Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kołowrotki Robinson

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 wujek

wujek

Wędkarz

• Members
  • 50 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, akwarystyka

Napisano 18 luty 2005 - 20:32

Ja w temacie jaka macie opinie o kolowrotkach tej firmy.Posiadam kolowrotek Mariner FD 60(mam juz go 3 rok), po ok 3miesiacach ciezkiego lowienia gruntowego wykruszyly sie zeby na przekladni.Oddalem towar do reklamacji, przekladnia zostala wymieniona na nowa jednak po roku czasu problem jest podobny, zeby znow sie wykruszaja.Dodatkowo pojawily sie spore luzy na rotorze, ktore sam wyeliminowalem tuleja mosieżna.Po 2latach ze szpuli aluminiowej zaczela schodzi warstwa niklu przez co szpula nie nadaje sie juz do uzytku-przecina zylke podczas rzutu.Dobrze ze jest druga grafitowa:wink: Zdecydowanie nie polecam kolowrotkow tej firmy, inne firmy oferuja w podobnej cenie duzo lepsze kołowrotki.

#2 Petrosbike

Petrosbike

Wędkarz

• Members
  • 20 postów

Napisano 20 lipiec 2005 - 00:09

A to ci szpas-jak mówił Szwejk ,bo ja akuratnie mam 2 robinsony z tego roku 1-Sharp 2-Maxim na razie rewelacyjne.Moze po 3 latach coś im sie stanie ale myslę że raczej mi sie znudzą i nie zdążą sie zepsuć icon_biggrin.gif
Na Sharpa wyholowałem w tym roku ok 60 karpi 2-3 kg-wędka Feeder Dynamic 30-60 gram też Robinson icon_biggrin.gif
Petrosbike-Bikemaker

#3 krychast

krychast

Wędkarz

• Members
  • 13 postów

Napisano 23 lipiec 2005 - 11:59

ja mam Robinsona RD-304 na 4-łozyskach+oporowe.i musze powiedziec ze wyjelem na niego juz pare ładnych szczupaków.naprawde jak za cene ok.70zl bardzo dobry kołowrotek icon_lol.gif
Ryba rośnie w miare opowiadania...

#4 Guest_karaś_*

Guest_karaś_*
  • Guests

Napisano 25 lipiec 2005 - 20:30

tez mam robinsona i dopiero po 4 latach zaczoł sie sypać a mianowicie padł chamulec co w własnym zakresie naprawiłem i tyrka podczas zwijania spore luzy około 3/4 milimetrów na rotorze no i pekła raczka dokupiłem nowa a pozatym wszystko ok i jestem zadowolony z tego kołowrotka niewiem czemu narzekasz uzytkuje yez kołowrotki D A M spostrzezenia takie same co do robinsona

#5 wujek

wujek

Wędkarz

• Members
  • 50 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, akwarystyka

Napisano 26 lipiec 2005 - 11:00

Wszystko zalezy jak kto uzytkuje kolowrotek, skoro nabylem kolowrotek przeznaczony do wedkarstwa morskiego, to nie bede stosowac go do lowienia w jeziorach np uklejek czy plotek;) Przekladnia nie wytrzymuje duzego obciazenia(uzywam go do lowienia wegorzy), luzy na rotorze pojawily sie jak zwiekszylem ciezarek ze 100g na 150g. Dla porownania od 3lat uzytkuje klowrotek Tica Dolphin8000 i czesci wygladaja jak nowe, procz obudowy na ktorej widac slady uzytkowania icon_wink.gif

#6 Guest_refuls_*

Guest_refuls_*
  • Guests

Napisano 27 lipiec 2005 - 18:46

Osbiście przyznam że kołwrotki nie są za dobre,lecz wędziska tak

• Guests

Napisano 11 sierpień 2005 - 12:32

mój tata ma kołowrotek tej firmy ispisuje się wyśmienicie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif nie wiem ile za niego zapłacił ale napewno koło 250zł

#8 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 11 sierpień 2005 - 14:05

mam tylko kijki tej firmy,wiec nie moge powiedziec za duzo o kolowrotkach:( ale znajomy ma juz kilka sezonow taki kreciolek ale nie pamietam dokladnie nazwy:(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych