Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kasowanie Zdjec W Zlowione Dzisiaj

68 odpowiedzi w tym temacie

#1 krasnoludek

krasnoludek

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 13:50

Witam
Wczoraj znowu czesc uzytkownikow miala za zle dla home ze kasuje ich zdjecia i posty. Moze jest troszke w tym nadgorliwosci bo regulamin sie tyczy wszystkich i jedna osoba nie moze narzucac swojej woli wszystkim a do tego jesli wszystko jest zgodne z regulaminem.Co do kasowania postow typu OFFTOP jestem za ale usowanie zdjec to juz jest ingerowanie sprawy uzytkownika i ograniczenie jego swobod icon_wink.gif poprzez kasowanie zdjec jest nie fair.
Tak wiec co proponuje , przenosic je do odrebnego tematu, mianowicie icon_wink.gif galeria miesiarza lub cos w tym rodzaju i jak chlopaki chca sie chwalic ryba na tyle wanny, kuchni lub fieranek to wlasnie tam przenosic te zdjecia. Dotego mozna podczepic pod to ryby rzucane i traktowane nieprzyzwoicie.
To tyle co wy na to
Ps ponadto mozna by bylo wybierac miesiarza miesiaca a nawet roku icon_smile.gif

Użytkownik krasnoludek edytował ten post 19 sierpień 2008 - 13:56

#2 waldekb

waldekb

Weteran

• Members
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Informatyka, wędkarstwo

Napisano 19 sierpień 2008 - 14:53

Witam,

Pomysł kasowania tego typu zdjęć został zaproponowany przez większość użytkowników tego Forum. Nastąpiła akceptacja idei przez właściciela Forum i grupę moderatorów.

Jeżeli istnieje potrzeba utworzenia takiej Galerii " dla mięsiarzy" , zostanie ona poddany dyskusji na Forum Moderatorów.

#3 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 14:53

-

Użytkownik jakub powiatowy edytował ten post 21 listopad 2009 - 20:48

#4 Narewa

Narewa

Szajbus

• Members
  • 1074 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane ze sportem!!

Napisano 19 sierpień 2008 - 15:52

CYTAT(jakub powiatowy @ wto, 19 sie 2008 - 15:53) Wyświetl post
Tak, i najlepiej wywalić Mięsiarza Roku na zbity pysk z forum.
Kasowanie takich zdjęć jest na miejscu

Nic na to nie poradzisz ze są tacy co ryby biorą to jest jak walka z wiatrakami i nic sie nie da zrobic . A jak chcą robic zdjecia i je dawac niech dają mają i się cieszą ze zlapali ale przesada usuwanie zdjęc po to jest zlowione dzisiaj albo utworzcie nowy temat zlowione i zatluczone i tam niech sie ci "wędkarze " cieszą ze swojej glupoty
YOU'LL NEVER WALK ALONE
FC LIVERPOOL !!
1892.

#5 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 19 sierpień 2008 - 17:05

złowione dzisiaj mówi samo za siebie złowione? ok, a zdjęcia ...

CYTAT(waldekb @ wto, 19 sie 2008 - 15:53) Wyświetl post
Pomysł kasowania tego typu zdjęć został zaproponowany przez większość użytkowników tego Forum. Nastąpiła akceptacja idei przez właściciela Forum i grupę moderatorów.

Jeżeli istnieje potrzeba utworzenia takiej Galerii " dla mięsiarzy" , zostanie ona poddany dyskusji na Forum Moderatorów.

flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#6 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 17:43

-

Użytkownik jakub powiatowy edytował ten post 21 listopad 2009 - 20:49

#7 krasnoludek

krasnoludek

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:06

Macie po czesci racje ale to jest forum wedkarskie i wszystko co jest dozwolone w regulaminie PZW nie powinno siac nienawiesci i sklaniac do klutni. Niech pierwszy kamieniem rzuci ten co nigdy nie zabral ryby do domu a pozatym nie mozna odbierac frajdy mlodym wedkarzom pochwalenia sie pierwszym zlowionym WYMIAROWYM szczupakiem rodzicom i kolegom.Ponadto nie kazdego nastolatka stac na komorke z aparatem albo aparat cyfrowy(a tym bardziej nosic na ryby). Ponadto w regulaminie dzialu nic nie bylo ze niemozna zamieszczac zdjec ryb ktore sa zle traktowane itp lub na tle lazienki.
Ciagnac temat mozna pisac o stosowaniu zywcow podczas polowu/ to tez miesiarstwo? czym sie rozni szczupak zlapany na plotke? szczupak wrocil do wody a plotka zdechla/czy to miesiarstwo, chyba nie, bo zdechla plotke wywalilo sie do rzeki.Ile zywcow sie marnuje podczas dnia polowu? Kurde mozna rybe usmiercic i wywalic ale nie mozna zjesc.
Uwazam ze tylko osoba wystawiajace zdjecie ma prawo je usunac, a mod powinien zwrocic mu uwage na priw i postarac sie to jakos wyjasnic.
A jesli juz jestescie tak przeciwko miesiarzom to dlaczego nie zrobicie ankiety i wywalicie kazdego kto bierze rybe z tego forum.
Ja juz nie biore ryby i ich nie zabijam, co lapie wypuszczam ale kiedys zawsze z wyjazdu bralo sie jakos rybke dla mamy czy taty.

#8 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:11

-

#9 airybartosz

airybartosz

Weteran

• Members
  • 145 postów
  • Zainteresowania:CARPPASSION sport: (speedway, piłka nożna, sporty walki, siłownia) muzyka akwarystyka

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:12

beznadzieja to poco wo gulę ten temat ,,złowione dzisiaj" no właśnie po to aby się pochwalić swoją zdobyczą więc poco a jak komuś sie nie podobają zdjęcia to niech sobie założą nowy temat ,, złowione dzisiaj bez zdjęć dla młokosów"

na prawdę nie wiem komu przeszkadzają zdjęcia tak to jest jakiś dowód zę faktycznie złowiłem a tak sobie mogę pisać ze złowiłem rekina w Wiśle i dwie foki

#10 krasnoludek

krasnoludek

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:18

CYTAT(jakub powiatowy @ wto, 19 sie 2008 - 21:11) Wyświetl post
A powinno być, bo złe traktowanie ryb podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami a więc łamanie prawa

Niechce sie cie obrarzac ale piszesz glupoty/sorry
- a stosowanie zywca jako przynety to nie jest znecanie sie? Co jest gorsze jak szczupak lezy na piachy czy karas zaczepiony za grzbiet kotwiczka i rzucany na odleglosc np 20 metrow.
Regulamin PZW pozwala na zabranie ryby i usmiercenie jej czyli wszystko jest zgodne z prawem.

Użytkownik krasnoludek edytował ten post 19 sierpień 2008 - 19:19

#11 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:20

-

#12 airybartosz

airybartosz

Weteran

• Members
  • 145 postów
  • Zainteresowania:CARPPASSION sport: (speedway, piłka nożna, sporty walki, siłownia) muzyka akwarystyka

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:24

i nie szczupak na piachu tylko na macie jak już a co do znęcania to jak zakładasz robaka na haczyk to sie nie znęcasz nad nim
a po drugie białej ryby jest tyle że jak zmarnujesz 2 3 sztuki to się nic nie stanie tak było zawsze i tego nie zmienisz
kto tu pisze bzdury animals się znalazł bez urazy ale ci się pokreciło w głowie

#13 krasnoludek

krasnoludek

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:26

CYTAT(jakub powiatowy @ wto, 19 sie 2008 - 21:20) Wyświetl post
No i ja Ci mogę nawet uwierzyć na słowo bylebym nie musiał patrzeć na nie martwe w umywalce.
Zrozum że tu chodzi o trochę przyzwoitości ale najlepiej powiedzieć "jak się nie podoba to nie patrz" tak samo z zabieraniem wszystkich ryb zwrócić komuś na to uwagę to powie "jak się nie podoba to nie zabieraj sam" i tak się koło zamyka każdy tylko zawzięcie broni własnego i nie pomyśli o innych

Masz racie ale po to jest regulamin PZW i limit polowu. A jesli ktos przestrzega tego to dlaczego nie moze pochwalic sie zlowiona ryba, kurde tu nawet nie chodzi o zdjecia chodzi mi o fakt usowania zdjec bez zgody uzytkownika, tego nie powinno byc!

#14 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:29

-

#15 krasnoludek

krasnoludek

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:33

CYTAT(jakub powiatowy @ wto, 19 sie 2008 - 21:20) Wyświetl post
Krasnoludek-właśnie dlatego już nie łowię na żywca

polknij kotwiczke na pleciace takiej do 20KG i niech cie home pociaga na wedce az nie przegryziesz plecionki zobaczysz jakie to uczucie.I bedziesz pisal ze szczupak na piachu jest znecaniem sie nad ryba i lamaniem prawa,

#16 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:37

-

#17 krasnoludek

krasnoludek

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:37

ok przepraszam ponioslo mnie, pomyslcie o tym co napisalem chodzi o usuwanie zdjec bez zgody uzytkownika i tyle a reszte usuncie bo sie zrobil OFf top

#18 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:40

-

Użytkownik jakub powiatowy edytował ten post 21 listopad 2009 - 20:50

#19 airybartosz

airybartosz

Weteran

• Members
  • 145 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:40

CYTAT(krasnoludek @ wto, 19 sie 2008 - 22:29) Wyświetl post
Masz racje ja tez a mam prosbe polknij kotwiczke na pleciace takiej 20KG i niech cie home pociaga na wedce zobaczysz jakie to uczucie i wtedy pisz o dobrym traktowaniu ryby?Jak jestes taki obronca zwierzat to chyba hobby nie dla ciebie.

to morze wcale ni łapmy ryb bo im sie krzywda robi jedzmy nad jezioro i za rzućmy wędki zamiast do wody to w las albo nie bo jakiś zając jeszcze sie zapląta i z nowy źle

STARY TO JEST FORUM SPŁAWIK forum dla wędkarzy znajdź sobie forum dla miłośników zwierząt i tam se dupę trujcie
a nie ty mi jakieś kotwiczki karzesz wbijać o czym ty człowieku piszesz

#20 krasnoludek

krasnoludek

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 19:44

CYTAT(jakub powiatowy @ wto, 19 sie 2008 - 21:37) Wyświetl post
Nie chodziło mi wtedy o szczupaka na piachu, co nie znaczy że takie coś pochwalam-to po pierwsze
Ryba nie czuje bólu tak jak człowiek-to po drugie (ale to nie znaczy że należy zrezygnować z jej delikatnego traktowania)
I brakuje Ci argumentów więc rzucasz złośliwostki-to po trzecie, no to i ja rzucę-pojedz sobie kulek proteinowych to może mózg Ci odżywią

wiesz co darujmy- delikatne traktowanie,Ryba nie czuje bolu a piszesz o znecanie sie nad ryba,
Czlowieku idz sie trawy najedz poki jest zielona bo juz niedlugo tylko siano ci zostanie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych