Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozszerzenie Zakresu Forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sarkozukus Imperator

Sarkozukus Imperator

Weteran

• Members
  • 290 postów

Napisano 29 kwiecień 2008 - 13:37

Mam świadomość, że forum jest przedewszystkim wędkarskie. Ale wydaje mi się, że nie zaszkodziloby mu rozszerzenie zakresu, dodanie do głównych działów czegoś niezwiązanego z wędkarstwem np. motoryzacji, szkoły ( jakąś ankietę możnaby przeprowadzić). Przyszło mi to na myśl, przeglądając dział Hyde Park - przypomina on śmietnik - wiele tematów, żadnego pożądku, bałagan. Nie mam pojęcia jak wyglądałoby to od strony technicznej, ale uznałem, że temat wart poruszenia. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

#2 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 29 kwiecień 2008 - 15:05

Wiesz, moim zdaniem lepiej czegoś takiego nie wprowadzać. Zrobiłby się cyrk i forum ogólnotematyczne. To jest forum wędkarskie i takim powinno pozostać. Do tematów o motoryzacji, bieliźnie damskiej czy np. historii Urugwaju jest Hyde Park. Czasem robi się w nim bałagan, ale trzeba mu zapobiegać w inny sposób, nie trzeba zaraz wprowadzać nowych działów. Chyba, że w Hyde Parku właśnie przykleić takie tematy jak : motoryzacja, piłka nożna, muzyka itp. z tych najważniejszych dziedzin żeby były dobrze widoczne. Pzdr

Użytkownik jakub powiatowy edytował ten post 29 kwiecień 2008 - 15:06

#3 Sarkozukus Imperator

Sarkozukus Imperator

Weteran

• Members
  • 290 postów

Napisano 29 kwiecień 2008 - 16:01

No niby masz rację, ale po pierwsze: powiedzmy, ze administracja przyklei temat bielizna damska. Nie wydaje mi się, że dyskujsa na tak ambitny temat będzie przebiegała w sposób logiczny, ani spójny. Pod sobą pojawią się posty: ile kosztuje to, jak ściągać to, moja panna kupiła sobie tamto i ogólnie jeszcze większy syf niż w HP. Jednak moje zasadnicze pytanie, które nie dość jasno nakreślilem w pierwszym poscie brzmi: czy masz ochotę porozmawiać z ludzmi których spotykasz na TYM forum o czymś więcej niż wędkarstwie, nie robiąc przy okazji offtopa? Ale jedno jest pewne, jeżeli losy forum potoczą się w tą stronę, nigdy nie będzie ono takie same.

pozdrawiam

#4 waldekb

waldekb

Weteran

• Members
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Informatyka, wędkarstwo

Napisano 29 kwiecień 2008 - 20:29

Jestem przeciwnikiem wprowadzania takiej modyfikacji, jaką zaproponowałeś. Jak wspomniał kolega Pasiasty, jest to forum wędkarskie. Zamieszczenie dodatkowych działów odbiegających od głównego wątku wprowadziłoby ogromny chaos. Dział HP jest traktowane jako dodatek do forum.

#5 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 29 kwiecień 2008 - 22:13

CYTAT(Sarkozukus Imperator @ wto, 29 kwi 2008 - 17:01) Wyświetl post
czy masz ochotę porozmawiać z ludzmi których spotykasz na TYM forum o czymś więcej niż wędkarstwie, nie robiąc przy okazji offtopa?
pozdrawiam

jak czujesz taka potrzebe to jest na forum opcja PW tam mozesz sie wymienic numerem komunikatora m.in. gg, czy adresem mailowym, czy numerem telefonu, itp i wcale nie potrzeba na forum wedkarskim tematow z innych beczek ktore to tylko obniza poziom forum
Burza gdy się zbiera w DOMU - idź na ryby po kryjomu!!!
RAPR

#6 kuba_karpiarz

kuba_karpiarz

Wędkarz

• Members
  • 92 postów

Napisano 29 kwiecień 2008 - 22:38

ja rowniez jestem przeciw icon_rolleyes.gif

#7 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 30 kwiecień 2008 - 08:56

CYTAT(Sarkozukus Imperator @ wto, 29 kwi 2008 - 17:01) Wyświetl post
No niby masz rację, ale po pierwsze: powiedzmy, ze administracja przyklei temat bielizna damska. Nie wydaje mi się, że dyskujsa na tak ambitny temat będzie przebiegała w sposób logiczny, ani spójny. Pod sobą pojawią się posty: ile kosztuje to, jak ściągać to, moja panna kupiła sobie tamto i ogólnie jeszcze większy syf niż w HP.

pozdrawiam

Wiesz nie mówiłem żeby dosłownie zrobić taki temat, tylko rzuciłem takim przykładem, co mi do głowy przyszedł;]

#8 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 30 kwiecień 2008 - 13:53

Mowimy nie, wedkarskie forum dla wedkarzy, samochodowcy do aut^^
Życie jest zbyt smutne i szare ażeby nie szukac promieni słońca w postaci jaj, ot dla przykładu na tym forum.

#9 ds-fan

ds-fan

Weteran

• Members
  • 546 postów

Napisano 30 kwiecień 2008 - 15:07

Też uważam że takie "rozszerzenie"to jest głupi pomysł.dla tematów nie związanych z wędkarstwem jest Hyde park i to powinno ci wystarczyć,a jak komuś mało to ,jak mówi Grzegorzf20 jest PW,GG,Tlen,skype.

#10 waldekb

waldekb

Weteran

• Members
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Informatyka, wędkarstwo

Napisano 30 kwiecień 2008 - 16:28

Myślę, że wystarczające uzasadnienie przedstawili forumowicze.

Zamykam temat.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych