Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wędkarskie sklepy internetowe

466 odpowiedzi w tym temacie

#461 Wędkarstwo U Zbyszka

Wędkarstwo U Zbyszka

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 10:33

Sklepy internetowe zazwyczaj nie posiadają oferowanego towaru na magazynie i dopiero w chwili zamówienia przez klienta, ściągają towar z hurtowni. Wszystko to długo trwa. Poza tym w sklepie internetowym nie doświadczysz jak wędka leży w rękach, jaką ma pracę, itd. Nikt nie doradzi, nie poświęci czasu na wymianę doświadczeń i rozmowy o rybach. Dlatego serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego na Warszawskiej Woli, gdzie spotka Was zawsze miła, rodzinna atmosfera, profesjonalna obsługa traktująca każdego klienta indywidualnie i bardzo duży wybór sprzętu.

https://www.facebook...96276744078207/

#462 maras5

maras5

Początkujący

• Members
  • 7 postów

Napisano 16 kwiecień 2016 - 20:20

To i ja coś w tym temacie napiszę. W prawie 100% przypadków jestem zadowolony z zakupów w sieci. Ostatnio jednak w tematach wędkarskich zauważam pogorszenie, albo po prostu mam pecha. Kupowałem u Warciaka i byłem zadowolony, lecz ostatnie jesienne zakupy otrzymałem z dużym opóźnieniem co potwierdziło tylko opinie krążące na forach. Brak towaru który sprzedaje więc czekanie itp. Warciak więc odstrzelony i teraz kupiłem w Piranii. Sklep fajny, opinie nie najgorsze ale przestrzegam bo dla mnie to złodzieje. Nie zapakowali mi kilku drobiazgów, co się zdarza i nie mam o to pretensji. Napisałem i otrzymałem odpowiedź że kasa wróci na konto. Czekam, czekam wysyłam maile i nic. Może jakby to była większa kwota a nie kilka zł to może byłoby inaczej. Z drugiej jednak strony dlaczego mam komuś kto nie wywiązał się do końca za swoich zobowiązań coś podarować? Zasady to zasady. Wolę te drobiazgi wrzucić do skarbonki WOŚP niż zostawić pseudosprzedawcy.

#463 Copino

Copino

Wędkarz

• Members
  • 20 postów

Napisano 06 maj 2016 - 07:19

Nie zgodzę się co do oferowanego towaru przez sklepy internetowe,w wielu przypadkach posiadają go na magazynie i niemal od razu wysyłają do klienta kurierem,co jest przecież bardzo dużą wygodą i asortyment jest naprawdę szeroki. To tylko kwestia tego aby wybrać naprawdę godny zaufania i solidny sklep.

#464 NibyNikt

NibyNikt

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 21:33

Lepiej utworzyć czarną listę sklepów internetowych i w realu

#465 awel

awel

Wędkarz

• Members
  • 44 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 17:50

CYTAT(morowiec10 @ pią, 29 maj 2015 - 22:00) Wyświetl post
Też nie jestem za sklepami internetowymi, za długo się czeka na przesyłkę. Kiedyś paczka szła do mnie 11 dni. Lepiej przejść się do normalnego sklepu.

To zależy od organizacji sklepu i sprawności obsługi. Osobiście większość zakupów robię w tym i tym sklepie i jeszcze nie miałem żadnych przykrych doświadczeń.
Za to też 11 dni czekałem na przesyłkę z tego sklepu i nie radzę tam robić zakupów, nie mają żadnych zapasów, wszystko zamawiają pod zlecenie klienta, więc oczekiwanie jest znacznie dłuższe niż w innych.

hm.... ten pierwszy sklep zamawialem raz i wszystko elegancko tak jak powinno byc natomiast fishing mart to dramat zenada i masa kretynow nie polecam i nic wiecej nie kupie- zamowilem jakies woblery pierdoly itd  i dostalem info ze jakiegos woblera nie ma w danym rozmiarze -  dla obrazu wobler A  w rozmiarze 10 a wobler B w 8 i okazalo sie ze woblera b nie ma w rozmiarze 8 poprosilem zeby zamienic  A dac w 8 a B w 10 mail potwierdzone fajnie tak bedzie zrobione a efekto koncowy dostalem dwa woblery A w rozmiarze 8 i 10 i dwa woblery b w rozmiarze 10 i reszte sklep ma juz w dupie jak napisalem im maila to juz mi nie odpisali jak ich zjechalem na ich profilu na fejsbuniu to mnie zablokowali a komenta usuneli ( z komentarzy ktore u nich czytalem jeden gosc zamowil towar paczki nie dostal zaginela po drodze napisali ze czas wyjasnienia bedzie 30 dni tez ich ostro pojechal)

ogolnie sklepy internetowe to jak dla mnie dramat - to samo mam teraz z nastepnym :zamowienie zrobione w sobote , pisalem maila bo tam platnosci nie zaksiegowali i odp ze wsyztsko ok towar bedzie wyslany w poniedzialek a dzisiaj dostaje maila ze towar zostal wyslany i wszystko super ale jak nie dojdzie na jutro a jak to mowia marne szanse to pojutrze nie ma kto tego odebrac i bede sie musial brendzlowac z kurierami, dlatego to byl ostatni raz gdzie place komus z gory

#466 dranik

dranik

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 14 październik 2016 - 11:49

Ja polecam fish24, czasami tam zamawiam 

Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

#467 Kosmowski

Kosmowski

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 18:11

http://warciak-fishing.pl- niewyparzona gęba, zero odpowiedzialności. bardzo złe wspomnienia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych