Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaneta Starfish

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 david2

david2

Weteran

• Members
  • 155 postów
  • Zainteresowania:WĘDKARSTWO,PIŁKA NOŻNA ,ŻUŻEL

Napisano 06 maj 2008 - 07:57

Witam szukam tej znakomitej zanety.Nie wiecie gdzie mozna ja kupic przez internet ??

#2 koks_

koks_

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 06 maj 2008 - 08:05

OPCJA SZUKAJ DAvid2 były już takie tematy

#3 david2

david2

Weteran

• Members
  • 155 postów

Napisano 06 maj 2008 - 09:29

Owszem,ale przeczytalem wszystkie tematy i nie spotkalem sie aby ktos napisal gdzie w internecie ja mozna kupic icon_sad.gif icon_sad.gif

#4 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, siatkówka

Napisano 06 maj 2008 - 09:35

Zaden sklep nie rozprowadza tych zanęt, może jakies nowe ktorych teraz porobiło się multum.

Zapytaj się swojego sprzedawcę w stacjonarnym sklepei może on coś o nich wie i zamów sobie palete.

koks o tych zanętach rozmawiano czyli czy są lepsze od firmy X czy Y, ale nikt nie podał sklepu, były tlyko strony z katalogami icon_wink.gif

I dawid muszę ci powiedzieć, że u mnie w wękdarskim były te zanęty przez jakiś czas, ale teraz już nie sprowadzają- nie wiem co jest tego powodem.
Gold Series czy Top Secret oto jest pytanie.

#5 david2

david2

Weteran

• Members
  • 155 postów

Napisano 06 maj 2008 - 11:09

u mnie w tamtym roku w sklepie byly a w tym nie ma .Bede musial zapytac w sklepie

#6 greg

greg

Wędkarz

• Members
  • 78 postów
  • Zainteresowania:informatyka, wedkarstwo, film

Napisano 06 maj 2008 - 12:03

podobno sie popsula u mnie w zoologicznym zalegają na pułkach nikt tego nie kupuje.
Tu nie chodzi o rybe, tu chodzi o przyjemność - zabawe :)
...a kłusowników wykłusować :evil:

#7 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, siatkówka

Napisano 06 maj 2008 - 13:33

ona sie nie popsula, tlyko ze nie ma takiej reklamy jak ma GMS Sensas Traper MVDE dlatego ludzie nie korzystaja z niej ;0
Gold Series czy Top Secret oto jest pytanie.

#8 juwa

juwa

Wędkarz

• Members
  • 25 postów

Napisano 07 maj 2008 - 20:33

Jesli Starfish sie popsuł, to wam sie chyba faldy na mozgu wyprostowaly. W moim regionie sa w kazdym sklepie i schodza jak swieze buleczki. A co do jakosci proponuje kupic i porownac. Dla mnie sa super i z pewnoscia nie zamienie jej na inna, a juz z pewnoscia nie siegne po trapera, to juz dawno przestala byc zaneta, wolalbym juz stila lub carpio.
A zreszta niech kazdy lowi na co chce, nawet na trociny....

#9 mafusa

mafusa

Wędkarz

• Members
  • 21 postów

Napisano 07 maj 2008 - 21:57

CYTAT(david2 @ wto, 06 maj 2008 - 10:29) Wyświetl post
Owszem,ale przeczytalem wszystkie tematy i nie spotkalem sie aby ktos napisal gdzie w internecie ja mozna kupic icon_sad.gif icon_sad.gif

Witam,
ja kiedyś, gdzieś pisałem o możliwości zakupu tej zanęty. Kupiłem sobie od gościa z Białegostoku (przejeżdżałem przez Białystok)
Gość ma sklep wędkarski i jak wcześniej się telefonicznie zapowiadałem to zawsze przywoził więcej dla mnie.

Jeżeli chcesz kupić z przesyłką to wiem, że można się z nim dogadać i wystawia wtedy na allegro, jednakże drogo wychodzi przesyłka bo to przeciez ciężkie jest (w tej chwili chyba są tylko duże paczki).

Jego telefon (działał w ostatnie wakacje) 606 311 996

Spróbuj, zadzwoń.

Jest to najlepsza zanęta jaką kiedykolwiek stosowałem, a próbowałem wiele innych. Oczywiście to jest tylko moja ocena.

#10 david2

david2

Weteran

• Members
  • 155 postów

Napisano 09 maj 2008 - 16:37

Dzieki wielkie za odpowiedz .Ale dzwonilem do sklepu i zamowilem sobie .Tak ze musze kupic sobie .Według mnie to tez najlepsza zaneta jaka do tej pory stosowalem.

#11 stoban

stoban

Weteran

• Members
  • 189 postów

Napisano 09 maj 2008 - 17:01

Rzeczywiście zanęty tej firmy są zajefajne ostatnio wziąłem czarną na płocie, umówiliśmy się z kumplami na grila rybobranie, i z nich wszystkich tylko ja łowiłem płotki, jazie i karpie, nie wiem tylko czy są u mnie w sklepie jakieś inne rodzaje, ale jak na razie dla mnie najlepsza zanęta i całkiem niedroga a i spławiki mają fejne pisałem już o nich w innym temacie. icon_biggrin.gif

#12 david2

david2

Weteran

• Members
  • 155 postów

Napisano 09 maj 2008 - 17:41

Na stawie jej nie sprawdzalem ale na rzece jest poprostu extra.

#13 colombo

colombo

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 21 marzec 2010 - 12:33

orientuje sie ktoś gdzie w Krakowie znajduje się dystrybutor starfisha? http://www.starfish....o...d=9&lang=pl

#14 jacenty

jacenty

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 21 marzec 2010 - 23:14

Wystarczy uruchomić google i jest sklep internetowy http://muller-fishin...-dodatki-zanety

#15 Kamikadz16

Kamikadz16

Weteran

• Members
  • 107 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 14:51

Przepraszam ,że podłączam się do tematu ,ale u siebie w sklepie wędkarskim zauważyłem właśnie zanęty starfisha w zielonych opakowaniach.
W żadnym z pozostałych wędkarskich nie ma zanęt tego typu.
Możecie mi coś o nich powiedziec ?
Tylko prosiłbym o jakieś konkretniejsze wypowiedzi .(A nie typu : jest fajna bo złapałem na nią karpia czy coś w tym stylu)
Chodzi mi głównie o frakcję , jak się zachowuje w wodzie i czy to nie jest jakaś poprostu zwykła tania zanęta .
Z góry dzięki za odpowiedzi.

#16 robak99

robak99

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 11 luty 2016 - 11:37

o ile myślimy o tej samej zanęcie to jest to Starfish Specjal. Jest to zanęta dla bardziej wymagających wędkarzy, o mocniejszym aromacie. nie trzeba się bać, że dodanie gliny czy ziemi "osłabi" naszą mieszankę. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych