Skocz do zawartości

Zdjęcie

O Miesiarzu

48 odpowiedzi w tym temacie

#41 puma

puma

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 08 sierpień 2008 - 16:37

jesli juz ktos naprawde chce zabic wegorza to proponuje wytarzac go w piachy i przerac kregoslup smierc na miejscu,ostrzegam trzeba do tego troche sily wiec komus kto jest watyl odradzam.ja zabieram jakiej 5%ryb przezemnie zlapanych

#42 killer1994

killer1994

Weteran

• Members
  • 377 postów

Napisano 08 sierpień 2008 - 17:27

a ja widziałem gości zabijających szczupaki poprzez łamanie karku icon_lol.gif

#43 BusteR

BusteR

Weteran

• Members
  • 424 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki, Wędkarstwo, Kino, Książki, Podróże, Komputery

Napisano 09 sierpień 2008 - 12:47

CYTAT(BMLipień @ pią, 01 sie 2008 - 15:08) Wyświetl post
Też bym ja wzioł a co .Np 2 tygonie temu wziołem 10 leszczy takich po 40 cm i co to zle cos mi sie nalezy .ja płece im składki a oni nie zarybiaja ylko o kieszeni .ja w maju złowiłem 2 kg .wegorza wiec w w recznik doniosłem do wiadra z woda i do domu .na kolacje ;p ;p ;p ;p

ps w łazience dziadek wyjoł z wody i w nozem glowe .to sie nazywa humanitarnie

nie ma to jak mrozic i robic zapasy z rybek......

ludzie ja bym wam lby poprzetracal jak widze jakie macie poglady...

bo ja place... ch..j mnie obchodzi ze placisz, jak cie nie stac to zmien sobie hobby na szachy... ja tez place jak i wiekszosc wedkarzy, ale jakos nie przeliczam skladki na ilosc ryb ktore wezme do domu !! Owszem czasem wezme rybe ale tylko zeby starczylo na jedna kolacje wieczorem !! a nie robie zapasow !!!
Spining i Mucha :)

#44 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 09 sierpień 2008 - 13:05

-

Użytkownik jakub powiatowy edytował ten post 19 listopad 2009 - 20:45

#45 huan75

huan75

Weteran

• Members
  • 294 postów
  • Zainteresowania:fortyfikacje,fotografika,historia ,wędkarstwo, itd

Napisano 09 sierpień 2008 - 17:35

Dla mnie liczy się fakt, że jestem nad wodą , mogę odpocząć po pracy a tak jak koledzy mówili, nigdy nie wrócą się koszta, a kto myśli , aby ino im się karta spłaciła , że jest drogo to niech zmieni hobby

#46 Kyzak

Kyzak

Weteran

• Members
  • 437 postów

Napisano 10 sierpień 2008 - 00:24

A co się tak spinacie?
Zastanówcie się - nawet jeśli by X wziął 10 szczupaków i 5 karpi to dla mnie X jest niegroźny bo łowimy na innych jeziorach.
Co za różnica jak X weźmie raz 9 szczupaków czy każdego dnia 3 sztuki ?
Co z tego że X złowi niewymiarowego skoro jak pójdzie do rybnego to kupi podobnego?

Jak to powiadają są ludzie i parapety, ale nazywać wędkarza który przestrzega RAPR-u kłusolem, mięsiarzem itp. jest nie na miejscu.

A to że przeliczanie składek na efekty g.ówno daje bo nie zwrócą kosztów też jest nie na miejscu, bo ze swojego przykładu biorąc (oczywiście tak nie liczę, ale nie okłamujcie innych) - zapłaciłem za łowienie 25 zł+ składki nie pamiętam ile. a "tylko" w ciągu pierwszego tygodnia złowiłem 5 szczupłych 55-62 cm. licząc że miały średnio zaniżone 1,25 kg czyli w sumie 6,25 kg mnożąc razy 15 zł - nie wiem ile dokładnie kosztuje szczupak ale na pewno więcej - daje nam 93 zł...więc?

Z 5 szczupłych wziełem 4 i na razie nie mam zamiaru ich łowić, bo mówiąc po imieniu trzeba zjeść te co są w lodówce.

Wszystko zgodne z RAPR-em więc nie czuję się mięsiarzem.

Użytkownik Kyzak edytował ten post 10 sierpień 2008 - 00:25

#47 huan75

huan75

Weteran

• Members
  • 294 postów
  • Zainteresowania:fortyfikacje,fotografika,historia ,wędkarstwo, itd

Napisano 10 sierpień 2008 - 08:15

Ja niestety sporo wydałem kasy na opłaty , ale nie będe gadał o kasie bo nie ma taniego hobby, ale mam ogromną frajdę , gdy złowię i puszczam ryby do wody a grupa emerycko-rentowo się patrzy i gdyby mogli to by mie zlinczowali , że takie ryby wypuszczom, ostatnio wypuściłech amura 8,5 kg , załujcie że tego nie widzieliście , co tam się wyrabiało

#48 Wojtas_Wędkarz

Wojtas_Wędkarz

Wędkarz

• Members
  • 68 postów

Napisano 06 luty 2009 - 16:30

CYTAT(huan75 @ nie, 10 sie 2008 - 10:15) Wyświetl post
Ja niestety sporo wydałem kasy na opłaty , ale nie będe gadał o kasie bo nie ma taniego hobby, ale mam ogromną frajdę , gdy złowię i puszczam ryby do wody a grupa emerycko-rentowo się patrzy i gdyby mogli to by mie zlinczowali , że takie ryby wypuszczom, ostatnio wypuściłech amura 8,5 kg , załujcie że tego nie widzieliście , co tam się wyrabiało

No tak prawda oni tylko jadą na ryby żeby mieć ryby na obiad :/

#49 Wojtek_Płoć.96

Wojtek_Płoć.96

Weteran

• Members
  • 238 postów
  • Zainteresowania:Modelarstwo, wędkarstwo, motoryzacja oraz Airsoft!

Napisano 06 luty 2009 - 17:38

Ryba to stworzenie żywe. Wątpie aby ten koleś sie cieszył jak by został tak potraktowany. A tak poza tym to z ziemi się nie je icon_biggrin.gif

Użytkownik Wojtek_Płoć.96 edytował ten post 06 luty 2009 - 17:39

Łowię od ośmiu lat. Pasjonuję się łowieniem płoci i leszczy. Pozdrawiam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych