Skocz do zawartości

Zdjęcie

Taka Gierka,moze Ktos Sie Bawił?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ewianek

Ewianek

Wędkarz

• Members
  • 96 postów

Napisano 07 styczeń 2009 - 13:42

Zakupiłem taka gierke"wedkarz 3" moze ktos sie bawił??
Problem polega na tym ze nie idzie przejsc dalej przy pierwszej :rozgrywce: wciaz zrywa sie zyłka lub haczyk mimo kombinajci podrzucania pod brzeg itd ryba i tak wyciaga 5,4 metra zyłki i nastepuje zerwanie.Problem błachy bo niby tylko gra ale moze ktos grał i zna sposób jak to przejsc dzieki z góry
pozdro icon_mrgreen.gif

#2 reset

reset

Wędkarz

• Members
  • 25 postów

Napisano 07 styczeń 2009 - 14:31

na klawiaturze strzałkami GÓRA - DÓŁ ściągasz lub luzujesz żyłkę, pod wędką jest pasek, który na kolorowo sygnalizuje,czy żyłka jest zbyt napieta lub zbyt luźna, a więc z grubsza - trzeba naciskać te strzałeczki na przemian , tak aby być po środku wskaźnika, jest to optymalny stan aby nie zerwać zestawu

pozdr.

#3 Ewianek

Ewianek

Wędkarz

• Members
  • 96 postów

Napisano 07 styczeń 2009 - 15:20

CYTAT(reset @ śro, 07 sty 2009 - 17:31) Wyświetl post
na klawiaturze strzałkami GÓRA - DÓŁ ściągasz lub luzujesz żyłkę, pod wędką jest pasek, który na kolorowo sygnalizuje,czy żyłka jest zbyt napieta lub zbyt luźna, a więc z grubsza - trzeba naciskać te strzałeczki na przemian , tak aby być po środku wskaźnika, jest to optymalny stan aby nie zerwać zestawu

pozdr.

No tak ale icon_neutral.gif luzuje napinam kombinuje a ryba i tak wypływa poza obszar 5.4 metra i nie ma wiecej żyłki niz ta podana odległosc a zestaw sie rwie cisne w to juz chyba z dwa tygodnie i zaczynam powatpiewac czy da rade.Za blisko zestaw ryba pochodzi potem ucieka dalej i bummm,ale goscie jakos too przechodz i pisza ze ponoc dalej jest sooperi ize warto sie potrudzic bo symulator jest nawet extra

#4 marian155

marian155

Weteran

• Members
  • 424 postów

Napisano 07 styczeń 2009 - 18:15

trzeba zrobic maly grunt i na poczatek wyciagac male rybki a potem nastawic sie na potwory z glebin icon_biggrin.gif

mi sie raz udalo zlowic cos malego ale przez brak efektow juz nie gram w ta gre ;D pozdro

#5 domen88330

domen88330

Weteran

• Members
  • 511 postów

Napisano 07 styczeń 2009 - 18:33

to chyba ajgorsza gra wedkarska w jaka gralem :/ mala rybe sciagasz 1 min :/ bardzo nie realna gra...

#6 adijos1

adijos1

Weteran

• Members
  • 535 postów

Napisano 07 styczeń 2009 - 18:57

Weźcie kije i idźcie na prawdziwe ryby a nie podniecacie się na kompie. Może masz spadki napięcia w sieci i dlatego ci się rwie żyłka co?
Dragon Destiny Spinn 255 cw 10-42 + Team Dragon 930iz
Cortez Light Spinn 270 cw 8-20 + Shimano Exage 2500 FB

#7 jahuk

jahuk

Weteran

• Members
  • 112 postów

Napisano 07 styczeń 2009 - 21:31

Najgorsza gra,sposób jest taki,ustawiasz na spining i przez 20 min zucasz najlepiej blisko pod nogi,po jakims czasie zaczniesz łowic,wtedy nie ma sensu patrzec na wskaźnik tylko ściągać na chama,jak złowicie 1 rybke to póxniej zadna sie nie bedzie zrywac,strasznie nierealna gra SANDACZE po 20-30 kg to normalka szkoda kasy lepiej wydać ją na zanęte.pozdr

#8 Adami

Adami

Wędkarz

• Members
  • 16 postów

Napisano 27 styczeń 2009 - 11:33

Witam
Słyszałem o tej grze, słyszałem same pozytywne opinie, jednak nigdy w nią nie grałem, wicie może skąd mogę pobrać ową grę?

#9 huan75

huan75

Weteran

• Members
  • 294 postów
  • Zainteresowania:fortyfikacje,fotografika,historia ,wędkarstwo, itd

Napisano 02 luty 2009 - 12:18

To chodzi o grę wędkarz 3 -Masterpiece Fishing 3 , nie orientujecie się czy jest to gra w polskiej wersjiii językowej

#10 qwiateq

qwiateq

Wędkarz

• Members
  • 73 postów

Napisano 28 październik 2009 - 17:24

CYTAT(Ewianek @ śro, 07 sty 2009 - 17:42) Wyświetl post
Problem polega na tym ze nie idzie przejsc dalej przy pierwszej :rozgrywce: wciaz zrywa sie zyłka lub haczyk mimo kombinajci podrzucania pod brzeg itd ryba i tak wyciaga 5,4 metra zyłki i nastepuje zerwanie.Problem błachy bo niby tylko gra ale moze ktos grał i zna sposób jak to przejsc dzieki z góry
pozdro icon_mrgreen.gif

Kup se xboxa360 i gre the strike z konrolerem w ksztalcie wedki..

#11 Jacek144

Jacek144

Weteran

• Members
  • 146 postów

Napisano 05 styczeń 2010 - 14:57

CYTAT(Ewianek @ śro, 07 sty 2009 - 11:42) Wyświetl post
pozdro icon_mrgreen.gif

Zazuć zestaw na około 2 m od brzegu głebokość 50 cm i nałów małych rybek potęm jak złowisz około 2 kilo rybe to dostaniesz złotą żyłke i nie urwie ci sie zadna ryba

#12 WedkarzTS

WedkarzTS

Wędkarz

• Members
  • 40 postów

Napisano 04 sierpień 2011 - 23:23

Hehe.Jak chcecie możecie se pograć na www.naszaklasa.pl rejestrujecie się tam i wchodzicie w aplikacje i gracie.Łowisko (Gone fishing) można grać w tą gre ile się chce mi się ona nie nudzi.(kupujecie haczyki żyłki przynęty zanęty pełno łowisk można wybrać levele nabijacie.można nawet wyłowić rybę co waży 600 kg.pozdro icon_smile.gif.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych