Skocz do zawartości

ZALEW ZEGRZYŃSKI

33 odpowiedzi w tym temacie

• Guests

Napisano 17 luty 2005 - 18:15

Jestem ze dolnego śląska pod koniec czerwca wybrałem się z kolegą na tydzień pod namiot nad Zalew Zegrzyński byliśmy tam pierwszy raz MIEJSCA NA CAMPINGI I NAMIOTY FULL (mówie o dzikich miejscach, żeby nie płacić icon_confused.gif ) lubie spinningować ale jakby to powiedzieć mistrzem nie jestem icon_smile.gif CO roku od czerwca do września miałem rozłożony namiot na Przeczycach (troche śmierdzi woda bo wiecznie zielona i leszcze mają tasiemca no ale się siedziało za sandaczem siedziałem z kolegą co 2 tygodnie któryś z nas na zmiane jeździł do domu na jeden dzień) oczywiste na wyprawe były wzięte nasze pontony (w zasadzie mój) i musze powiedzieć że na Przeczyce już nie pojade icon_smile.gif teraz tylko zalew zegrzyński dużo miejsca są takie miejsca gdzie wogóle nie ma ludzi (my w takim się rozbili spokuj cisza i wogóle) tam padły już pierwszego dnia nasze rekordy ja miałem sandacza 6kg a kolega 9kg i to z jednej dziury wyciągnięte. Pływaliśmy cały czas z echosondą następnego dnia kolega kazał zatrzymać mi się na niewielkim pagórku gdzie po chwili zaczeliśmy wyciągać sumy kolegi miał 147cm, a mój 130cm po chwili spinningowania znów sum był to największy(mój) 159cm poźniej znaleźliśmy miejsca okoniowe(napoczątku były małe ale jak zaczliśmy rzucać w bok stada to były takie od 30cm do największego(2były takie) 47cm). CO SIE BEDE DALEJ CHWALIŁ A O TO MI NIE CHODZIŁO ! ! POWIM TYLKO ŻE PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ ZŁAPALIŚMY:
- 21 sandaczy takie od 70cm przy wadze 5kg do 97cm(jeden taki był) miał 9kg
- 8 sumów najmniejszy miał 80cm a największy 159cm
- 46 okoni od 30cm do 47cm (okoni było dużo więcej tylko tamte to takie po 15-20cm)
- były też 2 węgorze 60 i 64cm
- i teraz najlepsze kolega złapał KARPIA 72cm 5,2kg i 2 LESZCZE po 70cm A ŁAPALIŚMY TYLKO NA SPINNING I TYLKO KOGUTY KTÓRE SAMI WIĄŻEMY NIC WIĘCEJ ŻADYNCH BLACH GUM I NIC WIĘCEJ TYLKO NASZE KOGUTY ! ! ! icon_cool.gif I TERAZ JUŻ CO ROKU BĘDZIEMY ZAMIAST NA PRZECZYCACH NA ŚLĄSKU TO NA ZALEWIE ZEGRZYŃSKIM W TYM SAMYM MIEJSCU ZNÓW NAMIOT SE ROZBIJEMY CISZA I SPOKUJ

OCZYWIŚCIE NIE ZABRALIŚMY TYCZ WSZYSTKICH RYB BO TO BY BYŁO TAKIE GUPIE I WOGÓLE (nie sportowe, bez kultury, nie etyczne i chamskie) TYLKO Z KAŻDĄ FAJNĄ RYBĄ ZROBILIŚMY SE ZDJĘCIA A NIEKTÓRE WZIELIŚMY CO ODRAZU SOBIE JE USMARZYLIŚMY POD NAMIOTEM A TAK TO ANI JA ANI KOLEGA NIC NIE WZIĄŁ DO DOMU BO PO BO ?? WĘDKARSTWO TO MA BYĆ PRZYJEMNOŚĆ A NIE OBOWIĄZEK ! !

• Guests

Napisano 04 marzec 2005 - 23:39

Kolego to się uśmiałem.Mieszkam w Warszawie i b. często jestem na Zegrzu.tyle ryb co napisałeś to nie ma i w dwóch Zalewach/może kiedyś/.Często rozmawiam ze spotkanymi wędkarzami, wszyscy mówią to samo-z roku na rok coraz mniej ryb o kontrolach nie w
spomnę.Ciekawe w którym miejscu byłeś/chociaż w przybliżeniu/Pozdrawiam icon_question.gif

• Guests

Napisano 22 marzec 2005 - 15:52

icon_wink.gif icon_wink.gif te ryybki to chyba na szarpaka

• Guests

Napisano 02 kwiecień 2005 - 12:40

jestem z Wrocławia i też jeżdżę na zalew zegrzyński spinningować i nie narzekam, a miejscowi narzekają BO CHYBA NIE CHCĄ MIEĆ TURYSTÓW TYLKO CHCĄ MIEĆ RYBY TYLKO DO SIEBIE. A W TOM HISTORYJKE TO WIERZE BO NIE RAZ TAKIE RYBY WYCIĄGAŁEM I TO NIE KIEDYŚ TYLKO NIEDAWNO BO NA ZEGRZYŃSKI JEŻDŻE OD ROKU 2003 !!!!!!!!!!!!

• Guests

Napisano 21 czerwiec 2005 - 09:45

Szanowni koledzy,

jak by to powiedzieć ja łowię na zalewie od kilku lat, nastawiłem się na leszcze i bardzo lubię ten gatunek ale nigdy nie słyszałem o takich wynikach ja kpisaliście, zazwyczaj padają takie do kilograma i to wszystko, a zanęty robię sam albo kupuję te naprawdę dobre.
Jeśli to prawda to zaproście mnie na taką wyprawę zchęcią popatrzę i zamieszczę kilka zdjęć dla znajomych wędkarzy z zalewu.

• Guests

Napisano 02 sierpień 2005 - 09:25

Witam kolegów. Mieszkam w Warszawie od niedawna, próbuję zdobyć bape batymetryczną Zalewu Zegrzyńskiego. Jesli któryś z kolegów ją posiada, albo ma pomysł gdzie ją zdobyć proszę o kontakt na gurak@hotmail.com Z góry dziękuję i życzę taaakich icon_eek.gif ryb icon_biggrin.gif

• Guests

Napisano 16 sierpień 2005 - 16:41

icon_cry.gif Czyżby mapa tego akwenu byla tajna, albo nie istnieje? Bo przeciez wedkujacy nie sadza chyba ze jeden, nie tak doswiadczony wedkarz wiecej, w posiadaniu mapy spustoszy to lowisko? Temat stale aktualny...Wszelkie info bardzo pożądane icon_smile.gif Pozdrawiam

#8 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 16 sierpień 2005 - 16:43

dysponuje mapa batymetryczna Zegrza, ale niestety tylko w wersji papierowej.
po zeskanowaniu chyba nic nie bedzie widac, ale sprobuje i dam znac

• Guests

Napisano 23 sierpień 2005 - 15:32

3ymam kciuki icon_biggrin.gif Jesli nie da rady skanerem to moze aparatem cyfrowym z odpowiednim oswietleniem...Czekam niecierpliwie i pozdrawiam ...

• Guests

Napisano 07 wrzesień 2005 - 13:40

Chce sie jutro (czwartek 08.09.2005) wybrac z kolega na Zegrze. Bylem tam tylko kilka razy w swoim krotkim zyciu icon_eek.gif . Moze ktos podpowie, gdzie (w jakiej miejscowosci) mozna w miare bezpiecznie zostawic samochod, no i oczywiscie zeby byly jakies ciekawe miejsca w zasiegu pontonu wioslowego. Dodam ze interesuje nas biala rybka. Dzieki za pomoc.

Jeśli na ryby, to tylko z głową icon_smile.gif

#11 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 08 wrzesień 2005 - 09:53

w miejscowosci Rybaki (przed mostem w lewo, a w zasadzie trzeba skrecic w prawo i przejechac pod mostem). tam jest stanica wedkarska, mozna bezpiecznie zostawic samochod i wypozyczyc lodke

• Guests

Napisano 08 wrzesień 2005 - 16:39

TYLKO Z KAŻDĄ FAJNĄ RYBĄ ZROBILIŚMY SE ZDJĘCIA

zamieścisz zdjęcia na forum?

• Guests

Napisano 08 wrzesień 2005 - 19:24

Dzieks Wolfik icon_smile.gif To juz bedzie na nastepna wyprawe. Bylismy za dzika plaza, przy drodze. Halas samochodow meczacy, dlatego uwazam ze to nienajszczesliwsze miejsce. Okazow nie nalowilismy, ale w ciagu 5 godzin 7 leszczy od 23 do 35 cm, ploc i krapia. Wszystkie wrocily do wody, zeby dorosnac icon_biggrin.gif Pozdro

• Guests

Napisano 16 wrzesień 2005 - 17:41

Wolfik i jak z tą mapą, działasz?

#15 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 21 wrzesień 2005 - 11:07

cholercia zupelnie zapomnialem, przepraszam.
mam mape zeskanowana - chetnych prosze o zglaszanie sie na priv (podawajcie maile do przeslania skanu)

#16 Guest_Gregorek_*

Guest_Gregorek_*
  • Guests

Napisano 30 wrzesień 2005 - 10:07

Dzieki Wolfik za mapke icon_smile.gif

Domyślam sie ze cyferki oznaczaja glebokosc...

Pozdrawiam

• Guests

Napisano 09 listopad 2005 - 21:52

ja tez bym prosił o tę mapkę danian@vp.pl dzięki pozdrawiam

#18 Guest_waldi_*

Guest_waldi_*
  • Guests

Napisano 16 listopad 2005 - 23:02

Wofik wysłałem Ci e-mail z prośbą o mapę zalewu Zegrzyńskiego jeśli zapomniałes to się przypominam dziękuję i przepraszam icon_redface.gif icon_redface.gif

• Guests

Napisano 12 grudzień 2005 - 16:36

Witam Kolegów po kiju!

Wolfik jeśli nie będzie to problemem to rowniez prosiłbym o mapkę
slawoszxx@poczta.onet.pl

• Guests

Napisano 15 grudzień 2005 - 16:15

witam ,
mieszkam w Legionowie i jak niektórzy wiedzą to jest 8 km od Zegrza. Nad wodą bywam często, ale tak jak koledzy opisali swoje ryby to aż dech zapiera, sum 159 cm czy też leszcze takie wielkie, no pięknie,
ja ostatnio złowiłem Junaka jeszcze lampa się świeciła hi hi.
nie powiem bo nie raz widziałem ładne sandacze, leszcze sumy ale 159 cm zastanawiam się na jaką żyłkę czy może na linkę stalową , dobrze że ten sum was nie wciągnął,
na 100% pływają takie sumy w zalewie zegrzyńskim ale nie mówcie że na spinning go wyjęliście,

pozdrawiam,
aż nie mogę się doczekać do kolejnego słonecznego sezonu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych