Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mikado Temptation Match 390/30g.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 max-ii

max-ii

Weteran

• Members
  • 154 postów

Napisano 28 maj 2008 - 23:41

1. Pełna nazwa sprzętu
Mikado Temptation Match 3,90 m ; cw. do 30g.
2. Zdjęcie ogólne

3. Specyfikacja techniczna
trójskładowe wędzisko odległościowe, wykonane z włókna węglowego IM-9+
Długość ……………………………390 cm
Długość transportowa ….. 135 cm
Waga ……………………………… 230 gram
Ciężar wyrzutu ……………….. do 30 gram
4. Czas użytkowania i częstotliwość użytkowania
trzy sezony bez jakichkolwiek problemów
5. Z jakim sprzętem najczęściej używam?
- kołowrotek Cormoran Corcast Super Match 4PiF – do zestawów 5-25g.
- kołowrotek Abu Garcia Premier 704 – do zestawów do 5g.
- żyłka – Trabucco XP-line Sinking Specimen (0,14 ; 0,16 ; 0,18) ; Gamakatsu Super G-Line (0,12 ; 0,14)
6. Zalety
- precyzyjne wykonanie
- bardzo lekkie wędzisko
- łatwość wykonania dalekich i celnych rzutów
- przelotki na wysokich stopkach
- bardzo wygodny dolnik
- sztywna, szczytowa charakterystyka pozwala na błyskawiczne wykonanie zacięcia, nawet na dużych odległościach
- rewelacyjna praca blanku pod obciążęniem
- olbrzymi zapas mocy
7. Wady
- słaba jakość korka na dolniku
8. Złapane ryby
leszcze, liny, płocie, karasie, karpie
9. Zdjęcia dodatkowe

10. Cena zakupu
211,00 zł.
11. Uwagi końcowe
Wysokiej klasy, wyczynowa wędka odległościowa…” – tak zaczyna się opis katalogowy – i jest on jak najbardziej trafny. Są kije lepsze, droższe, lepiej uzbrojone, bardziej nowoczesne, ale w tym przedziale cenowym – nie znalazłem odpowiednika (być może za słabo szukałem). Mogę dodać, że miarą wartości tego kija niech będzie fakt, że po pierwszym roku użytkowania – kupiłem kolejne dwa egzemplarze.

Załączone pliki

#2 erdeef

erdeef

Weteran

• Members
  • 486 postów

Napisano 16 marzec 2009 - 01:05

ok wszystko ładnie ale powiem jak można łowić na 3 takie same wędki i po co wydawać sory przeszło 600 pln na 3 kije które klasą są mało ambitne materiałowo odstają a ich walory użytkowe no cóż nie są zbyt ciekawe myślę że pozostałe 2 są istnym szaleństwem czemu tak myślę????

Otóż miałem omawianego kijka w posiadaniu ok jest lepszy od większości wędzisk które są w tej klasie cenowej ale czasem tak odstaje że nie ma o czym pisać gdyż możemy powiedzieć szczerze mikado jaxon robinson to 3 firmy które produkują na polski rynek buble jakich mało i czasem zdarzyć się może właśnie taki bubel jak ta wędka a czemu tak uważam??Proste jest nie celna przy małych zestawach a hol 3kg karpika jest już dla niej wyzwaniem nie lada
(sam dostałem z 3 częściówki 5 jak rozsypała się w drobny mak sekcja końcowa tej wędeczki boże się zlituj na 4kg karpiku po 30 minutowej walce) Ryba dotarła do brzegu ale wędka na straty myślę że projekt tej wędki jest dość dziwny a materiał uhhhh słaby

nie ma mowy by wędka była uszkodzona po prostu rozszczepił się jeden z oplotów i szczeliła w najmniej odpowiedniej porze myślę że odradził bym jej zakup każdemu ze względu na moje doświadczenie

kij zamieniłem na Hyperloopa ze stajni shimano za wędkę 3,90 płaciłem 175pln trzeba umieć szukać w necie dobrych okazji ale myślę że za 250 są teraz do kupienia nowsze modele a stawiam je o 3klasy wyżej niż tą mikado ze względów typowo użytkowych mam ten kij już jakiś czas i mnie nie zawodzi a jakość wykonania jest nie wspólmierna do ceny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych