Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wędkarskie sklepy internetowe

465 odpowiedzi w tym temacie

#61 dm82

dm82

Weteran

• Members
  • 179 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano 30 czerwiec 2006 - 09:52

No ja byłem w Krakowie w sklepie BARWENA i... wybór spory ale byłem przejazdem więc wiele nie oglądałem. Ceny zobaczyłem na haczykach gamakatsu to ok 16zl za paczkę 25 haków. W sklepie www.okonek.com.pl jest troche taniej ok 8-13zl za paczkę. Tylko czy ten sklep jest godny polecenia ??
PS. Właśnie chciałem sprawdzić ich forum i jacyś HAKERZY z turcji je załatwili icon_confused.gif

#62 Nemo74

Nemo74

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 03 sierpień 2006 - 08:17

Czy ktoś robił zakupy w tym sklepie: http://www.fishing-mart.com.pl.
Proszę o opinie, gdyż chciałbym tam coś kupić. Może ktoś zna inny sklep internetowy, lub dobry sklep w Jeleniej Górze. Z góry dziękuję za pomoc.

#63 Klepa

Klepa

Wędkarz

• Members
  • 42 postów

Napisano 03 sierpień 2006 - 09:15

Bardzo dobry sklep, polecam.

#64 Nemo74

Nemo74

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 04 sierpień 2006 - 19:36

Klepa kupowałeś tam coś, jak towar (jakość)?

#65 siekacz

siekacz

Weteran

• Members
  • 451 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano 04 sierpień 2006 - 22:36

Polecam sklep "FUX" w Kielcach, duzo sprzetu, mily sprzedawca, zawsze doradzi.
I like fishing :P

#66 Klepa

Klepa

Wędkarz

• Members
  • 42 postów

Napisano 05 sierpień 2006 - 09:06

Owszem kupowałem spinning dla mojego kolegi i kilka obrotówek dla siebie. Kolega zadowolony, jakość przysłanego towaru była bez zarzutu. Mają też często ciekawe promocje więc naprawdę polecam.

#67 maxtopies

maxtopies

Wędkarz

• Members
  • 22 postów
  • Zainteresowania:spławik

Napisano 05 sierpień 2006 - 20:51

Wędkarsko-zoologiczny sklep wyposażony w dobry sprzęt i po taniej cenie znajduje się w Poznaniu na ul.Garbary (niedaleko Placu Bernardyńskiego)
Moje marzenie to domek w lesie, położony nad czystym jeziorem pod przejżystym niebem. Ehh...spadam na ryby!

#68 maxtopies

maxtopies

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 05 sierpień 2006 - 20:53

Aha! Najtańsze robaczki (gnojówki) w cenie 1,70 i robaczki czerw. w cenie 2,70 w sklepie wękarskim w Poznaniu ul. Marcelińska (niedaleko Biedronki)
Moje marzenie to domek w lesie, położony nad czystym jeziorem pod przejżystym niebem. Ehh...spadam na ryby!

#69 maxtopies

maxtopies

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 05 sierpień 2006 - 20:55

QUOTE(egonix)
Czy ktoś kupował w sklepie \"Przynęta\"w Poznaniu na Serbskiej koło Tesco? Wiem że jest to jeden z większych sklepów. Jakie mają ceny w porównaniu z innymi sklepami? No i co z obsługą? Z góry wielkie dzięki za opinie!
Hej! Kupiłem tam wędkę w dobrej cenie. Jest to duży sklep=duży wybór. Profesjonalna obsługa. Unormowane ceny!

#70 sunbeam

sunbeam

Weteran

• Members
  • 475 postów
  • Zainteresowania:logistyka, wędkarstwo,

Napisano 08 sierpień 2006 - 19:52

Ja także kupuję w sklepie "Przynęta" na Serbskiej w Poznaniu. Ostatnio jak byłem to sprzedawca zahaczył mnie już po chwili, a następnie rzeczowo odpowiadał na pytania i prezentował wszystko cokolwiek chciałem. Obsługa godna polecenia, spory asortyment towaru no i ceny na znośnym poziomie. Polecam!
W Poznaniu bardzo lubię robić zakupy jeszcze w jednym miejscu, a mnianowicie w sklepie "Leszcz" na Ratajach. Obsługa fachowa (mistrzowie chyba w spławikówce!!), sympatyczna a do tego sporo sprzętu i mozliwość zamawiania sprzętu którego brak na stanie. Niestety brak możliwości zapłaty kartą. Aha właścicielem sklepu jest Tomasz Horemski też ponoć jakiś mistrz.

#71 Bond

Bond

Wędkarz

• Members
  • 96 postów

Napisano 17 sierpień 2006 - 11:24

QUOTE(Nemo74)
Czy ktoś robił zakupy w tym sklepie: http://www.fishing-mart.com.pl.
Proszę o opinie, gdyż chciałbym tam coś kupić. Może ktoś zna inny sklep internetowy, lub dobry sklep w Jeleniej Górze. Z góry dziękuję za pomoc.

Jak zobaczyłem ceny w www.jezozwierz.pl ,to szczena mi opadła.Zamówiłem
Robinson Marshall , i tak w moim sklepie 280 zł w necie od 250 do 270, na allegro 245 ,a w sklepie o którym mowa 207!!!.Towar był u mnie na drugi dzień po wpłacie kasy.Polecam!

#72 MarioSan

MarioSan

Weteran

• Members
  • 470 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, akwarystyka, sprzęt audio, muzyka, komputery, internet

Napisano 18 sierpień 2006 - 10:53

Szczerze polecam sklep www.spinn.pl - i nie sugerowć się nazwą bo nie tylko spinningowe gagety tam mają, ceny niezłe i można się potargować. Na codzień lubię kupować w moim małym osiedlowym sklepiku, wybór wprawdzie niewielki ale zanęty i robaczki są zawsze świeże, ceny niskie i arcyprzeuprzejma obsługa. Jak ktoś mieszka w Luboniu to polecam sklepik w piwnicy w bloku przy SP2.
Lekki Spinn

2,4m 0,8-10g
2,7m 4-14g
2,85m 7-25g

#73 mentor

mentor

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 22 sierpień 2006 - 13:51

Sklep Wedkarski Trzmiel we Wrocławiu na Rogowskiej 50 b. Biale 1 zł, czerwone -2 zł. Dosc blisko jesli mieszka sie na Nowym Dworze icon_smile.gif. Mila obsluga i takie tam... icon_wink.gif polecam

#74 spin wrocław

spin wrocław

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 06 wrzesień 2006 - 21:27

Jeżeli ktoś we Wrocławiu chce dostać rabaty na sprzet to zapraszam na GG 940 87 13

#75 spin wrocław

spin wrocław

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 15 wrzesień 2006 - 07:59

Co do zakupów w internecie - to ja robię tak, że oglądfam sobie wędziska w sklepie (trzeba sobie kijkiem pomachać , pomacać) a później ewentualnie szukam w necie. Na Allegro trzeba uważać niektórzy sprzedają "bazarówki" albo nie dają gwarancji.
Mój sklep stacjonarny- Wrocław, ul. Jabłeczna 13 (można uzyskać niezły rabat pokazując Kartę Wędkarską (szkoda że uprawnione są do tego tylko niektóre Koła Wędkarskie).

Spróbuję się dowiedzieć jakie i jak coś to dam znać.

#76 pioput

pioput

Wędkarz

• Members
  • 19 postów
  • Zainteresowania:sport, wedkarstwo

Napisano 15 wrzesień 2006 - 13:34

QUOTE(Bond @ czw, 17 sie 2006 - 14:24) Wyświetl post

Jak zobaczyłem ceny w www.jezozwierz.pl ,to szczena mi opadła.Zamówiłem
Robinson Marshall , i tak w moim sklepie 280 zł w necie od 250 do 270, na allegro 245 ,a w sklepie o którym mowa 207!!!.Towar był u mnie na drugi dzień po wpłacie kasy.Polecam!

Generalnie moge sie z Toba zgodzic, ale ostatnio zawiodlem sie na nich.
Kupowalem wedke feeder Shimano + kolowrotek Okumy (wiadomo Shimano to troche drogi towar), po wymianie paru maili ze sklepem (negocjacja ceny - ostatecznie upust tylko na Okumie) zdecydowalem sie na nizszy model wedki Shimano poniewaz ta ktora mnie interesowala byla poza moim finansowym zasiegiem. Faktycznie dostawa bardzo szybka (z reszta moja wplata rowiez). Ogolnie wydalem dosc sporo pieniedzy. Jakie bylo moje zdziwenie gdy kilka dni pozniej wiekszosc feederow Shimano zostalo bardzo mocno obnizonych (niby nowosc i promocja) m.in. ten ktory kupilem (ponad 50zl). Moze nie jest to duzo, ale poczulem sie troche dziwnie (czytaj "zrobiony w konia"), bo o takich promocjach sklepy wiedza troche wczesniej, a tu sprzedawca nawet nie "puscil pary z ust". Mogl chociaz zaproponowac opoznienie transakcji z tego powodu lub zaproponowac za podobna cene wyzszy model, ale za pare dni. Postanowilem napisac do sklepu i poinformowac ich o niezbyt pochlebnym potraktowaniu klienta. Niestety odpisali tylko ze rozumieja moje rozgoryczenie i jest im przykro, ale nie mieli pojecia, ze beda obnizki (dzieciom takie bajki).
Nadmienie, ze cala transakcja przebiegala droga internetowa i wydaje mi sie, ze ta sytuacja zostala wykorzystana przez sprzedajacego. Na przyszlosc proponuje kupno "na zywo" moze sprzedajacy wychyli sie sam z takimi informacjami aby zachecic kupujacego.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
Pozdrawiam, pioput.

#77 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 18 wrzesień 2006 - 11:42

Faktycznie dosyc tanio tam jest. Jak to jest z ta negocjacja cen i wysylka za 1pln?

#78 Bumel

Bumel

Wędkarz

• Members
  • 40 postów

Napisano 21 wrzesień 2006 - 16:50

Ja smialo moge polecic inetrnetowy sklep: www.fishing-mart.com.pl Duzy wybor sprzetu po przystepnych cenach. Powodzenia w zakupach:)
Do zobaczenia nad woda :)

#79 psia_lapa

psia_lapa

Weteran

• Members
  • 411 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, narciarstwo, pływanie.

Napisano 30 wrzesień 2006 - 12:43

Ja mogę wam polecić sklep pacificpeche. Jest to największy sklep wędkarski w Polsce, znajduje się w Sosnowcu, Stronka internetowa jest jeszcze w budowie http://www.pacificpeche.pl/.
W tym sklepiej jest WSZYSTKO czego byście szukali. Sprzęt do wędkarstwa muchowego, spławikowego, gruntowego, karpiowego, spinningowego nawet do rzutowego. Bardzo przystepne ceny:)
I co najważniejsze, bardzo miła obsługa icon_mrgreen.gif

#80 cezar80

cezar80

Weteran

• Members
  • 227 postów

Napisano 14 październik 2006 - 20:02

O sklepach mogę i ja się wypowiedzieć:
Płock
1miejsce sklep na Dobrzyńskiej(kiedyś Kwiatka pani Agaty - fachowa obsługa ,wszystko ok, bardzo wielki asortyment)
2 miejsce ulica Dworcowa (miła obsługa 3 pań)

W-wa
Rapa Modlińska- również niezła obsługa
Smok łomianki - niezłe ceny, niezorientowana obsługa przy braku właściciela

Gostynin
Wojska Polskiego- niezły wybór tanich przynęt

Kutno
Plac Narutowicza - w tym rejonie najlepszy sklep wędkarski

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych