Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co to może być ???

22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kuba_*

Guest_Kuba_*
  • Guests

Napisano 18 kwiecień 2005 - 17:40

quote]
Kolego>Kuba<i znowu muszę wystąpić w roli oportunisty-nie we wszystkich,nie we wszystkich,na spiningu oraz wędkarstwie morskim prawie wcale się nie znam więc nie ośmielam się wypowiadać.[/quote]

Witam

Fakt icon_smile.gif w tym miejscu musze się z Tobą zgodzić !!

Pozdr.

#22 rekmar

rekmar

Kierownik lodowiska

• Members
  • 1321 postów

Napisano 19 kwiecień 2005 - 07:33

Witajcie
Tak sobie czytam o tych dzielnych sandaczach...
A może to był sandacz z kataną ale z taką samurajską, a nie pozostawionym w uzębionym pysku hakiem pewnwj firmy...

Bardziej podoba mi się pomysł z nurkującym ekologiem

Sandacze nie jedzą żyłek ani plecionek, robią to raczej szczupaki (nawet na kukurydzę) sam złowiłem takiego co prawdopodobnie myślał, że jest karpiem. Ludzie są w zasadzie mięsożerni ale słyszałem nie raz o takich co to trawę lubią icon_wink.gif

Ile złowiliście sandaczy zakladając stalowy przypon? Powiedzmy dziennie.
Bo ja na sandacza nigdy nie zakładam żadnego przyponu, a łowię spiningiem na plecionkę lub żyłkę "z bocznym trokiem" max. 0,16 mm.

No może ze sknyrstwa woblerowego w nocy latem na przelewach... ale może właśnie dlatego jestem cienkim nocnym łowcą icon_question.gif

• Guests

Napisano 21 kwiecień 2005 - 18:25

oczywiscie ze rak jest w stanie przeciac plecionke. nie mam co do tego zadnych watpliwosci bo spotkalo mnie to wiele razy. chyba ze masz przeciety przypon gdzies dalej od haka. to wtedy szczupak. zlapalem pare szczupakow na rosowki biale robaki a nawet na kasze manna. zwłaszcza male ktore nie moga zlapac zadnej drobnej rybki polakomja sie na taka przynete. w koncu ile mozna nie jesc icon_smile.gif pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych