Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Gdzie Na Suma Pod Warszawa?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 TandemBaits

TandemBaits

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 05 September 2008 - 08:57 AM

moga byc pzw i komercyjne.metoda grunt

#2 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie, motoryzacja

Napisano 05 September 2008 - 02:20 PM

Wisła ? icon_rolleyes.gif
.....::::: !! WODOM CZEŚĆ !! :::::.....

Piszę poprawnie po polsku

#3 Killerek 27

Killerek 27

Weteran

• Members
  • 203 postów

Napisano 05 September 2008 - 02:27 PM

Wisła, Bug Narew , Zegrze . Na zegrzu z łodzi
Komendant Grupy Terenowej SSR koła nr 32 Warszawa

#4 TandemBaits

TandemBaits

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 05 September 2008 - 04:36 PM

a jest jakies dobre miejsce na namiot i grunt na zegrzu?

#5 Martin77

Martin77

Weteran

• Members
  • 631 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, głównie spiningowe - metoda "z opadu". Ryba - SANDACZ!!! :-) Ostatnimi czasy także wędkarstwo morskie.

Napisano 09 September 2008 - 02:26 PM

CYTAT(TandemBaits @ pią, 05 wrz 2008 - 19:36) Wyświetl post

Sum na Zegrzu to raczej tylko z łodzi. Możesz wypożyczyć w Zegrzu (2 przystanie PZW) i wypłynąc na noc. Z tego co wiem rok rocznie łowią sporo ładnych "rybek"...tylko się pospiesz bo robi się coraz chłodniej a tam nocki na suma najlepiej zaliczać w lipcu i sierpniu.

Pozdr,

M.
MIŁOŚNICY METODY "Z OPADU" - ŁĄCZCIE SIĘ!!!

#6 KrisFanFan

KrisFanFan

Wędkarz

• Members
  • 36 postów

Napisano 01 August 2013 - 11:15 PM

cześć wszystkim
polecam fajne miejsce na gruncik w kolicy Łomianek a dokładnie miejscowość Pieńków. dobry dojazd nad samą wodę dość sporo dostępnym miejsc ale w sezonie trzeba być naprawdę wczęśnie gdyż jest dość intensywnie okupowanym miejscem ze względu na dobre leszczowe brania oraz ładne okazy suma! w tygodniu jest dość spokojnie oprócz paru miejscowych icon_smile.gif

#7 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 646 postów

Napisano 08 August 2013 - 11:44 PM

CYTAT(KrisFanFan @ pią, 02 sie 2013 - 02:15) Wyświetl post
cześć wszystkim
polecam fajne miejsce na gruncik w kolicy Łomianek a dokładnie miejscowość Pieńków. w tygodniu jest dość spokojnie oprócz paru miejscowych icon_smile.gif

szarpak na szarpaku.Sumkowi 50cm nie podarują.Widziałeś kiedyś to zwalone drzewo przy kamiennej główce.Często wygląda jak choinka z wiszącymi szarpakami.Krew zalewa i szkoda czasu.Jak coś tam wynajdą to już ich i siekierą nie wygonisz.Na suma polecam Zalew i przyujściowe odcinki Narwi i Bugu i samą Narew na odcinku zapora-ujście.Kanał oczywiście w porcie-klasyka już chyba ale ludzi mnogo.

Użytkownik JG39 edytował ten post 08 August 2013 - 11:47 PM

#8 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1480 postów

Napisano 09 August 2013 - 02:00 PM

No właśnie. Wynocha z mojej wsi na zalew icon_twisted.gif
Вода это колыбель разумной жизни.

#9 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 646 postów

Napisano 10 August 2013 - 11:37 AM

CYTAT(wahlul @ pią, 09 sie 2013 - 17:00) Wyświetl post
No właśnie. Wynocha z mojej wsi na zalew icon_twisted.gif

Ganiałem tam za sandaczem.Miejsce fajne ale po pewnym listopadowym ty.ochota na wyjazdy tam przeszła.10-15 typa rzucających w jeden i ten sam dołek pod drzewem.Z zawiścią największych mięsiarzy po kolejnym zerwanym sumku (kijanka raczej)ostrząca kotwice bo jednak chyba za tępe.Stałem tam na wodzie w tym ty. ze 3-4 razy po 2godz. w jednym dniu naliczyłem że wyciągneli około 20 kijanek nie licząc tego co się spieło.Banda debili nie mająca nic wspólnego z wędkarstwem icon_evil.gif .Oczywiście wszystkie kijanki brały ogonowo icon_confused.gif .Nie twierdzę że byli to sami miejscowi.Spadło tam tyle ołowiu że raczej i cierniki wyczesali.Wpadła tam Policja icon_wink.gif barany uciekały jak muchy z g...a a za chwilę znowu zlot z krzaków na ten sam stolec.Więc patrzeć na debili i się denerwować raczej mało przyjemne.

#10 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1480 postów

Napisano 11 August 2013 - 09:28 PM

No widzisz, ja jako miejscowy wiem, że miejscowych jest tam teraz niewielu. Kiedyś było inaczej. 25 lat temu Wisła wyglądała tam zupełnie inaczej i nie była tak dostępna. Po tym jak zrobili "sypane", czyli ten długi prosty odcinek, tylko na początku było spokojnie, bo świeża faszyna całkowicie uniemożliwiała łowienie. Obecnie ta dostępność i dobry dojazd to największe przekleństwo tego kawałka Wisły. Ta miejscówka jest tak popularna, że przyjeżdżają ludzie nawet z Płońska czy Piaseczna. Niestety: Im więcej ludzi, tym więcej patologii. Policji czy straży nie spotkałem tam NIGDY.
Вода это колыбель разумной жизни.

#11 clementino

clementino

Wędkarz

• Members
  • 57 postów

Napisano 12 August 2013 - 07:41 AM

Jak z łódki to polecam sonde w garść i okolice zapory w Dębe a jak przykoczować z brzegu to Łacha na Narwi.

#12 andrzej05152

andrzej05152

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 14 August 2013 - 06:29 PM

Łachę na Narwi odradzam oblegana non stop wręcz na telefon się ludzie wymieniają. Kolejki do miejsca, ogólnie wesoło i policja zagląda. Dwa lata temu jeszcze cisza i spokój. Ja komuś nie przeszkadza tłum ludzi nad wodą i za plecami to można połowić ładne leszcze, liny i karpia od czasu do czasu. Z tego co wiem w tym roku wyszło z wody kilka sumów, pierwszy oczywiście w czerwcu, pozostałe normalnie ryby powyżej 10 kg. Pozdrawiam kolegów. icon_razz.gif

#13 andrzej05152

andrzej05152

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 01 September 2013 - 05:07 PM

W nocy z 26 na 27.08.2013 na Narwi w miejscowości Łacha został złowiony sum 18 kg. na wątróbkę. Pozdrawiam Andrzej.

#14 KrisFanFan

KrisFanFan

Wędkarz

• Members
  • 36 postów

Napisano 03 September 2013 - 12:35 PM

CYTAT(TandemBaits @ pią, 05 wrz 2008 - 19:36) Wyświetl post

witam
jesli szuaksz fajnego miejsca na suma z brzegu jest bardzo dużo godnych miejscówek.
jadąc od strony legionowa przed samym mostem skręcasz w lewo i jędziesz drogą do samego końca, pózniej zaczyna sie droga piaszczysta wdłuż wału i tam zaczynaja się miejsca gdzie możesz smaiło rozbić sie na noc centralnie nad samą wodą. jest tam ok 20 takich miejsc a więc jest w czym wybierac. średnio jest tam ok 4 metrów wody a więc smiało jak na suma a do tego do okoła są trzciny a więc sum ma dostatek drobnicy dla tego też tam żeruje . . . polecam osobiście. p.s teraz zaczynają sie najlepsze brania sumowe ponieważ sum zaczyna zbierac zapasy pożywienia na zimę icon_smile.gif

#15 KrisFanFan

KrisFanFan

Wędkarz

• Members
  • 36 postów

Napisano 03 September 2013 - 12:46 PM

CYTAT(Martin77 @ wto, 09 wrz 2008 - 17:26) Wyświetl post
Sum na Zegrzu to raczej tylko z łodzi. Możesz wypożyczyć w Zegrzu (2 przystanie PZW) i wypłynąc na noc. Z tego co wiem rok rocznie łowią sporo ładnych "rybek"...tylko się pospiesz bo robi się coraz chłodniej a tam nocki na suma najlepiej zaliczać w lipcu i sierpniu.

Pozdr,

M.

jesli masz na mysli miejsca po lewej stronie mostu między innymi łowisko PZW u pana Jurka to informuje iż w tych miejscach nie dostaniesz łodzi na noc tylko max do 22 icon_smile.gif jestem tam co drugi weekend a więc uwierz iż wiem co mówię, no chyba że masz na mysli inne miejsca a nie sądze gdyż to są dwa najbardziej popularne miejsca jeśli chodzi o leszcze ablo sumy czy sandacze !!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium
@  Dinet : (26 August 2015 - 12:02 PM) ciekawy jestem jak zda egzamin jeden Shoutbox dla wszystkich grup wedkarskich, ale to czas pokaże
@  Dinet : (26 August 2015 - 11:59 AM) no pracy pewnie moc, ale efekt osiągniety :)