Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wędkarskie sklepy internetowe

466 odpowiedzi w tym temacie

• Guests

Napisano 28 sierpień 2005 - 19:13

Powiem krotko, bez wazeliny. Bass jest tanszy od Muskie. W Muskie sprzedawcy konkretnie doradzą i pomogą, w Bass'ie musisz wiedziec czego potrzebujesz - taki mini supermarket. Sprawdzone empirycznie. Pzdr

#22 gruntowiec

gruntowiec

Weteran

• Members
  • 105 postów

Napisano 31 sierpień 2005 - 16:06

wolfik zapomniales jeszcze o "robalu" tez dobry sklep a odradzam "sum" przymulasty gosc sprzedaje

• Guests

Napisano 02 wrzesień 2005 - 09:56

Byłam dwa razy z bratem na rybach. Za tym drugim kazał mi zarzucać mocno i na lewy bok. Zrobiłam to co mi kazał. Pech chciał, że była tam trzcina. Spławik zaplątał się w nią i mieliśmy po rybach. Niedaleko pływała tratwa,którą próbowaliśmy przyciagnąć do brzegu. Miałam go trzymać. Puszczając go cofnęłam się do tyłu i wpadłam do strasznie brudnej wody. Ze strachu przed pijawkami szybko odskoczyłam. Było już po spławiku. Pech chciał, że ryby w ogóle nie brały kiedy łowiliśmy, a kiedy spławik się zerwał ryby go nie odstępowały. Jako starsza siostra dałam mu pieniądze na nowy spławik i teraz Filip jego kolega chce mnie zabierać na ryby
icon_cry.gif

• Guests

Napisano 02 wrzesień 2005 - 10:41

" i teraz Filip jego kolega chce mnie zabierać na ryby icon_sad.gif "

Toc to chyba powód do radości....

#25 Guest_jackas_*

Guest_jackas_*
  • Guests

Napisano 06 wrzesień 2005 - 11:03

Szczerze polecam "U Zbyszka" Warszawa Deotymy/Obozowa. Zawsze można liczyć na poradę, nie trzeba się o to prosić. Zaopatrzenie świetne. Obsługa super. Naprawde warto icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

• Guests

Napisano 25 wrzesień 2005 - 10:39

Polecam sklep Andrzeja Ambroziaka na ulicy Twardej.Miła obsługa ceny dobre, jeżeli czegoś nie ma to na drugi dzień można zamówic.Polecam

#27 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 25 wrzesień 2005 - 17:31

Polecam w Łodzi sklep przy ulicy Nawrot 43 (po prawej stronie za ul Kilińskiego - jadąc od Piotrkowskiej). Duży sklep, sprzedają wędkarze z doświadczeniem więc służoą dobrą radą. Bardzo duży wybór. A najważeniejsze icon_wink.gif można płacić kartą (VISA, MC - nie zwróciłem uwagi czy AMEX też)

#28 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 09 październik 2005 - 19:16

Chciałem polecić jeszcze dwa sklepy w Warszawie.

Pierwszy to Kakadu w Arkadii, sklep duży wybór, przyjemna i fachowa obsługa. Oczywiście można płacić kartą.

Drugi to mała (sorry za określenie) buda na rogu Modlińskiej i (chyba) Kowalczyka (przed BP). Sklep nazywa się Rapa - wybór oczywiście nie jest powalający - ale można się tam zaopatrzeć we wszystko co jest potrzebne na wypad na ryby - a przedewszystim liczyć na miłą i fachową obsługę. Dobrze doradzą i co niespotykane hamują nadmierne zapędy początkujących wędkarzy takich jak ja. Innymi słowy nie pozwolili mi nakupić u siebie masy niepotrzebnych rzeczy a sprzedali to co było naprawdę potrzebne - polecam! Niestety tylko gotówka icon_confused.gif

#29 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 11 październik 2005 - 09:02

ale ceny w Kakadu sa jak dla mnie kosmiczne

#30 Henio

Henio

Weteran

• Members
  • 159 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 05 listopad 2005 - 20:10

Jeżeli ktoś zna jakiś naprawdę fajny sklep w Sandomierzu albo Tarnobrzegu lub w okolicach, to proszę o podanie go.

• Guests

Napisano 24 styczeń 2006 - 12:19

nie polecam sklepów wędkarskich w Sanoku,są bardzo drogie i mają lichy towar

• Guests

Napisano 25 styczeń 2006 - 22:45

Ja polecam sklep wędkarski:"Zaczep".Bardzo sympatyczni panowie,którzy niebędą naciągać na niewiadomo co,a profesjonalnie doradzą.Oto adres:Fieldorfa 12 Warszawa. Adamus15

• Guests

Napisano 26 styczeń 2006 - 16:33

sklep "WĘDKA" w Olsztynie przy ulicy Dworcowej; za miłą obsługę i fachowe, kompetentne doradztwo; ceny-przeciętne

#34 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 26 styczeń 2006 - 22:26

ja polecam sklep ,,sprzet wedkarski" na ulicy ruskiej we wroclawiu
wszyscy kturych znam sie tam zopatruja jest to bardzo nowoczesny sklep.
sprzedaje tam bardzo mila pani w srednim wieku i mlody chlopak zawsze doradza i poleca to co sie oplaca dla nas a nie jak w nie których sklepach nacagaja nas na niepotrzebne badziewie u nich nie musisz sie o nic pytac, sami polecaja to co dobre ceny maja konkurencyjne a nawet niektore zeczy maja smiesznie tanie jest tam spory wybur zanet a wszelki sprzed jak nie jest wystawiony to maja w komputeze i co chcesz to ci zalatwia w ,,godzine"
naprawde polecam

#35 rafalis1

rafalis1

Wędkarz

• Members
  • 25 postów

Napisano 30 styczeń 2006 - 12:52

Polecam bass i sazan szybka obsługa dobry towar

#36 tomfunk

tomfunk

Wędkarz

• Members
  • 41 postów

Napisano 30 styczeń 2006 - 12:58

W Decathlonie dobry wybór?! Może w Warszawie tak, ale w Krakowie to śmiech na sali. 5 wędek na krzyż, jakies 4 rapalki, haczyki, śruciny (oooo tak! ołowiu to mają wybór. ceny też...) to wszystko. No może ciuchów mają sporo. Nawet kołowrotka nia można kupić solo! Tylko w badziewiastym zestawie z wędziskiem. A stoisko wygląda tak jakby właśnie było w remoncie icon_evil.gif Porażka. Ja krakowianom mogę polecić sklep "Barwena", ale pewnie i tak wszyscy go znają icon_biggrin.gif . Fachowa, miła obsługa i potężny wybór... wszystkiego! Zresztą tekst na drzwiach rozbraja szczerością: można wejść z lodem, a nawet grymasić. icon_biggrin.gif
tomfunk

#37 Klayman

Klayman

Szajbus

• Members
  • 2000 postów

Napisano 02 luty 2006 - 11:22

Dodatkowo jest jeszcze sklep zoologiczno-wedkarski IGUANA. Miesci sie rog Gorzykowskiej i Radzyminskiej. Niewielki wybor /jak na sklepy wedkarskie/ ale za to ceny do negocjacji /mozna sie potargowac/. Poza tym wiekszosc mozna sciagnac na zamowienie.
Pozdrowienia
Klay

• Guests

Napisano 03 luty 2006 - 17:49

Bass
sazan
Aquas

#39 kkrzysiek64

kkrzysiek64

Wędkarz

• Members
  • 16 postów

Napisano 27 luty 2006 - 20:44

sklep internetowy okonek jestem zadowolony z zakupów w tym sklepie polecam

#40 M@ciek

M@ciek

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 22 marzec 2006 - 16:05

Kupowal ktos z Was w sklepie Fishing-Mart? Ile czekaliscie na przesylke? Prosze o opinie. Z gory dzieki.

Zapomnialem jeszcze dodac: jakie byly koszty przesylki? icon_wink.gif icon_smile.gif Z gory dzieki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych