Skocz do zawartości

Zdjęcie

Białoryb 2009

• Zamknięty Temat jest zamknięty
217 odpowiedzi w tym temacie

#1 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 20 maj 2009 - 21:13

W tym temacie spławikowcy i gruntowcy mogą się chwalić swoimi zdobyczami niedrapieżnymi złowionymi w 2009 roku icon_smile.gif

Wpis powinien zawierać choćby w minimalnym stopniu opis połowu, mile widziane są zdjęcia.
Pozostałe wpisy niezgodne z założeniami czy regulaminem będą usuwane.

#2 kwasozlop1990

kwasozlop1990

Weteran

• Members
  • 627 postów

Napisano 23 maj 2009 - 23:18

Dziś od 7-11 na stawku, przynęta kukurydza efekt 3 karasie największy 850g icon_cool.gif Metoda połowu 2 spławikówki. Zobaczymy co się jutro tzn. dziś będzie działo.

Pozdrawiam

#3 Narewa

Narewa

Szajbus

• Members
  • 1074 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane ze sportem!!

Napisano 24 maj 2009 - 08:33

Ostatnio na starorzeczu lowilem same plocie zlowielm ich ponad 10szt wtym jedna ladna ponad 30cm sztuka.
YOU'LL NEVER WALK ALONE
FC LIVERPOOL !!
1892.

#4 młodszy

młodszy

Weteran

• Members
  • 362 postów

Napisano 24 maj 2009 - 11:27

Druga nocka sezonu... i zarazem najlepsza na jakiej bylem! Łapałem na Odrze na dwie wędki: jedna DS i jedna na "policjanta". Przynęty:
kawałki wontróbki drobiowej, czerwone robaki, rosówka i białe robaczki. Efekt: trzy leszcze: 40 cm, 43 cm, oraz jeden nie mierzony ok . 25, 2 krąpie też po ok. 25 cm, okoń, oraz dwa klenie icon_wink.gif
Zdjęcia później jak kolega prześle icon_wink.gif

#5 Kurzy

Kurzy

Weteran

• Members
  • 331 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo.

Napisano 24 maj 2009 - 11:54

Dzisiaj prawie 7h na Odrze, efekty mizerne, ale nie najgorsze. Na początku 2 płotki i 2 krąpie, po czym mnie przegoniona bo okazało się, że zawody... Poszedłem dalej na główkę i złapałem kilka ładnych płotek, parę krąpie i leszcze. Złowiłem też jakąś rybę, której nie potrafię zidentyfikować, dlatego daję zdjęcie i może ktoś będzie wiedział co to icon_smile.gif Przynęta pinka (biała, czerwona, pomarańczowa- na taką kombinację najlepsze efekty były). Zanęta Traper Leszcz special, glina wiążąca, coco belge i dodatek Pana Bogdana Bartona. Ogólnie ryby u mnie przestały brać na Odrze i chyba będę musiał zacząć jeździć gdzie indziej na razie.

#6 Szabla2

Szabla2

Wędkarz

• Members
  • 26 postów

Napisano 24 maj 2009 - 12:08

Ja właśnie wróciłem z zbiornika Topola niedaleko Paczkowa icon_smile.gif wyniki nie były za dobre ,złapałem kilka leszczyków takich po 30cm na kanapeczke biały z czerwonym icon_biggrin.gif.Ale co ciekawsze rozmawiałem z pewnym panem który siedział tam 2dni i miał w siatce tylko jednego leszcza 54cm a reszta same małe...icon_neutral.gif coś ten większy leszczyk nie chce brac ;/

#7 karpik888

karpik888

Weteran

• Members
  • 289 postów

Napisano 24 maj 2009 - 14:25

Ja dzis bylem na zawodach w krotoszynie i zlamal mi sie bat,byl dopiero 2 raz nad woda do tego zlowilem 0 ryb.W mojej kategori wygral koles ktory mial chyba niecaale 0.5 kg te zawody to porazka!!

#8 acmorgop

acmorgop

Weteran

• Members
  • 153 postów

Napisano 24 maj 2009 - 20:59

Przyjemne wedkowanie- bat 4m , robaki

sporo leszczy (ok 40 cm) najwieksze, duzo tez drobnicy. wszystkie rybki plywaja dalej

jezioro Mórka niedaleko Leszna

Załączone miniatury

• d5cba72223.jpeg

#9 pepe11741

pepe11741

Wędkarz

• Members
  • 53 postów
  • Zainteresowania:WĘDKARSTWO ROLNICTWO KOMPUTERY

Napisano 25 maj 2009 - 10:45

witam 24.05.2009 złowiłem na pęczek rasówek węgorza ponad 60cm metoda grunt ołów 30 gr haczyk 4 węgorz plecionka 15g kołowrotek wolny bieg.

#10 łukaszbp

łukaszbp

Weteran

• Members
  • 669 postów

Napisano 25 maj 2009 - 14:03

wczoraj rano na tsrorzeczu narwi jeden linek 27cm a iweczorem powtórka niestety juz tylko maleńka płoteczka.... metoda match, na czerwonego robaka.

#11 Piskorz

Piskorz

Weteran

• Members
  • 178 postów

Napisano 25 maj 2009 - 15:12

No właśnie lin ma wymiar 25cm.
Ja wczoraj nad Warta w poznaniu na DS od 15 do 18 kilka płotek w tym jedna ładna + okoń też sporawy ale nie mierzyłem bo i tak nie rekord żadena po co męczyć:D Oto foty:
100_0400.jpg
100_0401.jpg
100_0402.jpg
100_0403.jpg

#12 Rydlu7

Rydlu7

Weteran

• Members
  • 635 postów

Napisano 25 maj 2009 - 18:44

Nocka nad Odrą. Pierwszego dnia du*a zimna :/ z gruntu tylko uklejki mi brały icon_biggrin.gif W nocy na moich zestawach raczej cisza tzn. raz ping pong leciutko podjeżdżał do góry i spadał, czekałem na lepszy moment zacięcia ale sie nie doczekałem icon_neutral.gif Następnego dni troszke lepiej. W sumie z gruntu złowiłem: 3 okonie, 2 krąpie, 2 płocie i te nieszczęsne ukleje

Młodszy pisze się: wątróbkę, a nie wontróbke icon_lol.gif

Użytkownik Rydlu7 edytował ten post 25 maj 2009 - 18:51

#13 mikeus

mikeus

Weteran

• Members
  • 904 postów

Napisano 25 maj 2009 - 22:53

Dzisiaj starorzecze niedaleko Goliny, koło Konina.
Metoda: spławik - 2 wędki.
Przynęta: biały robak, czerwony robak, kanapka kuku z białym.
Wynik: linek 30 cm, 2 płotki, 2 krąpie.
Michał, 79', Okręg Konin

#14 Rekin

Rekin

Weteran

• Members
  • 443 postów

Napisano 26 maj 2009 - 13:36

Witam , nie zamieszczał bym taj rybki ale wzięła mnie z zaskoczenia wiec postanowiłem ją wkleić , 2 dni wstecz przyszedłem nad wodę planując postawić żywca no to go trzeba sobie złowić zmontowałem delikatny zestaw hak 16 jeden biały i tak czekam na branie z 0.5 h nic już mnie bierze szlag i taki gruncik i taki i z wieszaka nic aż nagle delikatnie pyk pyk to ja go ciach , a tu odjazd hmm mówię pewnie kleń a tu na brzegu ląduje płoć 30cm no się myślę ale sobie złowiłem żywca icon_smile.gif .

Spinn i Feeder to mnie rajcuje ! Wędkowanie to moja pasja :) Pozdrawiam REKIN

#15 kulpuh

kulpuh

Wędkarz

• Members
  • 29 postów

Napisano 26 maj 2009 - 15:21

ja zasiadlem na lina w ostatnia sobote. 2 kije metoda gruntowa ciezarki 2oz. Lapalem na zestawy wlosowe jeden z kuku a drugi na biale robaki na klipsie. 12 godzin 4 sztuki. Jezioro Chasewater west midlands, anglia

Załączone miniatury

• Image000.jpg
  • Image004.jpg

#16 mikeus

mikeus

Weteran

• Members
  • 904 postów

Napisano 28 maj 2009 - 09:54

Wtorek 26.maja 2009.
Miejsce: starorzecze niedaleko Goliny, koło Konina.
Metoda: spławik - 2 wędki.
Przynęta: biały robak, kanapka kuku z białym.
Wynik: linek 34 cm, 2 płotki, 4 wzdręgi, 2 krąpie (wszystko poza linkiem to raczej drobnica).
Wszystkie rybki na białe wzięły, na kanapkę ni hu hu.
Michał, 79', Okręg Konin

#17 BART22

BART22

Weteran

• Members
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo oczywiście :)

Napisano 30 maj 2009 - 09:29

Dzisiaj o 4 rano wybrałem sie na rybki nad jezioro wapnica. Złowiłem około 25 płoci na odległościówke i dwa leszczyki na koszyczek.łowiłem na kanapke kuku z białym lub czerwonym.Zimno i mocno wiało.pozdrawiam

#18 Mateusz88

Mateusz88

Weteran

• Members
  • 372 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo,siatkówka,żużel

Napisano 30 maj 2009 - 17:18

Dzisiaj zawody na łowisku komercyjnym...wynik 3karpie i 7 karasi...wynik 5,96kg na zawodach I miejsce:) jutro od rana dalszy etap....

#19 Narewa

Narewa

Szajbus

• Members
  • 1074 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane ze sportem!!

Napisano 30 maj 2009 - 21:47

Dziś wbrałem się nad rzekę z zamiarem lowienia na pszenice. Efekt: 10 płoci 20-25cm. 5 krąpi podobnych rozmiarów oraz miła niespodzianka 30cm jaź .
YOU'LL NEVER WALK ALONE
FC LIVERPOOL !!
1892.

#20 Siwy_wroclaw

Siwy_wroclaw

Weteran

• Members
  • 158 postów

Napisano 31 maj 2009 - 10:23

wczoraj wygrane zawody na cegielni we wro icon_smile.gif sekcyjne icon_wink.gif 2 karpie po 31 cm i kilka płotek icon_wink.gif wygralem o jakie 15-20 dkg icon_wink.gif ilosc zawodnikow: 12. do tego sporo malych wzdreg i niewymiarowy jaz.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych