Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wędkarskie sklepy internetowe

466 odpowiedzi w tym temacie

#1 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 04 październik 2004 - 19:35

Na dobry poczatek podam moje typy:)
1. Legionowo, sklep wędkarski Camaro
Na trasie z Warszawy na Zalew Zegrzyński i dalej na Mazury, na ulicy Warszawskiej, po prawej stronie, kilkaset metrow za tabliczka Legionowo.
Bardzo duzy wybór wszystkiego, od wędek przez zanęty, silniki do łodzi i żywce (kiełbie i karasie). Super miła obsługa, sprzedawcy potrafią doradzić, ale i odradzić (co sie rzadko zdarza). No i co równie ważne, maja zdrowie żeby prowadzić interes nawet w niedziele od świtu (co w wakacje oznacza 4 rano!). Ceny nie wyróżniają się ani na plus ani na minus - jak na mój portfel.
Gorąco polecam (nie tylko jaki lokalny patriota).

2. Warszawa, sklep Bass na ul. Wolskiej (na Woli:)
Chyba najwiekszy sklep w Warszawie i okolicach, podzielony "tematycznie" na 3 części, kupić można praktycznie wszystko, a jak nie ma to dowiozą:) Jak dla mnie (odczułem osobiście) pewnym mankamentem jest obsługa, ktorej nie zawsze się "chce" pogadać z leszczem lub jest bardzo zajęta rozmową z jakimś asem.
Zaletą jest możliwość dotknięcia prawie wszystkiego co chce sie kupić (w dużej części samoobsługa)

3. Skarżysko Kamienna, sklep na ulicy Norwida, nazwy nie pamietam.
Jak na Skarżysko zaopatrzony calkiem nieźle, ale spróbujcie coś tam kupić...chamstwo, tumiwisizm i dyletanctwo do potęgi! Dawałem im szanse 3 krotnie w tym roku, i pomimo przygotowanej gotówki nie kupiłem nic!
np: po 15 min. oczekiwania na pokrowiec z zaplecza (nikomu się nie chciało zdjąć tego co wisiał w sklepie) chlopak zarzucił na lade jakieś badziewie i wmawiał mi, że to ten który chciałem obejrzeć.
np2: z głupim uśmiechem odwróciłem się i wyszedłem po tym, jak gościu nie mógł znaleźć w komputerku symbolu blachy, ktora chciałem kupić.
W tym samym sklepie znajdują się też akwaria - syf i malaria.
Na szczury i świnki morskie nie zwracałem uwagi bo sie nie znam:)

• Guests

Napisano 06 luty 2005 - 12:00

ja polecam sklep na placu strzeleckim we wroclawiu, niskie ceny, fajny sprzedajacy..Rober, spoko koles. dosc tanio, szkoda tylko ze ten sklep jest taki maly no ale coz...

• Guests

Napisano 16 kwiecień 2005 - 10:18

Nie lepiej pisac opinię o sklepach wędkarskich... internetowych? Są one powszechnie dostępne.
Nikt nie pojedzie np. do Skarżyska Kamiennego po wędke...

#4 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 16 kwiecień 2005 - 12:45

a nie lepiej w poscie z opiniami o sklepach napisac opinie o sklepie?
w skarzysku kamiennej tez zyje 50 tysiecy ludzi z czego spora czesc wedkuje.

#5 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 19 kwiecień 2005 - 09:35

Nie do konca moge sie zgodzic z opinia o badziewiu sprzedawanym przez internet. Moze bedzie to opinia subiektywna, gdyz sam jestem wlascicielem takich sklepow, ale jak w kazdej dziedzinie i kazdej branzy wszystko zalezy od uczciwosci i rzetelnosci wlascicieli i sprzedawcow. Nie mozna generalizowac ze sklepy internetowe sa bee i wogole do du...
W zdecydowanej wiekszosci oferuja taki sam towar jak zwykle sklepy, ale po cenach duzo nizszych, ze wzgledu na mniejsze koszty. I jak wszystkie uczciwe sklepy, rowniez sklepy internetowe daja gwarancje na sprzedawane produkty i zapewniaja naprawe/wymiane wadliwych towarow.

#6 pietruch

pietruch

Weteran

• Members
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, geografia, historia, no i piłka nożna

Napisano 19 kwiecień 2005 - 11:51

Jeżeli w Słupsku nie ma interesujących sklepów wędkarskich. W jednym nie wiedzą co to Tandem baits, to jestem zmuszony korzystać z ich strony. Godny polecenia jest fishing-mart oraz pirania icon_smile.gif. Widać że robią to ludzie z pasją...

• Guests

Napisano 22 kwiecień 2005 - 22:39

DLA MNIE JEDNYM Z TANSZYCH PODKRESLAM TANSZYCH SKLEPÓW ZE SPRZETEM WEDKARSKIM JEST DECATHLON W WARSZAWIE NA MALBORSKIEJ 53 .JEST WSZYSTKO CO MOZNA CHCIEC ABY SPOKOJNIE POJECHAC NA WIOSSENNE PŁOCIE , MAJOWE SZCZUPAKI CZY MORSKA WYPRAWE. KOLOSALNY WYBÓR PRZYNĘT SPINNINGOWYCH , MASA WEDEK , FACHOWA OBSŁUGA A DO TEGO CODZIENNIE OTWARTY OD 9 DO 21 .MAJA ZANETY I ROBACZKI .WARTO SIE TAM WYBRAC JESLI NIE PO WEDKE TO CHOCIAZ ZOBACZEC JAKA KONKURECJE MAJA "WARSZAWSIE MOLOCHY RYNKU WĘDKARSKIEGO"

#8 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 24 kwiecień 2005 - 18:59

czy powinnismy w tym miejscu (ten temat) dopuszczac autoreklame?
co Wy na to forumowicze?

• Guests

Napisano 24 kwiecień 2005 - 20:52

autoreklamę??????nierozumiem.................w zyciu nie słyszałem o tym sklepie ,ale jezeli jest fajny to miło wiedziec.mozna prosic cos więcej na ten temat?jezeli administrator będzie miał cos przeciw podam nr Gadu

#10 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 24 kwiecień 2005 - 21:23

nie mam nic przeciw reklamie,tylko pytam czy w tym temacie powinna sie ona znalezc. myslalem ze powinny tu byc raczej opinie klientow na temat sklepow, a nie reklama napisana przez ich wlascicieli lub pracownikow.

#11 pietruch

pietruch

Weteran

• Members
  • 340 postów

Napisano 25 kwiecień 2005 - 07:21

QUOTE(wolfik)
nie mam nic przeciw reklamie,tylko pytam czy w tym temacie powinna sie ona znalezc. myslalem ze powinny tu byc raczej opinie klientow na temat sklepow, a nie reklama napisana przez ich wlascicieli lub pracownikow.
Widzisz... wy tutaj jesteście szefami i się nie powinniście nikogo pytać z użytkowników bo to wy wykładacie kase na portal. Jednak na waszym miejscu nie dawałbym poreklamować sklepu wędkarskiego.... za darmo... Nie mówie tu o grubej kasie, ale... sami panowie wiecie o co chodzi icon_smile.gif.

• Guests

Napisano 28 kwiecień 2005 - 13:24

Sory szukam slepów wędkarskich na Ursynowie pomóżcie prosze moje gg 3208366 czekam icon_biggrin.gif

• Guests

Napisano 28 kwiecień 2005 - 22:40

Ul. smoluchowskiego 2 - polecam-fachowa obsługa i duzy wybór.

• Guests

Napisano 28 kwiecień 2005 - 22:40

Zapomniała dodac sklep "Muskie"

#15 Trini

Trini

Wędkarz

• Members
  • 67 postów

Napisano 04 maj 2005 - 10:38

co sądzicie na termat warszawskich sklepów Braci Brzozowskich? Jeden jest chyba przy Supersamie, drugi kiedyś był w Landzie na Wałbrzyskiej, jaki mają pułap cen? Obsługa, zaopatrzenie??
Z góry dzięki icon_smile.gif

#16 Guest_Karol_*

Guest_Karol_*
  • Guests

Napisano 06 maj 2005 - 13:06

QUOTE(wolfik)
Nie do konca moge sie zgodzic z opinia o badziewiu sprzedawanym przez internet. Moze bedzie to opinia subiektywna, gdyz sam jestem wlascicielem takich sklepow, ale jak w kazdej dziedzinie i kazdej branzy wszystko zalezy od uczciwosci i rzetelnosci wlascicieli i sprzedawcow. Nie mozna generalizowac ze sklepy internetowe sa bee i wogole do du...
W zdecydowanej wiekszosci oferuja taki sam towar jak zwykle sklepy, ale po cenach duzo nizszych, ze wzgledu na mniejsze koszty. I jak wszystkie uczciwe sklepy, rowniez sklepy internetowe daja gwarancje na sprzedawane produkty i zapewniaja naprawe/wymiane wadliwych towarow.

Zgadzam się z tą opinią. Niezależnie od tego, gdzie się kupuje, ostrożność obowiązuje. Nie można z góry zakładać, że w internecie jest źle. Mogłbym wystawić ocenę negatywną wielu zwykłym sklepom, nie tylko wędkarskim.
Pozdr. Karol

• Guests

Napisano 13 maj 2005 - 13:29

Widzieliście, niedawno ruszył bardzo ciekawy sklep wędkarski www.100per.pl
Co onim sądzicie, myślicie, że przetrwa, wogóle według was warto kupować w internecie?

• Guests

Napisano 29 maj 2005 - 20:03

Co do braci Brzozowskich sklepu w Landzie jusz niema natomiast jest na Puławskiej 2 koło supersamu zaopatrzenie sklepu jest bardzo dobre jeżeli chodzi o spławik i grunt ze spiningiem niejest gorzej jest tagże wędkarstwo morskie. Co do obsługi to jest bardzo miła i znająca się na rzeczy.
Możliwość porady specjalistycznej dotyczącej spławika duży wybór zanęt szczególnie sensasa i gut-mixu innych też niebrakuje

#19 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 13 sierpień 2005 - 12:13

oplaca sie robic zakupy przez internet?jak to wychodzi cenowo?taniej czy drozej?

#20 pietruch

pietruch

Weteran

• Members
  • 340 postów

Napisano 19 sierpień 2005 - 20:46

Ostatnio troszkę aktualizowałem swój sprzęt. Ściągałem z neta... Powiem, że towar szybciej dostawałem, niżbym miał zamawiać od sklepowego. Wyróżniającymi się sklepami internetowymi są :
www.brzana.pl
www.wedkarstwo.sklep.pl [nie ma tu żadnego wazeliniarstwa icon_wink.gif ] Poprostu fachowa, szybka obsługa, duży asortyment i obydwa sklepy miały to czego nie mogłem znaleźć na pozostałych
icon_smile.gif.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych