Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kasowanie Zdjec W Zlowione Dzisiaj

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 pluto19

pluto19

Weteran

• Members
  • 391 postów

Napisano 06 wrzesień 2009 - 07:56

Moja propozycja sprecyzować ten punkt regulaminu...

#62 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 06 wrzesień 2009 - 08:25

CYTAT(pluto19 @ nie, 06 wrz 2009 - 08:56) Wyświetl post
Moja propozycja sprecyzować ten punkt regulaminu...

Hm. Można precyzować, choć zawsze będzie można znaleźć coś do czego można się będzie przyczepić, lub wykorzystać
"lukę" w regulaminie...
Jeśli już to proponuję:
"Zdjęcie musi przedstawiać rybę żywą, zaprezentowaną w naturalnej scenerii"

Więc krzaki, trzcinowiska itd będą tolerowane.

BTW. Zdjęcie z leszczem zostało celowo wykadrowane(miejscówka...już mniejsza o leszcza, ale tam padło sporo ładnych ryb...)

Pozdrawiam
Kamil
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#63 Darczez

Darczez

Szajbus

• Members
  • 1289 postów

Napisano 06 wrzesień 2009 - 20:07

CYTAT(Darczez @ sob, 05 wrz 2009 - 19:28) Wyświetl post
Sceneria nad wodą to nie na tle wody. Nad wodą są również drzewa, krzewy, łąki, trzciny, itd....
Chyba że wędkujesz w wannie icon_mrgreen.gif

Wydaje mi się, że wyjaśniłem to dostatecznie przejżyście.

Homegeon przyczyna raczej leży w tym, że skończyły się wakacje, a nie ze względu na kolejne pory roku. icon_wink.gif

Może ciężko, co nie którym wyjść z szoku związanego z końcem wakacji i zaakceptować fakt, że przyszła szkoła i znów trzeba nauczyć się czytać i to ze zrozumieniem. icon_mrgreen.gif

Dla kolegi Kyzak i innych posiadających duże akwaria (do których mieszczą sie swobodnie podbieraki wędkarskie), postuluje o możliwość robienia zdjęć na tym tle, jeżeli będzie widać tylko akwarium i ryby. icon_razz.gif

Co do precyzowania punktów, to nie widzę sensu bo problem tkwi głównie w tym, że jest grupa forumowiczów którym się chce zrobić fajne zdjęcie, a innym nie.

Ten post jest moją subiektywną w tej chwili opinią mimo chęci zachowania obiektywizmu. Nie może on służyć przeciwko mnie w następnych po tym terminie, gdyż zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

#64 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów

Napisano 06 wrzesień 2009 - 20:13

CYTAT(Darczez @ nie, 06 wrz 2009 - 21:07) Wyświetl post
Co do precyzowania punktów, to nie widzę sensu bo problem tkwi głównie w tym, że jest grupa forumowiczów którym się chce zrobić fajne zdjęcie, a innym nie.

O! Dokładnie!
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:

#65 Kyzak

Kyzak

Weteran

• Members
  • 437 postów

Napisano 06 wrzesień 2009 - 21:45

No dobra panowie, każdy z wiekiem dojrzewa i nabiera doświadczenia. Czy od urodzenia mieliście zakodowane C&R, maty karpiowe, scenerie wodne?. Każdy się z wiekiem uczy/ mądrzeje.

Ale najbardziej śmieszy mnie to, że "nie delikatesowe" zdjęcia są usuwane w oka mgnieniu. A tu proszę chwila szukania i 3 rarytasy icon_mrgreen.gifpierwszy
drugi trzeci

I co z tego że w archiwum i 3 lata temu pisane skoro jest na forum i łamie regulamin w żywe oczy. Tym bardziej że to ty wymyśliłeś ten regulamin Homegeon-ie.

Jaki z tego morał? Homegeon z wiekiem się nauczył/zmądrzał.

P.S. Jeszcze mam wakacje do października i mi się nie nudzi ani się nie wyżywam jakby co.

Użytkownik Kyzak edytował ten post 06 wrzesień 2009 - 21:49

#66 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów

Napisano 06 wrzesień 2009 - 21:56

Tak, ale te zdjęcia/posty są sprzed zmian w regulaminie. Prawo nie działa wstecz, więc wszelkie takie posty, zdjęcia itd, jeśli nie zostały edytowane przez userów, muszą zostać.
Pozdrawiam
Kamil
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:

#67 Darczez

Darczez

Szajbus

• Members
  • 1289 postów

Napisano 10 wrzesień 2009 - 21:17

CYTAT(Kyzak @ nie, 06 wrz 2009 - 22:45) Wyświetl post
Ale najbardziej śmieszy mnie to, że "nie delikatesowe" zdjęcia są usuwane w oka mgnieniu. A tu proszę chwila szukania i 3 rarytasy icon_mrgreen.gifpierwszy
drugi trzeci

I co z tego że w archiwum i 3 lata temu pisane skoro jest na forum i łamie regulamin w żywe oczy.

Po obejżeniu zdjęć powiem, że Home nagana się należy za to stado szczupaków na deskach , ale miłym zaskoczeniem są jednak zdjęcia wypuszczanych ryb.
Po za tym zdjęcia były nad wodą, nie w kuchni.
Zdjęcia wypuszczania ryb uważam , za szczególnej urody i jako takie powinny być specjalnie traktowane i ogólnie w pewnej części pozostawiane.

Ten post jest moją subiektywną w tej chwili opinią mimo chęci zachowania obiektywizmu. Nie może on służyć przeciwko mnie w następnych po tym terminie, gdyż zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

#68 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 10 wrzesień 2009 - 21:34

Nie chce mi się wchodzić w szczegóły, czytając w/w tematy można samemu wyciągnąć wnioski że ryby zostały wypuszczone, mimo, że to była prywatna, dzierżawiona woda przetrzymywałem ryby w siatce do zakończenia łowienia ponieważ wtedy takie ryby były dla mnie czymś godnym pochwalenia się (duża ilość regularnie łowionych szczupaków nie koniecznie dużych) a wypuszczanie ryb było i jest czymś zupełnie normalnym.
Dzisiaj u mnie takie ryby nie maja okazji ujrzeć aparatu fotograficznego, z czasem nabywa się świadomości co jest dobre, a co nie lub mniej dobre, stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej i dążymy do tego.

Pozdrawiam archeologa (Kyzak)
Widzę, że szukasz tematów "zastępczych" ? Niestety, nie mam niczego szczególnego do zarzucenia sobie pod względem jak traktuje i traktowałem złowione przez siebie ryby.

Obecnie, działania jakie wprowadzamy na forum maja pokazywać, uświadamiać i propagować traktowanie ryb inaczej niż jako wyłącznie pożywienie

Regulamin dotyczy każdego użytkownika tego forum, jeżeli komuś nie odpowiadają panujące tu zasady, nie zgadza się z nimi to są dwie możliwości, droga wolna albo podporządkować się.
flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#69 hetti

hetti

Weteran

• Members
  • 462 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 22:40

CYTAT(Kyzak @ nie, 06 wrz 2009 - 22:45) Wyświetl post
No dobra panowie, każdy z wiekiem dojrzewa i nabiera doświadczenia. Czy od urodzenia mieliście zakodowane C&R, maty karpiowe, scenerie wodne?. Każdy się z wiekiem uczy/ mądrzeje.

drugi trzeci

I co z tego że w archiwum i 3 lata temu pisane skoro jest na forum i łamie regulamin w żywe oczy. Tym bardziej że to ty wymyśliłeś ten regulamin Homegeon-ie.

Jaki z tego morał? Homegeon z wiekiem się nauczył/zmądrzał.

P.S. Jeszcze mam wakacje do października i mi się nie nudzi ani się nie wyżywam jakby co.

Trafny post, patrzymy na innych, patrzmy i na siebie.
Co z tego, że łowisko prywatne, ryby są tam tak samo żywe jak w każdej innej wodzie.
Czytałem już posty, w których masowo ludzie byli negowani za przetrzymywanie ryb, że już nie wspomne o fotkach niewymiarowych kroczków
Panowie moderatorowie, bądźcie obiektywni i nie brońcie się wzajemnie w takich ewidentnych wpadkach(tu apel do ostatniego posta pana Pasiastego Irokeza).

Użytkownik hetti edytował ten post 16 wrzesień 2009 - 22:53

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych