Skocz do zawartości

Zdjęcie

W Jaki Sposób Namalować Rejestrację Na Łodzi

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 sandacz14

sandacz14

Wędkarz

• Members
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 07 listopad 2008 - 21:44

Witam...czy ktoś mugłby mi powiedzieć w jaki sposób się maluje rejestrację na łodzi...proszę o podpowiedź

#2 Darczez

Darczez

Szajbus

• Members
  • 1289 postów

Napisano 07 listopad 2008 - 22:13

CYTAT(sandacz14 @ sob, 08 lis 2008 - 00:44) Wyświetl post
Witam...czy ktoś mugłby mi powiedzieć w jaki sposób się maluje rejestrację na łodzi...proszę o podpowiedź

Jażeli chcesz estetycznie wykonać numer rejestracyjny powinieneś wykonać sobie szablon z numerem np z tektury, kartonu. Przyklejasz szablon np taśmą klejącą do burty, osłaniasz miejsce wokół i lakierem w spray'u o kolorze kontrastującym z burtą nanosisz numer (wysokość liter powinna mieć min. 10 cm, grubość kreski min. 1 cm)

przykład:

szablon_nr_rej.jpg

pola czarne powinny być wycięte.
Szablon dobrze zachować na przyszłość.

POZDRO

Ten post jest moją subiektywną w tej chwili opinią mimo chęci zachowania obiektywizmu. Nie może on służyć przeciwko mnie w następnych po tym terminie, gdyż zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

#3 tracjan

tracjan

Szajbus

• Members
  • 3252 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 00:57

zamiast szablonu mozesz od razu kleic tesme do burty, przy czym wtedy uwazaj czy scisle przylega, i to co napisal kolega faba musi kontrastowac z burta. Piszesz o tej lodce juz 2-gi tydzien to chyba jakis krazownik bedzie icon_smile.gif
pozdrawiam

Użytkownik tracjan edytował ten post 12 listopad 2008 - 18:00

#4 sikirytka

sikirytka

Weteran

• Members
  • 321 postów

Napisano 12 listopad 2008 - 16:09

Ja pamiętam, że tak bardzo nie mogłem się doczekać zwodowania swojej łodzi, że zapomniałem odkleić szablon z jednej burty i pływałem z tym szablonem, aż chyba dopiero po 2 dniach się zreflektowałem, było trochę śmiechu przy tym, ale taśma malarska trzymała ))

#5 HOQS

HOQS

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 14 listopad 2008 - 11:26

Witam ! Dla leniwych: ja zamówiłem dwie naklejki z numerami w firmie produkującej banery itd., koszt ok. 25 pln
pozdrawiam

#6 rybak3463

rybak3463

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 09 maj 2017 - 10:33

Witam, ja robiłem na niestworzone.pl i jestem bardzo zadowolony. Zachęcam także do zapoznania się z fajnym opisem na blogu na www.b-6.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych