Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wędkarskie sklepy internetowe

465 odpowiedzi w tym temacie

#441 DynkaKokos

DynkaKokos

Weteran

• Members
  • 803 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo ,poszukiwanie skarbów,boks.

Napisano 03 marzec 2014 - 19:19

Dziękuje icon_smile.gif

#442 Bagniak

Bagniak

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 13:35

Ja internetowym sklepom wędkarskim powoli dziękuję. Parę razy się naciąlem ,teraz przede wszystkim stacjonarnie i głównie „Sezon” u mnie w Olsztynie. Jakieś pierdółki typu gumy, żyłka to jeszcze na allegro, ale poważne zakupy – już nie bardzo.

#443 Michal199411

Michal199411

Weteran

• Members
  • 120 postów

Napisano 27 grudzień 2014 - 10:11

http://www.bolw.pl/ zamawialiście coś w tym sklepie? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opini o tym sklepie ;/

#444 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 361 postów
  • Zainteresowania:sex, spinning, żeglarstwo

Napisano 28 grudzień 2014 - 07:09

Odradzam jakiekolwiek zakupy w sklepie topfish.pl.
Realizacja ślimaczy się nieprawdopodobnie, nie zdarzyło się, żeby trwała krócej niż 10 dni. icon_evil.gif

Użytkownik Sith edytował ten post 28 grudzień 2014 - 07:09

#445 Śledź

Śledź

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 28 grudzień 2014 - 12:28

CYTAT
http://www.bolw.pl/ zamawialiście coś w tym sklepie? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opini o tym sklepie ;/

Bogaty asortyment. Zamów coś, oceń, sprawdź, podziel się na forum z innymi.

Użytkownik Śledź edytował ten post 28 grudzień 2014 - 12:28

#446 daskis

daskis

Wędkarz

• Members
  • 98 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo, fotografika, technika

Napisano 28 grudzień 2014 - 12:52

CYTAT(Śledź @ nie, 28 gru 2014 - 13:28) Wyświetl post
Bogaty asortyment. Zamów coś, oceń, sprawdź, podziel się na forum z innymi.

Nie da sie zauwazyc, zaczynaja sie dzikie, zarobkowe reklamy na Forum!

#447 Zygmek

Zygmek

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 26 luty 2015 - 21:55

Czy kupował ktoś w tym sklepie: http://e-carp.pl Czy ktoś morze coś powiedzieć na temat tego sklepu?.

#448 morowiec10

morowiec10

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 29 maj 2015 - 19:00

Też nie jestem za sklepami internetowymi, za długo się czeka na przesyłkę. Kiedyś paczka szła do mnie 11 dni. Lepiej przejść się do normalnego sklepu.

Nie wydaje się jakoś, aby seks analny był uprawiany przez wszystkich, ale jednak jest całkiem powszechną formą współżycia. Dla początkujących można polecić zdecydowanie butt plug Lovense http://seksnaodleglosc.pl/hush.

#449 Zygmek

Zygmek

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 08 lipiec 2015 - 22:08

Zna ktoś sklep:http://www.wedkarskiraj.com.pl/index.php?osCsid=4aad02c46ddd80d49aa828d088d8ee26 , robił ktoś w tym sklepie zakupy? Jaka jest opinia o sklepie?

Użytkownik Zygmek edytował ten post 08 lipiec 2015 - 22:13

#450 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 361 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 06:00

CYTAT(morowiec10 @ pią, 29 maj 2015 - 22:00) Wyświetl post
Też nie jestem za sklepami internetowymi, za długo się czeka na przesyłkę. Kiedyś paczka szła do mnie 11 dni. Lepiej przejść się do normalnego sklepu.

To zależy od organizacji sklepu i sprawności obsługi. Osobiście większość zakupów robię w tym i tym sklepie i jeszcze nie miałem żadnych przykrych doświadczeń.
Za to też 11 dni czekałem na przesyłkę z tego sklepu i nie radzę tam robić zakupów, nie mają żadnych zapasów, wszystko zamawiają pod zlecenie klienta, więc oczekiwanie jest znacznie dłuższe niż w innych.

Użytkownik Sith edytował ten post 09 lipiec 2015 - 06:02

#451 Rych11

Rych11

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 12 wrzesień 2015 - 09:00

U mnie zależy . Towar który znam kupuję przez neta - allegro lub sklepy. Fakt czasem się ślimaczy , ale jeśli się opóźnia to walcze o gratisi czasem dostaje sporo. Oraz nie da się ukryć iż w necie jest taniej .

#452 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1569 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 12:17

W necie taniej jest tylko do momentu, kiedy musisz coś zareklamować. Grubszy sprzęt to tylko z normalnego sklepu blisko mojego codziennego zasięgu.

Вода это колыбель разумной жизни.

#453 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 361 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 12:29

Problem pojawia się gdy w stacjonarnym sklepie nie ma tego co chciałbyś kupić, a wciskają Ci "kit" zastępczy zalegający w magazynie od roku lub dłużej, zachwalając jako rewelację sezonu... :evil:

Użytkownik Sith edytował ten post 13 wrzesień 2015 - 12:30

#454 Eugeniusz Friede

Eugeniusz Friede

Wędkarz

• Members
  • 67 postów

Napisano 09 luty 2016 - 21:21

Dorsz Zygmunta.
W Krakowie na Wawelu zawisł dzwon, a w Muzeum Wędkarstwa w Słupsku dorsz?. Zygmunta.
Jego droga do naszej kolekcji była dosyć zawiła. Autorem pomysłu na przekazanie eksponatu do muzealnych zbiorów był właśnie Zygmunt. Reszta osób, które się do tego przyczyniły, woli pozostać anonimowa.
Spreparowana ryba to bez wątpienia dorsz bałtycki. Jego wagę można oszacować na około 10 kg. Zaś długość w przybliżeniu na 1 m. Za złowienie takiego okazu właściciel Vanessy PS wypływającej z Helu daje wyprawę gratis. Na filmie Jesienny Rejs:
Nietrudno wyobrazić sobie emocje łowcy takiej sztuki. Na dodatek holowanej z głębokości kilkudziesięciu metrów. Trzeszczały przy tym nie tylko wędzisko, kołowrotek i plecionka, ale również ścięgna wędkarza. Wiedzą o tym wszyscy, którym zdarzyło się złowić taaaką rybę.
Wielkie dzięki!

e90ca49c6d0d.jpg

97e08225cb19.jpg

#455 andrzej05152

andrzej05152

Wędkarz

• Members
  • 52 postów

Napisano 09 luty 2016 - 21:46

Gratuluję piękna historia teraz taki wynik uważam za mało realny, ale parę lat tamu ?????.

#456 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 361 postów

Napisano 11 luty 2016 - 06:56

Dwukrotnie "naciąłem" się na rzetelności sprzedawcy z Allegro Witekpol. W ofercie podano nierzetelne dane i oczekiwanie na zakupione przedmioty przedłużyło się niepomiernie.

Radzę przed dokonaniem zakupu dopytać sprzedawcę, czy w ogóle posiada na stanie oferowane przedmioty. Na szczęście odpowiada na e-maile.

#457 zamark

zamark

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 13:13

ale w sensie że jest ok czy nie bardzo bo jakoś tak średnio zrozumiałem co napisałeś :)

#458 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1569 postów

Napisano 19 marzec 2016 - 02:15

W sensie takim, że niektórzy sprzedawcy nie mają nic poza kontem na allegro. Nie jest sztuką wystawić na sprzedaż cały katalog danej firmy, bo jak przychodzi co do czego to się okazuje że sprzedaż jest dosłownie wirtualna. Solidna firma sprzedaje to co ma, a nie to co hipotetycznie może mieć.

Вода это колыбель разумной жизни.

#459 okonhel

okonhel

Weteran

• Members
  • 222 postów

Napisano 19 marzec 2016 - 09:52

Wspomniany wyżej sprzedawca "Witekpol" ma sklep internetowy i stacjonarny. Czasem tam kupuję (w stacjonarnym) i zawsze byłem zadowolony z obsługi, wyboru itp.

Trochę się dziwię że "dali ciała" aż dwa razy....

#460 Copino

Copino

Wędkarz

• Members
  • 20 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 12:23

Z drugiej strony każdemu sprzedawcy może się to zdarzyć,dzięki temu wątkowi przynajmniej możemy wcześniej poznać rzetelne opinie Użytkowników na forum zanim zdecydujemy się na zakupy w konkretnym sklepie wędkarskim.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych