Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Leszcze Na Co I Kiedy

1 odpowiedź w tym temacie

#1 jogurtas

jogurtas

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 16 May 2009 - 10:36 AM

Witam
Niedawno zaczłem jedzić na ryby bo zdałem karte wędkarską ,jedziłem za młodu z tatą ale poźniej Ojciec zmarł no i przestałem jedzić,lecz teraz postanowiłem odrodzić te hooby w rodzinie ;]
a więc tak mam kilka Pytan
Wybieram Się na ryby do dorzecza Odry (zwana Stara Odra) są podzielone na 2 stawy no i łapią tam i tu duże okazy ,planuje łapać ryby od 5 do 10/9 ,ale ja chcę złapać jakiegoś wiekszego leszcza ;] więc tak dno nie jest jakieś z zaroślami,czy z gałęziami pod wodą czyste ładne ,częstwo odbywają się tam zawody wędkarskie
dno ma około 2/3metry wody lub więcej ,a więc na co mam łapać na koszyk ,na spławik, czy na grunt ,czy na bata ? na co najszybciej złapię leszca ? doradcie mi jaką mam kupić zanete dobrą ewentualnie jakiś atrakor , i oczywiśćie jaką żyłke,oraz haczyk pozdrawiam icon_cool.gif

Użytkownik jogurtas edytował ten post 16 May 2009 - 10:46 AM

#2 Lukass

Lukass

Weteran

• Members
  • 172 postów

Napisano 18 May 2009 - 08:39 PM

jak czyste dno to i z gruntu można. Na leszcza jest dobre ciasto z czosnkiem jako atraktorem. Właściwie na leszcza jest wszystko dobre, a dobra na wszystko jest rosówka icon_razz.gif na rosówkę nigdy nie wiadomo co uderzy, a jak już uderzy to nie mała sztuka. Osobiście na rosówkę złapałem lina, leszcza, okonia, szczupaka, karpia, suma (na pęk rosówek) ... jak nie wiesz na co łowić to łów na rosówki:P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium
@  Dinet : (26 August 2015 - 12:02 PM) ciekawy jestem jak zda egzamin jeden Shoutbox dla wszystkich grup wedkarskich, ale to czas pokaże
@  Dinet : (26 August 2015 - 11:59 AM) no pracy pewnie moc, ale efekt osiągniety :)