu.

#264 Arti/W-wa

Arti/W-wa

Weteran

• Members
  • 198 postów

Napisano 17 maj 2017 - 14:23

Na Holendrach ktoś był? Albo na Stawinodze?

#265 PrzemoL1916

PrzemoL1916

Wędkarz

• Members
  • 26 postów

Napisano 29 maj 2017 - 15:30

Witam panowie. Byl ktos ostatnio na Ponikwi? Skubia juz leszcze czy jeszcze nie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych