Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wędkowanie W Usa

724 odpowiedzi w tym temacie

#721 ewawojcik

ewawojcik

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 31 styczeń 2012 - 00:27

CYTAT(ErJot @ śro, 28 sty 2009 - 03:30) Wyświetl post
Jeśli interesuje Cię stan Nowy Jork to koszt licencji rocznej dla rezydentów wynosi $ 19,dla mieszkańców innych stanów $ 40.
W New Jersey odpowiednio $ 22.50 i $ 34.
Connecticut: 20 i 40, Pennsylvania 22.70 i 52.70.
Na każdy stan potrzebna jest osobna licencja.Przepisy,wymiary i okresy ochronne są również zróżnicowane w obrębie danego stanu,np w Nowym Jorku możesz legalnie łowić na dwie wędki, w New Jersey już na trzy.Możliwe jest wykupienie licencji krótkoterminowych dla osób wędkujących gościnnie.Sprzedażą zajmują się przedewszystkim sklepy wędkarskie i sportowe.Nie jest wymagane zdawanie żadnych egzaminów.
Jeśli interesują Cię opłaty w innych stanach to odsyłam na tą stronę.
Pozdrawiam.

Redakcja Tygodnika PLUS NJ/PA/NY poszukuje osob zainteresowanych pisaniem porad/artykulow do sekcji wedkarskiej. Szczegolowe informacje oraz pytania: ewaw@tygodnikplus.com

#722 ewawojcik

ewawojcik

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 31 styczeń 2012 - 00:32

CYTAT(bierut @ wto, 14 cze 2011 - 02:49) Wyświetl post
Mozliwy nowy rekord stanu NJ, kolega mi podrzucil artykuł z "The Trentonian"
Tresc artykulu w zalączniku, kiepska jakosc bo robione telefonem, ale da sie przeczytac.

Redakcja Tygodnika PLUS poszukuje osob zainteresowanych pisaniem porad/art. dotyczacych wedkarstwa w NY, NJ, PA. Szczegolowe informacje: ewaw@tygodnikplus.com

#723 manulski

manulski

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2012 - 01:10

Witam, na wakację udaję się do Outer Banks, NC. Czy jest ktoś z okolic, kto mógłby mi powiedzieć, jak wygląda sytuacja z łowiskami w tym rejonie? Jakich potrzebuję zezwoleń? Pozdrawiam. icon_wink.gif

Użytkownik manulski edytował ten post 13 luty 2012 - 01:10

#724 bierut

bierut

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 03 maj 2012 - 13:12

gratulacje Pajo, widzialem twoja rekordowa rybke.
no moze w tym sezonie uda mi sie kilka razy wyprawic na karpika i moze w koncu uda mi sie jakiegos zlowic icon_wink.gif

#725 bierut

bierut

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 29 maj 2012 - 03:00

witam ponownie, byl ktos kiedys na levittown lake, pa, bo szukam dobrej miejscowki w pa niedaleko mnie, tj. morrisville, bylem kilka razy ale jak na razie mailem tylko kilka odjazdow i tylko jednego udalo mi sie zaciac, ale nie bylem w stanie go wyholowac, zaplatal sie chyba w zielsko i stanal jak kamien. w zwiazku z tym mam pytanie jaki rig uzyc w takiej zorosnietej wodzie, dodam, ze lowie na metode z kuku na wlosie, bo jak na razie tylko kuku daje efekty.
pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych