Skocz do zawartości

ZALEW ZEGRZYŃSKI

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Dariusz C._*

Guest_Dariusz C._*
  • Guests

Napisano 27 grudzień 2005 - 14:45

Wolfik-jesteś tam(czy zasłabłeś po świętach?)użycz mapki!!!!!!!!!!!!!!!!!Zegrza! icon_cry.gif na maila 1ania21@wp.pl----- pozdro! nara!

#22 Marcin111

Marcin111

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 27 grudzień 2005 - 18:52

tez bym prosił o tą mapkę jesli można. icon_biggrin.gif marcin_wow@wp.pl Pozdro

#23 Guest_Dariusz C._*

Guest_Dariusz C._*
  • Guests

Napisano 01 styczeń 2006 - 20:49

witam,Gregorek jak masz mapkę od wolfika to użycz kolegom-1ania21@wp.pl icon_wink.gif

#24 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 16:08

koledzy i kolezanki icon_smile.gif
wrzuce linki do tej mapki tutaj, tylko musze znalezc pare chwil i troche dostosowac wage obrazkow - dajcie mi czas do jutra:)

#25 Guest_Dariusz C._*

Guest_Dariusz C._*
  • Guests

Napisano 05 styczeń 2006 - 08:19

CZEKAMY wolfiku!-dzięki! icon_biggrin.gif

#26 Guest_Dariusz C._*

Guest_Dariusz C._*
  • Guests

Napisano 06 styczeń 2006 - 10:05

Hej wolfik-pamiętasz? icon_confused.gif icon_cool.gif

#27 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 16:13

www.splawik.com.pl/materialy/zegrze/mapa_zegrze.jpg

juz juz icon_smile.gif

#28 Corristo

Corristo

Weteran

• Members
  • 536 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, przyroda Polski, łowiectwo, racjonalne wykorzystywanie zasobów przyrody, japońska kreska i animacja

Napisano 06 styczeń 2006 - 16:59

Płycizna icon_eek.gif Gdzie się sandacze tam chowają? Myślałem że macie tam 15-20m co najmniej...

#29 Guest_Dariusz C._*

Guest_Dariusz C._*
  • Guests

Napisano 06 styczeń 2006 - 22:12

Dziękuję wolfiku-duuuuża pomoc!!!!!!!! Może kiedyś się spotkamy to się odwdzięczę! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

#30 cIaPeK

cIaPeK

Weteran

• Members
  • 236 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Koszykówka.

Napisano 06 styczeń 2006 - 23:16

Witam.
Dysponuje ktoś może jakąkolwiek mapą zalewu Mietkowskiego?
Za wszelką pomoc dziękuję.
Pozdrawiam.

Gdy człowiek chce upolować tygrysa,
nazywamy to sportem;
gdy tygrys chce upolować człowieka,
mówimy o okrucieństwie.

George Bernard Shaw

#31 keks

keks

Weteran

• Members
  • 283 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 16:10

QUOTE(thomasch)
witam ,
mieszkam w Legionowie i jak niektórzy wiedzą to jest 8 km od Zegrza. Nad wodą bywam często, ale tak jak koledzy opisali swoje ryby to aż dech zapiera, sum 159 cm czy też leszcze takie wielkie, no pięknie,
ja ostatnio złowiłem Junaka jeszcze lampa się świeciła hi hi.  
nie powiem bo nie raz widziałem ładne sandacze, leszcze sumy ale 159 cm zastanawiam się na jaką żyłkę czy może na linkę stalową , dobrze że ten sum was nie wciągnął,  
na 100% pływają takie sumy w zalewie zegrzyńskim ale nie mówcie że na spinning go wyjęliście,

pozdrawiam,  
aż nie mogę się doczekać do kolejnego słonecznego sezonu

Nie przesadzaj kolego bo na żyłkę 0.22 wyjąłem z zegrza za serockiem takiego 154 cm i nie było większego problemu poza tym że w mały podbierak by nie wszedł (na szczęscie mieliśmy karpiowy duży) a co do wypowiedzi kolegi to akurat wierzę....od niedawna mieszkam na śląsku przedtem mieszkałem w warszawie a ryby łapie od dziecka i mimo iż łapię długo i startuję w zawodach to jednak okazuje sie że całe życie się człowiek uczy.....na zegrzu ryby nie są opatrzone kogutami przynajmniej ja się z tym nie spotkałem a znam masę wedkarzy z mazowieckiego i tu bym szukał sukcesu kolegów .....dobra śląska szkoła koguciarska i sposoby prowadzenia tej przynęty.Z kogutami spotkałem się pierwszy raz właśnie tu na śląsku i przekonałem się do tej przynęty....pozdrawiam

P.s. Podejrzewam że należysz do koła w legionowie które ma stanicę w Rybakach ....akurat z twojego koła znam ojca i syna Litwińskich

#32 Maciej C.

Maciej C.

Wędkarz

• Members
  • 25 postów
  • Zainteresowania:strzelectwo i dawne motocykle i auta

Napisano 11 czerwiec 2006 - 12:32

Co to są koguty?

#33 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 19 wrzesień 2006 - 09:17

mapa batymetryczna Zegrza:
http://www.splawik.c...mapa_zegrze.jpg

#34 rooty

rooty

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2006 - 15:39

Witam wszystkich. Przepraszam za podbicie tematu ale nie chcialem juz tworzyc nowego o Zegrzu icon_smile.gif

Glownie nastawilem sie na drapieznika bo slyszalem to i owo ze tam sa, niestety za plytko zeby rzucac z brzegu moim dlugim 2.13 m spinningiem tak wiec postanowilem ustawic grunt. W miedzy czasie brat wyciagnal okonia na gumke ale byl marny.

No wiec, pierwszy raz na tej miejscowce, niestety nie udalo sie rzucic w "dol" Siedzialem od 6 do 12 ale te pare ladnych leszczy jakie zlapalismy to wczesny poranek. Ostatni uderzyl o 10:30, wczesniej braly tak do 8, pozniej 2,5 godziny przerwy.

Ogolnie zimno a duza mgla trzymajaca do godziny 10 dawala male szanse na wyciagniecie wiecej sztuk

P.S Dziekuje koledze Wolfikowi za mapke, przydala sie i bez problemow trafilem. Przydaly sie tez zdjecia miejscowki z satelity (maps.google.com). Pozdro

Użytkownik rooty edytował ten post 13 październik 2006 - 15:42

Spinning: Shakespeare Ugly Stik Freshwater 213 cm | Okuma Interceptor Pro RD540
Grunt: Okuma 360 cm (teleskop) | Shimano Sidestab 4000RB

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych