Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Jak Lowic Nad Morzem Irlandzkim

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 klik

klik

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 05 June 2009 - 01:35 AM

Bylbym wdzieczny gdyby ktos podal mi wszystkie potrzebne informacje dotyczace wedkowania w morzu z plazy badz falochronow. Jestem zielony jesli chodzi o wedkarstwo gruntowe a to z tego co widze bylo by wskazane w moim przypadku. Chcialbym dowiedziec sie jaka jest najlepsza metoda na tego typu lowy i bylbym wdzieczny rowniez za podanie mi listy niezbednego sprzetu. Z gory dziekuje i pozdrawiam

#2 Pietras

Pietras

Weteran

• Members
  • 174 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 06 June 2009 - 12:55 PM

W kazdym sklepie wedkarskim na wybrzezu na pewno znajdziesz potrzebne informacje oraz sprzet. Polecam rowniez gazety o wedkarstwie morskim. Przy okazji dodam ze sprzet slodkowodny sie do lowienia w morzu nie nadaje, ja moja teleskopowke po dwoch miesiacach zlamalem. Najlatwiejsza ryba do zlowienia jest makrela, ja przedwczoraj (mieszkam na poludniu Anglii) zlowilem 15 w godzinke icon_smile.gif Na makrele uzywa sie przyponow z ok. 5 haczykami zaopatrzonymi w piorka czy inne sreberka. W lokalnym sklepie wedkarskim na pewno mozna dosc tanio kupic zestaw dla poczatkujecego wedkarza, w Morzu Irlandzkim wg. mnie najlepsze ryby mozna zlowic na skalach i kamienistym dnie (kongery, dorsze, labraksy a nawet rekiny).
wedkarstwo morskie
LOWCA GLOW

#3 klik

klik

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 08 June 2009 - 03:34 PM

Ok dzieki za pomoc, bylbym jeszcze wdzieczny za podanie mi kilku informacji na temat licencji na wedkowanie nad tym morzem poniewarz mam sprzeczne informacje, mianowicie na stronie consilu dowiedzialem sie ze licencja na wedkowanie w morzu kosztuje jakies 70 £ na rok natomiast pytajac kilku przypadkowych wedkarzy dowiedzialem sie ze zadnej licencji mi nie trzeba.

#4 Pietras

Pietras

Weteran

• Members
  • 174 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 09 June 2009 - 06:07 PM

W Wlk. Brytanii na wedkowanie w morzu ZADNEJ licencji nie trzeba (jeszcze) a w Irlandii to nie wiem.
wedkarstwo morskie
LOWCA GLOW

#5 Kurzy

Kurzy

Weteran

• Members
  • 331 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo.

Napisano 10 June 2009 - 05:42 AM

Nie trzeba żadnego pozwolenia na morze Irlandzkie. Na wszystkie inne wody potrzeba, ale na morze nie. Wiem, bo byłem, dowiadywałem się i łapałem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium
@  Dinet : (26 August 2015 - 12:02 PM) ciekawy jestem jak zda egzamin jeden Shoutbox dla wszystkich grup wedkarskich, ale to czas pokaże
@  Dinet : (26 August 2015 - 11:59 AM) no pracy pewnie moc, ale efekt osiągniety :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 10:48 AM) Nie do końca bezproblemowo, ale udało się :)
@  Dinet : (26 August 2015 - 09:14 AM) widać, że migracja odbyła się jakoś bezproblemowo
@  Dinet : (26 August 2015 - 09:10 AM) jak w MP
@  Dinet : (26 August 2015 - 09:07 AM) :roll:
@  mikeus : (26 August 2015 - 06:41 AM) fajna ta nowa stronka
@  wolfik : (25 August 2015 - 11:34 AM) test