Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wędkarskie sklepy internetowe

465 odpowiedzi w tym temacie

#81 <UFO>

<UFO>

Weteran

• Members
  • 582 postów

Napisano 14 październik 2006 - 20:11

W Częstochowie jest dobry sklep na Piłsudzkiego,koło dworca PKP u Grażyny Faryny. Duży wybór,jednym z plusów jest że mozna tam kupic na żywca karasia,płotke i kiełbia, poza tym są fajne promocje i zawsze świeze robale. Mąz pani Grażyny ma hurtownie wędkarską.Nawet jak czegos nie ma na sklepie,to w ciągu kilku dni zostanie to dostarczone. Polecam

#82 simi18

simi18

Wędkarz

• Members
  • 91 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo i komputery

Napisano 18 październik 2006 - 11:03

jest kilka sklepow u mnie w iescie ale tylko jeden jest naprawde godny polecenia jest jednym z mniejszych lecz wszystko prawie jest towar zawsze swiezy i fachowa pmoc dobrego wedkarza za lada:> jest to sklep Marka Kowala przy zalewie na helenkach
Piwa i pacierza nie odmawiam.

#83 nevciu

nevciu

Weteran

• Members
  • 131 postów

Napisano 18 październik 2006 - 16:18

Łódź, ulica nawrot 54.

Duze zaopatrzenie. Zanety, haczki, kolowrotki, wedki, splawiki blachy kazdego rodzaju. Poprostu wszystko. A na dodatek nie drogo. A co lepsze przy kazdym zakupie wlasciwie rabat icon_wink.gif

#84 soke

soke

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 22 październik 2006 - 12:04

Świetne oprogramowanie dla sklepu wędkarskiego znajdziecie na stronie : WebParQ.pl To dla tych którrzy chcieli by mieć swój sklep internetowy

#85 Misza712

Misza712

Wędkarz

• Members
  • 40 postów
  • Zainteresowania:WĘDKARSTWO

Napisano 22 październik 2006 - 12:50

Witam wszystkich i chcialbym polecic sklep we Wroclawiu przy ul Kurkowej,maja tam duzy wybor towaru do wszystkich metod wedkowania no i co wazne wlasciciele sami wedkuja i potrafia doradzic.Bardzo polecam ten sklep i pozdrawiam. icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif

#86 kubihondka

kubihondka

Weteran

• Members
  • 211 postów

Napisano 23 październik 2006 - 20:14

Wszystkim krakusom polecam sklep wedkarski na Centrum A w nowej hucie chyba taniej nie ma icon_smile.gif
przy deko wiekszych zakupach wlasciciel dorzuca zawsze jakis gratis

#87 mmazi

mmazi

Wędkarz

• Members
  • 45 postów
  • Zainteresowania:www.wedkarstwo.rybnik.pl

Napisano 26 październik 2006 - 16:30

QUOTE(Milek @ śro, 10 maj 2006 - 16:33) Wyświetl post

Polecam sklep w Warszawie w Galerii Mokotów,nazywa się chyba "Anna zoo".
Pozdrawiam

no nie wiem czy godny polecenia jest ten sklep bo ceny mają zawrotne np opaska na rzep "dragon" kosztuje tam 2,50 a w anna zoo w jankach 1,50 niby ten sam sprzedawca ale chodzi tu o punkt czyli droższy czynsz za wynajem i więcej ludzi tam się przewija także pod względem cen sklep skreślony z mojej listy ulubionych

#88 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 26 październik 2006 - 20:47

Łódź, ulica nawrot 54.

Znam sklep na Nawrot 43 ale tego nie kojarze, a to musi byc gdzies niedaleko icon_smile.gif

#89 smola16

smola16

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2006 - 20:24

Chciałem polecić Wam "koledzy po kiju" sklep wędkarski, który znalazłem na allegro- kierzyk_2006.
Oto link do strony o nim: http://allegro.pl/my...php?uid=5604130 . Ma rewelacyjne ceny i niezłe komentarze. Może jest to spowodowane tym, że na Allegro działa od bardzo niedawna... ale trzeba wykorzystywać takie okazje- sam kupiłem siatkę, doszła do mnie w piorunującym tempie, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym wszystko perfekt! Proszę zwrócić uwagę na aukcję podbieraka karpiowego firmy Cormoran - cena 122zł (w innych sklepach internetowych ten sam podbierak kosztuje 219zł!!!!!!!!).
Połamania kija! icon_biggrin.gif

#90 stukpuk

stukpuk

Weteran

• Members
  • 597 postów

Napisano 04 grudzień 2006 - 16:35

QUOTE(pietruch @ wto, 19 kwi 2005 - 15:51) Wyświetl post

Jeżeli w Słupsku nie ma interesujących sklepów wędkarskich. W jednym nie wiedzą co to Tandem baits, to jestem zmuszony korzystać z ich strony. Godny polecenia jest fishing-mart oraz pirania icon_smile.gif. Widać że robią to ludzie z pasją...

Ja w Słupsku uznaje praktycznie 1 sklep-Rybka.Inne troche są do tyłu według mnie.
Mosella była blisko ale przenieśli,jedyny był jej plus,że blisko.inne traktuje jako rezerwowe.
Najmniej lubie DAMa na sienkiewicza.

#91 muddi

muddi

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 26 grudzień 2006 - 18:19

Chojnice
Ogólnie sklepy ubogie. Jeśli mam coś polecić to sklep przy ul Gałczyńskiego - choć mały wybór to fachowa obsługa, a jeśli jest ktoś znawcą tematu to na ul. Piłsudkiego jest większy wybór, ale z doradztwem już gorzeeeej.
Sklepy internetowe
Dotychczas zakupów dokonywałem w dwóch sklepach:
1. fishing-mart - 100% godny polecenia, szybki kontakt i jeszcze szybsza wysyłka (ostatniego zakupu dokonywałem przed świętami i pomimo "gorącego okresu" towar dostałem od ręki!!!)
2. glizda - podobnie j/w, minusem jest fakt, że mają tylko Jaxona
A jeśli szukacie najtańszego sklepu to wg mnie jest to jezozwierz.
Aha. Wadą chyba wszystkich internetowych sklepów z szeroką gamą produktów jest ich dostępność.

#92 pietruch

pietruch

Weteran

• Members
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, geografia, historia, no i piłka nożna

Napisano 03 luty 2007 - 23:14

QUOTE(stukpuk @ pon, 04 gru 2006 - 19:35) Wyświetl post

Ja w Słupsku uznaje praktycznie 1 sklep-Rybka.Inne troche są do tyłu według mnie.
Mosella była blisko ale przenieśli,jedyny był jej plus,że blisko.inne traktuje jako rezerwowe.
Najmniej lubie DAMa na sienkiewicza.

Do tej moselli na 3-go maja również miałem bliziutko raptem 500-600m.
Aha... nieważne co by Ci mówili w wędkarskim przy ul. Wyspiańskiego to nie jest to już firmowy sklep moselli.
Teraz ta firma ma przedstawicielstwo w Nowym Tomyślu (www.mosella-fishing.pl).
Co do rybki.... sklep jest troszkę malutki... przy większej ilości klientów już jest duszno, no i te ceny... niektóre zwalają z nóg.

A co do e-sklepów...
http://wolff.hk.pl/ >> dział "E-sklepy" .... i chyba wszystko jasne icon_wink.gif.

#93 maniek83

maniek83

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 07 luty 2007 - 09:56

Ostatnio odwiedziłem sklep INSEL ( http://sklep.insel.pl )
Kupiłem zestaw Insel Black Panther Tele Spin. Krótko po złożeniu zamówienia dzwoni telefon o potwierdzenie... Ofkoz potwierdzam, przelewam pieniądze. Towar dochodzi w ciągu 3 dni roboczych. Nic dodać nic ująć. Poza tym sklep jest na etapie rozbudowy (obserwuję go od, bodajże 2 tygodni).

PS - robił tam już ktoś zakupy? Jeśli tak to jakie wrażenia?

Bo ja myślę, że sklep godny polecenia.

#94 Grzech76

Grzech76

Weteran

• Members
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo i muzyka

Napisano 11 luty 2007 - 11:29

Witam!
Kupowałem w Basie na Wolskiej i w KAKADU w Arkadii, nie zgodzę się,że ceny w Kakadu są wysokie. Zarówno woblery salmo jak i kije Team Dragon mieli tańsze o kilka złoty niż Bass, dodatkowo w Kakadu dali 7% upustu. Polecam Kakadu. Pozdrawiam Grzegorz.

#95 Wędkarz od 2005

Wędkarz od 2005

Weteran

• Members
  • 120 postów

Napisano 17 luty 2007 - 00:13

W Rudzie Śląskiej jest pare ciekawych sklepow wedkarskich np. w Rudzie Śląskiej (Wirek) jest sklep "Okoń" i "Lin" ul. 1-Maja 319 a w Rudzie Śląskiej (Kochłowice) ul. Wyzwolenia 18 sklep wedkarski "Jeżozwierz" . Ceny naprawde godne uwagi a wybor niesamowity(szegolnie w Jeżozwirzu). PoZdrO

Użytkownik Wędkarz od 2005 edytował ten post 17 luty 2007 - 00:16

#96 wojtek195_2005

wojtek195_2005

Weteran

• Members
  • 290 postów

Napisano 19 luty 2007 - 20:28

Witam. Ja również polecam sklep wędkarski ''Jeżozwierz'', który ma również swoją stronę internetową www.jezozwierz.pl Ceny bardzo atrakcyjne, a zresztą sami zobaczcie.

Pozdrawiam

Użytkownik wojtek195_2005 edytował ten post 19 luty 2007 - 20:30

#97 PiotrEl

PiotrEl

Weteran

• Members
  • 627 postów

Napisano 21 luty 2007 - 09:47

Mam pytanie odnośnie sklepów w Warszawie ( lub bliskiej okolicy...) gdzie jest wzglednie duży wybór wędzisk spinningowych ( interesuje mnie coś "średniego" - 2,40 - 2,70 m, cw. ok. 5-25 gr Mikado, Konger, Dragon, Shimano) a ceny najniższe ? Wiem, że na ceny ze sklepu internetowego nie mam co raczej liczyć ,ale nie chciałbym kupić kija a za tydzień w sklepie zobaczyc go o 40 zł tańszego... W necie nie chcę kupowac bo nie zdecydowałem sie jeszcze na konkretne wedzisko i chciłabym je przed zakupem "pomacać" trochę...
Co myślicie o Centum Wędkarskim przy Cytadeli ?- wydaje mi sie, ze tam ceny sa dosyć dobre...

#98 -eRZet-

-eRZet-

Weteran

• Members
  • 930 postów

Napisano 21 luty 2007 - 12:00

w czołówce na podkarpaciu jesli chodzi o sklepy wedkarskie, to Sanok "pstrąg" ani w krosnie, ani w rzeszowie nie dostaniecie tego co tam jest.. wchodzicie, i nie wiecie gdzie sie patrzec, dostajecie oczopląsów.. pozdrawiam!

Użytkownik -eRZet- edytował ten post 21 luty 2007 - 12:01

Pomóż głodującym i wejdź!!
http://www.splawik.c...wtopic=8154&hl=
..............................
Moja Galeria

#99 BenY

BenY

Weteran

• Members
  • 137 postów

Napisano 11 kwiecień 2007 - 17:54

W goleniowie była dobry sklep wędkarski prowadzony przez M. Grzesiaka, a teraz pozostały tylko 2 tropiki z rozna obsluga i malym wyborem sprzetu, oraz sklep "male zoo" w ktorym wybor ubogi ale towar swierzy icon_wink.gif

#100 Klayman

Klayman

Szajbus

• Members
  • 2000 postów

Napisano 14 kwiecień 2007 - 09:36

W Warszawie - kolejny dobry sklep - ZBI-WIT (róg Wolskiej i Młynarskiej - podziemia), niewielki ale za to miła obsługa i w miarę przyzwoite zaopatrzenie (chociaż jak dla mnie widoczny brak Shimano).

Zalety: niskie ceny, bardzo dobra oraz miła i profesjonalna obsługa (kobieta za ladą a robaki i napoje w jednej lodówce - robi wrażenie !!! icon_wink.gif ).

POLECAM !!!
Pozdrowienia
Klay

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych