Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zalew Zegrzyński, Narew

264 odpowiedzi w tym temacie

#241 marVin

marVin

Wędkarz

• Members
  • 67 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 21:02

Chętnie ale ciągle jestem w pracy!!! Nie ma się kiedy wyrwać!! Daj znać jak wrócisz!! Panowie napiszcie czy coś się ruszyło na Narwi. Pozdrawiam
Chętnie ale ciągle jestem w pracy!!! Nie ma się kiedy wyrwać!! Daj znać jak wrócisz!! Panowie napiszcie czy coś się ruszyło na Narwi. Pozdrawiam

#242 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 721 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 11:53

Z niedzieli na poniedziałek tylko krąpiki i małe sandaczyki.Brały ładne leszcze w środku zeszłego ty.Trafiały się nawet takie rodzynki pod 4kg.Dużo 1,5-2kg brały w dzień i w nocy.Kolejne podejście robią koledzy(mnie robota zaprasza :cry: ) w środę zobaczymy czy trafią w leszczowe brania.

#243 ptaku_1

ptaku_1

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 12:32

Panowie gdzie teraz łowi sie na Kani albo w Dębę ja jakoś 10 lat temu na kani łowiłem zaraz przy sklepie na rondzie a jeśli chodzi o Dębę to ludzie rozstawiali sie 200m od przepławki od strony Nasielska.

Ostatnio tam pojechałem na zwiady ( w obie miejscówki i było pusto), ryby sie wyniosły czy co?

#244 Arti/W-wa

Arti/W-wa

Weteran

• Members
  • 201 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 13:41

Na Kani nigdy nie byłem więc ci nie pomogę ale tu za zaporą słyszałem, że woda do kolan..

Jest wiele miejsc sprzed lat, które już się nie sprawdzają. Ja 10 lat temu miałem super miejscówkę pod Pułtuskiem a teraz dupa, bo rynnę wypłukało i ryby się wyniosły. Zdarzają się tam sporadyczne brania ale to już nie to. Teraz liczysz na jakiekolwiek branie, kiedyś czekałeś na branie "ryby wyprawy", takie leszki po 4-5kg, bo nawet trójki zdarzały się dosyć często..

#245 ptaku_1

ptaku_1

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 15:03

A biegał ktoś może z spinerkiem po kanałku żerańskim w okolicach kładki w Nieporęcie? Ja tam kiedyś uganiałem sie za okonkami a i sandacz sie czasem trafił, miejscówka wredna bo dużo zawad i każdy wypad to 2-3 blachy trzeba było w wodzie zostawić ale zabawa była.

Naszło mnie jakoś na odnowienie hobby a wszystkie stare miejsca okazują sie już nie aktualne.

#246 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 721 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 16:14

Panowie gdzie teraz łowi sie na Kani albo w Dębę ja jakoś 10 lat temu na kani łowiłem zaraz przy sklepie na rondzie a jeśli chodzi o Dębę to ludzie rozstawiali sie 200m od przepławki od strony Nasielska.

Ostatnio tam pojechałem na zwiady ( w obie miejscówki i było pusto), ryby sie wyniosły czy co?

Zerknij w rejestr połowu(obręb ochronny) zobaczysz dlaczego pozostały na Dębe same kormorany i kłusownicy.

#247 ptaku_1

ptaku_1

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 16:29

Sorry ale za bardzo nie wiem gdzie mam zerknąć, rejestr połowu to chyba sie nosi przy sobie, jesli coś pomyliłem to poproszę o sprostowanie (miałem przerwe około 10 lat w wędkowaniu) ale jesli jest publikowany to poproszę linka z chęcią popatrze gdzie sie teraz łowi i z jakimi wynikami.

To że na Dębę jest obręb ochronny to ja wiem, dawno temu kończył sie na wysokości linii wysokiego napięcia, później przesunęli go o 200m od przepławki a teraz chyba jest do betonu (kolektor). Za betonem zawsze byli wędkarze ta miejscówka chyba się nazywała "warszawa" bo około 20 lat temu leżał tam w wodzie wrak samochodu warszawa.

#248 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 721 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 00:56

http://ompzw.pl/regu...la_368.html#top                    tu masz też na mapce ten nieszczęsny obręb.Poniżej niego wody prawie wszędzie po kolana.Są miejsca troszkę głębsze ale bez szału.Ryb jak na lekarstwo i w przewadze drobnica.Troszkę lepiej jest poniżej tych miejsc z mapy na odcinku bliżej Wisły.

#249 ptaku_1

ptaku_1

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 07:17

kiszka troche mieszkam 15min jazd od tego rejonu

#250 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1569 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 11:56

Narew poniżej Dębego, to w zasadzie do samego ujścia porażka. Jedynie w okolicach mostu w Modlinie jest kilka miejscówek, ale tak obstawionych że nie ma sensu brać ich pod uwagę. Szkoda pięknej rzeki.

Вода это колыбель разумной жизни.

#251 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 721 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 17:43

W środę brały :wink: .3szt. około 2kg 5szt.+/- 1,5kg i troszkę drobniejszych-szkoda że robota mnie zaprosiła :evil: .Łowił od rana do 11godz.

#252 ptaku_1

ptaku_1

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 17:51

A gdzie tak?

#253 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 721 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 18:38

tak mniej więcej :wink: okolice Pułtuska :razz: Więcej zostawię dla swojej wiadomości. :mrgreen:  pozdro.

#254 ptaku_1

ptaku_1

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 18:48

uuu daleko nie moje rejony

#255 Arti/W-wa

Arti/W-wa

Weteran

• Members
  • 201 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 19:33

Daleko to pojęcie względne, ile?

#256 ptaku_1

ptaku_1

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 30 lipiec 2016 - 16:49

będzie z 50km

#257 Arti/W-wa

Arti/W-wa

Weteran

• Members
  • 201 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 11:25

Etam 50, ja do Pułtuska mam 72km i zawsze chętnie pojadę :razz:

Ale dziwię się, że mieszając w Jabłonnej masz problem z miejscówkami :mad:

Użytkownik Arti/W-wa edytował ten post 01 sierpień 2016 - 11:28

#258 ptaku_1

ptaku_1

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 18:33

Ostatni raz wędkowałem 10 lat temu i wtedy jeździłem na Kanie lub Dębe (ciężki grunt z sprężyna zanętową) oraz na kanałek żerański na spiningowe okonki.

Od tamtej pory byłem może ze 3 razy na łowisku okoń i dwa tygodnie temu na Stawach Nowodwory. Tak wiec nie znam wody choć mam ją w okolicy, czasami tak sie zdarza

Wszystkie moje stare miejscówki zrobiły sie nie aktualne, a znajomi od wędki zaprzestali hobby. Mnie natomiast wzięło ostatnio tak mocno że nawet za dwa tygodnie wybieram się na 4-ro dniową zasiadkę nad Jezioro Bledzewo z nastawieniem na szczupaki i nocne węgorze.

#259 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 721 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 11:27

Leszcze gryzą może nie jakieś kolosalne ilości ale kilka szt.z rana idzie oszukać :wink:  

Użytkownik JG39 edytował ten post 03 sierpień 2016 - 20:49

#260 marVin

marVin

Wędkarz

• Members
  • 67 postów

Napisano 21 luty 2017 - 17:24

Witam Panów,

Odświeżam temat. Czas rozpocząć nowy sezon!! :)

Przy okazji chciałem trochę zboczyć z tematu. Używacie może tri poda na grunt? Zastanawiam się nad zakupem więc przy okazji poprosiłbym Was o krótkie, polecacie czy nie. (żeby nie złościć admina :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych