Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wędkowanie W Usa

724 odpowiedzi w tym temacie

#21 SlawekM

SlawekM

Wędkarz

• Members
  • 88 postów

Napisano 28 styczeń 2009 - 21:12

CYTAT(ErJot @ wto, 27 sty 2009 - 23:17) Wyświetl post
Jakie to łowisko,jak z parkingiem overnight?
Bo właśnie w okolicach Princeton jest kłopot z nocnym parkowaniem ,np nad Carnagie Lake.Po zmroku wynocha albo masz ticket.

Do ErJot:
Jak wiekszosc lowisk w NJ od Switu do Zmierzchu(nie jestem pewien 100%)Sprawdze nie dlugo jak tam bede - z parkingiem nie ma problemu,ja lowie naprzeciwko parku (troche klopot z dojsciem)ale lepsze miejsca nikt nie przeszkadza.

#22 ErJot

ErJot

Szajbus

• Members
  • 1092 postów

Napisano 28 styczeń 2009 - 21:36

CYTAT(SlawekM @ śro, 28 sty 2009 - 16:12) Wyświetl post
Do ErJot:
Jak wiekszosc lowisk w NJ od Switu do Zmierzchu(nie jestem pewien 100%)Sprawdze nie dlugo jak tam bede - z parkingiem nie ma problemu,ja lowie naprzeciwko parku (troche klopot z dojsciem)ale lepsze miejsca nikt nie przeszkadza.

Chętnie tam zajrzę jak się trochę ociepli.Jeśli interesują Cię miejsca gdzie można łowić overnight to znam takowe 15 minut jazdy od Princeton.

#23 tracjan

tracjan

Szajbus

• Members
  • 3252 postów

Napisano 28 styczeń 2009 - 23:13

widze, ze przy takiej pogodzie jutro z lodu nici, niestety.

#24 ErJot

ErJot

Szajbus

• Members
  • 1092 postów

Napisano 28 styczeń 2009 - 23:26

CYTAT(tracjan @ śro, 28 sty 2009 - 18:13) Wyświetl post
widze, ze przy takiej pogodzie jutro z lodu nici, niestety.

Nie chciałem zapeszyć ale na to wyglądało już wczoraj...

#25 SlawekM

SlawekM

Wędkarz

• Members
  • 88 postów

Napisano 29 styczeń 2009 - 05:23

CYTAT(ErJot @ śro, 28 sty 2009 - 16:36) Wyświetl post
Chętnie tam zajrzę jak się trochę ociepli.Jeśli interesują Cię miejsca gdzie można łowić overnight to znam takowe 15 minut jazdy od Princeton.

Chetnie poznam ,osobiscie znam tylko kolo Flemington- ale tam trzeba extra zaplacic(chyba 15$ za dzien) pozdrawiam

#26 ErJot

ErJot

Szajbus

• Members
  • 1092 postów

Napisano 29 styczeń 2009 - 17:25

CYTAT(SlawekM @ czw, 29 sty 2009 - 00:23) Wyświetl post
Chetnie poznam ,osobiscie znam tylko kolo Flemington- ale tam trzeba extra zaplacic(chyba 15$ za dzien) pozdrawiam

Mogę Ci podesłać namiary,żaden problem.

#27 tracjan

tracjan

Szajbus

• Members
  • 3252 postów

Napisano 29 styczeń 2009 - 20:01

lod greenwod lake- dwa pstragi z gruntu po 20 cali, kilkanascie okoni szlachetnych w wymiarach 12-15 cali, jeden ladny sandacz 28 cali. No moze wreszcie sie cos ruszylo bo ostatnie tygodnie na tym jeziorze to zwykla masakra. Chlopaki wrocili z Budd Lake w NJ zadnych skucesow podobnie bylo w niedziele.

Użytkownik tracjan edytował ten post 29 styczeń 2009 - 20:02

#28 ErJot

ErJot

Szajbus

• Members
  • 1092 postów

Napisano 29 styczeń 2009 - 20:19

CYTAT(tracjan @ czw, 29 sty 2009 - 15:01) Wyświetl post
lod greenwod lake- dwa pstragi z gruntu po 20 cali, kilkanascie okoni szlachetnych w wymiarach 12-15 cali, jeden ladny sandacz 28 cali. No moze wreszcie sie cos ruszylo bo ostatnie tygodnie na tym jeziorze to zwykla masakra. Chlopaki wrocili z Budd Lake w NJ zadnych skucesow podobnie bylo w niedziele.

Bardzo ładne rezultaty,nareszcie coś się dzieje.
Myślę że w niedzielę wybiorę się do Princeton przewietrzyć kije.Jeśli nic się nie zmieni to zapowiada się ładny słoneczny dzień.
Pozdrawiam.

#29 tracjan

tracjan

Szajbus

• Members
  • 3252 postów

Napisano 29 styczeń 2009 - 20:23

CYTAT(ErJot @ czw, 29 sty 2009 - 20:19) Wyświetl post
Bardzo ładne rezultaty,nareszcie coś się dzieje.
Myślę że w niedzielę wybiorę się do Princeton przewietrzyć kije.Jeśli nic się nie zmieni to zapowiada się ładny słoneczny dzień.
Pozdrawiam.

Wiesz Robert, na dobra sprawe ten sezon jest bardzo slaby i nie mowie tego jako rozgoryczone dziecko, ktore nie mialo super wynikow, bazuje na wypowiedziach wedkarzy od NY poprzez NJ, CT i poludniowa czesc Kanady. Dodatkowo w NY zmienilo sie prawo i nie mozesz odejsc od zastawionych pop-ups icon_smile.gif

#30 ErJot

ErJot

Szajbus

• Members
  • 1092 postów

Napisano 29 styczeń 2009 - 20:54

CYTAT(tracjan @ czw, 29 sty 2009 - 15:23) Wyświetl post
Wiesz Robert, na dobra sprawe ten sezon jest bardzo slaby i nie mowie tego jako rozgoryczone dziecko, ktore nie mialo super wynikow, bazuje na wypowiedziach wedkarzy od NY poprzez NJ, CT i poludniowa czesc Kanady. Dodatkowo w NY zmienilo sie prawo i nie mozesz odejsc od zastawionych pop-ups icon_smile.gif

Wiem,ludziska narzekają że marne wyniki,osobiście nie jeżdzę na lód więc nie mogę się wypowiadać.Pożyjemy,zobaczymy-dla mnie sezon dopiero się rozpocznie, a jaki będzie to już czas pokaże.Ubiegły nie był świetny ale też nie z tych najgorszych.

Użytkownik ErJot edytował ten post 29 styczeń 2009 - 20:54

#31 SlawekM

SlawekM

Wędkarz

• Members
  • 88 postów

Napisano 29 styczeń 2009 - 23:51

CYTAT(tracjan @ czw, 29 sty 2009 - 15:01) Wyświetl post

calkiem niezle jak na te pore roku.

#32 tracjan

tracjan

Szajbus

• Members
  • 3252 postów

Napisano 29 styczeń 2009 - 23:57

CYTAT(SlawekM @ czw, 29 sty 2009 - 23:51) Wyświetl post
calkiem niezle jak na te pore roku.

Slawek problem w tym, ze jest to na dobra sprawe jedyny udany wyjazd w przeciagu ostatnich tygodni nie liczac kilku ladnych okazow okoni. Wiem, ze na zaporowkach w okolicach Yonkers sie rowniez ruszylo-pstrag zaczal zerowac (z gruntu)

#33 SlawekM

SlawekM

Wędkarz

• Members
  • 88 postów

Napisano 30 styczeń 2009 - 03:05

No chyba pora isc sprobowac w weekend ale na jakis kanalek bo jeziora to pewnie calkiem pozamarzane

#34 SlawekM

SlawekM

Wędkarz

• Members
  • 88 postów

Napisano 31 styczeń 2009 - 21:42

Bylem dzis wyprobowac lowienie pod lodem -fajna sprawa ,ale zimno jak cholera-nie wiem czy kiedys jeszcze sie zdecyduje?- poza tym pare basow ,2 szczupaki i pelno sanfish-ogolnie jestem zadwolony.pozdrawiam.
ps. napiszcie jak u was -byl ktos gdzies na rybach?

#35 ErJot

ErJot

Szajbus

• Members
  • 1092 postów

Napisano 01 luty 2009 - 00:03

Jutro się wybieram,zobaczymy czy pogoda dopisze.Jak wrócę to opowiem co zdziałałem.

#36 tracjan

tracjan

Szajbus

• Members
  • 3252 postów

Napisano 01 luty 2009 - 00:49

CYTAT(SlawekM @ sob, 31 sty 2009 - 21:42) Wyświetl post
Bylem dzis wyprobowac lowienie pod lodem -fajna sprawa ,ale zimno jak cholera-nie wiem czy kiedys jeszcze sie zdecyduje?- poza tym pare basow ,2 szczupaki i pelno sanfish-ogolnie jestem zadwolony.pozdrawiam.
ps. napiszcie jak u was -byl ktos gdzies na rybach?

pike czy pickerele-naprawde jak na pierwszy raz chyle czola

#37 ErJot

ErJot

Szajbus

• Members
  • 1092 postów

Napisano 01 luty 2009 - 01:05

Na co i gdzie łowiłeś Sławek?

#38 tracjan

tracjan

Szajbus

• Members
  • 3252 postów

Napisano 01 luty 2009 - 01:09

CYTAT(ErJot @ nie, 01 lut 2009 - 00:03) Wyświetl post
Jutro się wybieram,zobaczymy czy pogoda dopisze.Jak wrócę to opowiem co zdziałałem.

Robert, gdzie, jak i na co????

ja dzisiaj przesiedzialem w domu konczac wedzisko, jutro wkleje efekty. Przyczym w przeszlym tygodniu na lod.

pozdrawiam

#39 ErJot

ErJot

Szajbus

• Members
  • 1092 postów

Napisano 01 luty 2009 - 01:47

CYTAT(tracjan @ sob, 31 sty 2009 - 20:09) Wyświetl post
Robert, gdzie, jak i na co????

ja dzisiaj przesiedzialem w domu konczac wedzisko, jutro wkleje efekty. Przyczym w przeszlym tygodniu na lod.
pozdrawiam

Jeszcze naprawdę nie wiem.Wrzucę klamoty do auta i pojeżdzę.Muszę być wieczorem w PA więc po drodze mam kilka możliwości.

#40 SlawekM

SlawekM

Wędkarz

• Members
  • 88 postów

Napisano 01 luty 2009 - 03:36

ja lowilem na zywca i biale robaki(czesc barwiona na czerwono) jezioro nieduze o nazwie auspink lake kolo Alllentown ,NJ,
Robert gdzie sie jutro wybierasz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych