Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ten kołowrotek bedzie sie nadawal????Prosze o pomoc!!!

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartek_902

Bartek_902

Weteran

• Members
  • 241 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo!!!!

Napisano 26 grudzień 2005 - 16:29

Witam icon_smile.gif Mam kołowrotek Robinsona a dokładniej to model TURBO 210 i mam pytanie czy nada się on do łowienia feederem(Jaxon orion feeder 3.60m c.w 30-90g)bo niewiem czy na szpuli nie mieści za mało żyłki 0.18-290m 0.20-230m 0.25-150m icon_redface.gif Czy taka pojemność szpuli wystarczy bym mógł go zamontować w feederku aha no i jesli chodzi o żyłkę to chce łowić na 0.22mm no i wrazie jak bycoś większego brało to na 0.25mm no i czy to wystarczy icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_smile.gif Bardzo proszę o pomoc icon_biggrin.gif

#2 VooDoo

VooDoo

Weteran

• Members
  • 979 postów

Napisano 26 grudzień 2005 - 16:37

napewno sie nada icon_smile.gif chyba ze jestes tak dziwny jak lukasz_pl ktory spytal sie w sklepie wedkarskim sprzedawczyni czy niema kolowrotka ktory pomiesci 1 km zylki 0.18 ([-_-])

#3 Tiur

Tiur

Weteran

• Members
  • 163 postów

Napisano 26 grudzień 2005 - 17:00

ze niby po co mu 1km zylki , 200 m przy feeder'rze to duzo , szybko sie zuzywa

• Guests

Napisano 26 grudzień 2005 - 17:34

Hehe icon_biggrin.gif Nie no aż tak dziwny to nie jestem icon_smile.gif A na jak duża odległość można zarzucić zestaw taką wędką mając zamontowany koszyk o wadze ok.40g icon_question.gif icon_question.gif icon_smile.gif Bo ja łowiąc żyłka 0.22mm mam jej na kołowrotku około 200m może trochę wiecej a jeśli mam 0.25mm to jest jej 150m no i właśnie na jaką odległość mogę zażucic zestaw bo jeżeli zarzucę tak z 80m lub więcej metrów od brzegu to czy na szpuli nie zostanie za mało żyłki icon_question.gif Głupie pytanie ale pytam sie żeby mieć pewność icon_redface.gif icon_smile.gif

#5 A_post_oł

A_post_oł

Szajbus

• Members
  • 1049 postów
  • Zainteresowania:ryby też

Napisano 27 grudzień 2005 - 14:35

QUOTE(Anonymous)
A na jak duża odległość można zarzucić zestaw taką wędką mając zamontowany koszyk o wadze ok.40g icon_question.gif icon_question.gif icon_smile.gif Bo ja łowiąc żyłka 0.22mm mam jej na kołowrotku około 200m może trochę wiecej a jeśli mam 0.25mm to jest jej 150m no i właśnie na jaką odległość mogę zażucic zestaw bo jeżeli zarzucę tak z 80m lub więcej metrów od brzegu to czy na szpuli nie zostanie za mało żyłki icon_question.gif Głupie pytanie ale pytam sie żeby mieć pewność icon_redface.gif icon_smile.gif

Chcesz uprawiac wędkarstwo rzutowe czy łowić ryby?
Im dalej zarzucisz tym mniej będziesz widział brań, trudniej będzie zaciąc, trudniej będzie ci trafiać w ten sam punkt, gorzej będzie donęcić procą a nie tylko koszyczkiem.
Dla mnie granicą jest ~ 40 m. Dalej nie zarzucam, szukam innego łowiska, albo korzystam z łódki i zmieniam metodę na spławik.
Na ryby w każdziuteńki wolny czas...

Piszę poprawnie po polsku.

#6 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 29 grudzień 2005 - 16:03

ja sie pytałem sprzedawczyni czy nei ma kołowrotka ktury pomieśic 10km zyłki bo sie szybko zuzywo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych