Skocz do zawartości

Zdjęcie

Robinson Tytanium Deluxe /aztec

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 hektores

hektores

Początkujący

• Members
  • 9 postów

Napisano 03 maj 2008 - 14:35

Chciał bym zaprezentować kołowrotek Robinson z serii Tytanium deluxe
kołowrotek kupiłem w roku 2000 za cene około 250zł
kołowrotek posiada 8 łożysk ,obudowa jest wykonana z jakiegoś stopu ale kołowrotek jest lekki
praca kołowrotka bardzo płynna przez prawie 7lat nigdy mnie nie zawiódł .wykonany w Tajwanie kupiłem go razem z wędką Robinson tytanium feeder (włókno węglowe w oplocie tytanu tak zapewniał sprzedawca).Cały zestaw serii tytanium uważam za dobry zakup

Po udanym zakupie na początku zeszłego sezonu postanowiłem dokupic sobie następny zestaw do feedera firmy robinson
z braku czasu postanowiłem to zrobić w sklepie internetowym mając w pamięci dawne produkty firmy robinson ,Kupiłem kołowrotek AZTEC i wędkę Xenon feeder

jeśli chodzi o wędzisko to nie mam mu nic do zarzucenia ,
kołowrotek to już typowa chińszczyzna niby 9 łożysk ale to już nie to napisy na kołowrotku były nie czytelne do tego szybko sie zaczęły wycierać ,łożysko oporowe nie zawsze zadziała (teraz działa ale musiałem zmienić smar z fabrycznego na inny)w sumie nie pieniądze i nie wyrób mam go już sezon startuje z nim w drugi ale nie wiem czy przeżyje .Wędkuje w trudnych warunkach na ogół rzeki Wisła ,Dunajec ,Nida ,sprzęt jest maksymalnie eksploatowany ale za razem dbam o niego
z roku na rok firmy coraz więcej towaru przychodzi z Chin co do jego jakości lepiej sie nie wypowiadać cena w tym wypadku cudów nie czyni ostatnio miałem w ręku ABU z chin to już nie ta marka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych