Skocz do zawartości

Sklep Dragon

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Od Kiedy Na Karpie?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 marclew

marclew

Weteran

• Members
  • 109 postów

Napisano 28 March 2009 - 01:12 PM

Od kiedy biorą karpie ???

#2 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2833 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 28 March 2009 - 01:25 PM

CYTAT(marclew @ sob, 28 mar 2009 - 14:12) Wyświetl post

na karpie jezdzi sie caly rok a biora wtedy jak sa glodne sorry ale glupie pytanie to i glupia odpowiedz

Użytkownik GrzegorzF20 edytował ten post 28 March 2009 - 01:26 PM

Burza gdy się zbiera w DOMU - idź na ryby po kryjomu!!!
RAPR

#3 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2399 postów

Napisano 28 March 2009 - 01:41 PM

A ja slyszalem, ze od wczoraj juz biora
www.carpholic.pl

#4 marek9889305

marek9889305

Weteran

• Members
  • 238 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo ;)

Napisano 28 March 2009 - 02:20 PM

CYTAT(marclew @ sob, 28 mar 2009 - 14:12) Wyświetl post

Od poniedziałku do niedzieli icon_twisted.gif i na nowo...

A tak na serio to już zaczynają żerować powoli, dzisiaj u mnie na stawie ładne bąble się robiły na głębokości ok. 1.5m
Nawet miałem piękne branie na czerwonego robaka ale haczyk 12 nie dał rady zaciąć... icon_evil.gif

#5 karpiarz

karpiarz

Weteran

• Members
  • 150 postów

Napisano 28 March 2009 - 02:34 PM

HEHE, Czarny po przeczytaniu tematu tego postu mialem odpowiedziec dokladnie tak jak ty: icon_biggrin.gif

A tak zeby calkiem nie zasmiecac, to wczoraj wlasnie wybralem sie pierwszy raz na pare godzin na takie malutkie oczko w poblizu, doslownie na pare godzin. Nie bralem zadnych klamotow tylko dwie lekkie wedeczki, jedna na splawik, druga na grunt, ale z bardzo malym przelotowym ciezarkiem, maly podbierak, pare chaczykow ciezarkow, mata, 2 puszki kukurydzi konserwowej, bulka i praktycznie to wszystko. Wiedzialem ze w tym stawie jest pare amurow, ktore zazwyczaj widac wygrzewajace sie w sloncu. Po dotarciu tam zobaczylem tylko 2 na powiezchni (za zwyczaj jest ich jakies 10), no wiec wrzucilem troszku kukurydzy do wody, na hak po 2 ziarenka i czekam. Po okolo pol godziny mam pierwsze branie, niestety puste zaciecie. Dziesiec minut pozniej nastepne i siedzi. Zlapalem swojego pierwszego Hamerykanskiego amura:), nie mialem wagi ale jak mial 5 kg to dobrze:). Zaraz potym zauwazylem ze wszystkie wyszly na powiezchnie, wiec zdiolem ciezarek z gruntowki i prubowalem lowic na powiezchni ale niestety nie byly juz chyba glodne, bo nie chcialy brac. No ale pierwsze "karpiowanie" w tym roku zakonczone sukcesem. Jak bede mial chwile to wrzuce fotke. Juz zapomnialem jak fajnie jest pojsc na rybki na pare godzin bez tych wszystkich gratow.

Załączone miniatury

• Amur_3.28.jpg

Użytkownik karpiarz edytował ten post 28 March 2009 - 02:54 PM

#6 ErJot

ErJot

Szajbus

• Members
  • 1092 postów

Napisano 28 March 2009 - 04:47 PM

CYTAT(karpiarz @ sob, 28 mar 2009 - 10:34) Wyświetl post
HEHE, Czarny po przeczytaniu tematu tego postu mialem odpowiedziec dokladnie tak jak ty: icon_biggrin.gif

A tak zeby calkiem nie zasmiecac, to wczoraj wlasnie wybralem sie pierwszy raz na pare godzin na takie malutkie oczko w poblizu, doslownie na pare godzin. Nie bralem zadnych klamotow tylko dwie lekkie wedeczki, jedna na splawik, druga na grunt, ale z bardzo malym przelotowym ciezarkiem, maly podbierak, pare chaczykow ciezarkow, mata, 2 puszki kukurydzi konserwowej, bulka i praktycznie to wszystko. Wiedzialem ze w tym stawie jest pare amurow, ktore zazwyczaj widac wygrzewajace sie w sloncu. Po dotarciu tam zobaczylem tylko 2 na powiezchni (za zwyczaj jest ich jakies 10), no wiec wrzucilem troszku kukurydzy do wody, na hak po 2 ziarenka i czekam. Po okolo pol godziny mam pierwsze branie, niestety puste zaciecie. Dziesiec minut pozniej nastepne i siedzi. Zlapalem swojego pierwszego Hamerykanskiego amura:), nie mialem wagi ale jak mial 5 kg to dobrze:). Zaraz potym zauwazylem ze wszystkie wyszly na powiezchnie, wiec zdiolem ciezarek z gruntowki i prubowalem lowic na powiezchni ale niestety nie byly juz chyba glodne, bo nie chcialy brac. No ale pierwsze "karpiowanie" w tym roku zakonczone sukcesem. Jak bede mial chwile to wrzuce fotke. Juz zapomnialem jak fajnie jest pojsc na rybki na pare godzin bez tych wszystkich gratow.

Miło usłyszeć że zaczęły brać. U mnie jeszcze zero rezultatów,na razie karpiki są bardzo ospałe.
Ładny amurek!
Pozdrawiam.

#7 wojdylek1

wojdylek1

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 30 March 2009 - 11:22 PM

nie wiem jak u ciebie ale umnie:
poniedzialku do piatku od 7.00 - 16.00
w soboty tylko do 15.00
w niedziele nie biora wcale

#8 IWC...

IWC...

Szajbus

• Members
  • 1007 postów

Napisano 30 March 2009 - 11:25 PM

łeeee łykendówky nie biorą wcale to lipe masz icon_wink.gif pzdr

#9 barotek94

barotek94

Weteran

• Members
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo.

Napisano 17 April 2009 - 02:33 PM

a jaka przynęta na karpie w tym okresie wiosennym??? i zanęta? poradzicie coś?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  przemowlkp : (03 September 2015 - 08:44 AM) OK dzięki za info :) i powodzenia w szukaniu :)
@  wolfik : (03 September 2015 - 08:34 AM) @Astarot jeśli tylko opłacisz ich fakturę ...
@  Astarot : (02 September 2015 - 08:54 PM) wolfik wywal te reklame Raven Fishingu no chyba droższy to już jest tylko bass w Warszawie...
@  wolfik : (02 September 2015 - 11:04 AM) @przemowlkp tu jest pewien problem, gdyz nowa wersja zaskoczyła mnie możliwościami konfiguracji i nadal nie udało mi sie znaleźć miejsca, w którym to się zmienia :)
Ale cały czas szukam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:40 AM) główni uzytkownicy to Polacy, żyjemy w Polsce, mówimy po polsku, więc chciałbym aby daty na tej stronce którą dość rególarnie odwiedzamrównież były po Polsku. pozdrawiam
@  przemowlkp : (02 September 2015 - 09:39 AM) witam, czy można by zmienić daty z angielskich na Polskie
@  wolfik : (01 September 2015 - 01:29 PM) @esox2b to nie jest reanimacja tylko zmiana :)
@  esox2b : (01 September 2015 - 12:26 PM) Dzięki za wyjaśnienie co znaczy "gość" i "użytkownicy". Jeśli około czterdziestu użytkowników (z grona ponad 13700 zarejestrowanych) to nic dziwnego... Trudno nie zauważyć - z przykrością - że forum ma tendencję do zaniku. Naprawdę chciałbym aby zmiany te przyczyniły się do większej aktywacji Forum. Obawiam się, że to nieco spóźniona reanimacja.Ponieważ to nie miejsce na polemikę ... kończę i Pozdrawiam !
@  wolfik : (01 September 2015 - 11:08 AM) @esox2b ale co w tym dziwnego? Użytkownicy to zalogowani, goście to niezalogowani.
Pokazuje statystyke za ostatnie 5 minut
@  esox2b : (01 September 2015 - 10:46 AM) Przed chwilą było 0 użytkowników i 39 gości ... To chyba nie przez zmiany na forum?
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania