Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry o tematyce wędkarskiej ...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#41 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 24 wrzesień 2006 - 18:13

Fishing Symulator 2 TA GIERKA JEST PO POLSKU LUB MAA SPOLSZCZENIE? GDZIE JA MOZNA KUPIC??

#42 marcin457

marcin457

Weteran

• Members
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Poezja Sporty siłowe Joging Pływanie

Napisano 21 marzec 2007 - 18:12

chcialbym odswierzyc temat gdyz szukam jakiejs gry icon_smile.gif
co mozecie polecic z nowosci lub starszych klasykow?
prosilbym takze o dzialajace linki !!!
Nie wędka czyni wędkarza

#43 marcin457

marcin457

Weteran

• Members
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Poezja Sporty siłowe Joging Pływanie

Napisano 21 marzec 2007 - 19:07

zainstalowalem FS2 demo i nie moge nic zlowic icon_evil.gif
ile czasu trzeba czekac na pierwsze branie?
Nie wędka czyni wędkarza

#44 Bury

Bury

Szajbus

• Members
  • 1288 postów

Napisano 11 kwiecień 2007 - 12:29

Trzeba czekać aż do zainstalowania pełnej wersji :]
Temat poświęcony tej grze jest przyklejony na górze działu.

#45 davidsonek

davidsonek

Weteran

• Members
  • 136 postów

Napisano 09 styczeń 2009 - 20:12

bardzo bym prosil zeby ktos dal mi linka do jakiegos symualatora muchowego typu fly sim
itp.
z gory dziekuje

#46 Wiarus

Wiarus

Weteran

• Members
  • 589 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 13:39

Wedkarz 3. Polecam. 206 lokalizacji, -14 rodzai przynęt 9 haczyków10 woblerów i 53 gatunki ryb. icon_wink.gif

#47 papke3

papke3

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 11 styczeń 2009 - 08:30

CYTAT(davidsonek @ pią, 09 sty 2009 - 21:12) Wyświetl post
bardzo bym prosil zeby ktos dal mi linka do jakiegos symualatora muchowego typu fly sim
itp.
z gory dziekuje

http://rapidshare.co...lysim_setup.exe

#48 rafał002

rafał002

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 11 styczeń 2009 - 13:58

Witam,dlaczego za kazdym razem gdy złowię rybe muszę wyłączyć grę fly sim.

#49 davidsonek

davidsonek

Weteran

• Members
  • 136 postów

Napisano 11 styczeń 2009 - 16:11

chodzilo mi o pelna wersje gry

#50 Słoik

Słoik

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 11 styczeń 2009 - 21:35

Pamiętam bardzo fajną grę na PSX , która nazywała się "reel fishing" na PS2 tez chyba były nowsze części . Są emulatory na PSX dzięki którym możemy grać na komputerze ,więc potrzeba by tylko pliku z tą grą wie ktoś może czy da się ją pobrać z jakiejś stronki ? Gra naprawde warta fatygi

#51 Niuniek

Niuniek

Początkujący

• Members
  • 7 postów

Napisano 05 luty 2009 - 14:18

Tu jest Wędkarz 2
http://rapidshare.co...z_2.DavioPL.rar

#52 kubus6969

kubus6969

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 14 marzec 2009 - 22:38

witam poszukuje jakiegos dobrego symulatora spinningu jak bu ktoś mógł podać strone był bym wdzieczny

#53 harrington

harrington

Wędkarz

• Members
  • 21 postów

Napisano 04 grudzień 2009 - 17:29

CYTAT(Słoik)
Pamiętam bardzo fajną grę na PSX , która nazywała się "reel fishing" na PS2 tez chyba były nowsze części . Są emulatory na PSX dzięki którym możemy grać na komputerze ,więc potrzeba by tylko pliku z tą grą wie ktoś może czy da się ją pobrać z jakiejś stronki ? Gra naprawde warta fatygi

Posiadam Reel Fishing 3 na PS2 i stwierdzam, że nie ma lepszej gry wędkarskiej na konsolach. Nawet Rapala Fishing Frenzy na PS3 i Xbox 360 nie oferuje więcej, fakt, że ma lepszą grafikę. Przede wszystkim jednak, zanim zaczniemy bawić się w wirtualne łowienie powinniśmy zrezygnować z pada i zaopatrzyć się w kontroler-wędkę Big Ben'a, dołączaną do gry Bass Master Fishing, która nie jest warta uwagi, ale elektroniczna wędka znajduje zastosowanie przy innych tytułach, jak właśnie Reel Fishing 3. Czasem wędka ta trafia się na Allegro za całkiem nieduże pieniądze, nie warto przepłacać w zestawie z grą.

Tytuł ten oferuje nam niespotykany w innych grach konsolowych przekrój gatunków, pstrągi (potokowce, źródlaki, tęczaki zwykłe i steelheady), trocie, łososie (tych jest zatrzęsienie), oczywiście bassy, a także, co jest rzadkością na konsolach, rybę białą tj. karpie, amury, tołpygę białą i pstrą, japonkę i różankę (!). Do dyspozycji mamy zróżnicowane metody, a więc muchową, spinning i spławik, w każdej od kilku do kilkunastu rodzajów przynęt i zestawów.

Gra podzielona jest na misje polegające np. na złowieniu 3 ryb określonego gatunku, lub jednej o określonej wadze. Wraz z postępem misji odblokowujemy następne, a po przejściu wszystkich możemy szlifować swoje rekordy na dowolnie wybranym łowisku (kilkanaście miejscówek - wody stojące i płynące).

Plusy gry to wspomniane duże zróżnicowanie gatunków i przynęt, zmienne warunki pogodowe, duży stopień realizmu: dla przykładu amur biały bierze bardzo delikatnie i dość ciężko zaciąć go w odpowiednim momencie, zaś hol większych ryb może trwać od kilku do kilkunastu minut (ryba - boss, wielki łosoś królewski). Wszystko to w fotorealistycznej oprawie graficznej.

Minusy to niestety brak kilku gatunków, które chciałoby się połowić, np. szczupaka, sandacza i okonia, ale pamiętajmy, że to japońska gra. Do kupienia na Allegro w granicach 20-30 zł, myślę, że warto zagrać nawet padem, choć na pewno nie dostarczy takiej satysfakcji jak kręcenie korbką.

Użytkownik harrington edytował ten post 04 grudzień 2009 - 19:18

#54 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 15 grudzień 2009 - 12:17

http://homepage2.nif.../BRA/index.html

Bardzo fajna gierka online. Łowimy bassy. Każda przynęta to inne prowadzenie i inne branie. Po każdorazowym pobiciu wielkości poprzedniej ryby, dostajemy nową przynętę. Polecam icon_wink.gif
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#55 KARPiuję

KARPiuję

Początkujący

• Members
  • 8 postów
  • Zainteresowania:.::`Wędkarstwo`::.

Napisano 28 grudzień 2009 - 11:23

CYTAT(BobekSTW @ sob, 26 lis 2005 - 18:24) Wyświetl post
własnie tez słyszałem o tym Wedkarzu ... jak ktos ma lub wie skad sciagnac niech wklei linka na forum, mysle ze sie przyda :]

Wedkarz 1: <-- Nie udało się znaleźć.
Wedkarz 2: http://hotfile.com/d...z_2.PL.rar.html
Wedkarz 3: http://www.newdownlo...rz_3 crack.html
Zasada: Złap & Wypuść # Catch & Release

#56 Maniuś

Maniuś

Wędkarz

• Members
  • 20 postów

Napisano 17 luty 2010 - 16:38

CYTAT(kubus6969 @ nie, 15 mar 2009 - 01:38) Wyświetl post
witam poszukuje jakiegos dobrego symulatora spinningu jak bu ktoś mógł podać strone był bym wdzieczny

ja osobiście polecam "rapala pro fishing", "pro bass fishing 2007", "bass pro shops: the strike", grałem w nie i można się fajnie pobawić;P

#57 phuzik

phuzik

Początkujący

• Members
  • 0 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 10:42

Fishing Asp 3D jest realistycznym symulatorem spinningu. Potrzebny jest smatfon z systemem Android lub iPhone. Tablety się nie nadają bo gra wykorzystuje funkcje ruchowe urządzenia, którym trzeba operować jak wędką. Na początku jest trudno. Musisz opanować zarzucanie co jest zgodne z realem, wędką też na początku nie jest łatwo. Brania ryb sygnalizowane są wibracją oraz drganiem szczytówki. Gra zaskakuje. Można stracić przynętę w zaczepie, ryby się spinają gdy słabo przytniesz. Są dni że nic nie bierze a czasem biorą jak głupie. Rywalizujesz na żywo z innymi graczami o ile masz włączony internet. Jest wersja bezpłatna i płatna. W bezpłatnej mniej kasy za złowione ryby i więcej reklam za które jesteś nagradzany dodatkową kasą. Do rywalizacji dołączyli posiadacze iPhonów.

#58 boogabear

boogabear

Początkujący

• Members
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Turystyka

Napisano 28 czerwiec 2017 - 11:28

Fishing Asp 3D jest realistycznym symulatorem spinningu. Potrzebny jest smatfon z systemem Android lub iPhone. Tablety się nie nadają bo gra wykorzystuje funkcje ruchowe urządzenia, którym trzeba operować jak wędką. Na początku jest trudno. Musisz opanować zarzucanie co jest zgodne z realem, wędką też na początku nie jest łatwo. Brania ryb sygnalizowane są wibracją oraz drganiem szczytówki. Gra zaskakuje. Można stracić przynętę w zaczepie, ryby się spinają gdy słabo przytniesz. Są dni że nic nie bierze a czasem biorą jak głupie. Rywalizujesz na żywo z innymi graczami o ile masz włączony internet. Jest wersja bezpłatna i płatna. W bezpłatnej mniej kasy za złowione ryby i więcej reklam za które jesteś nagradzany dodatkową kasą. Do rywalizacji dołączyli posiadacze iPhonów.

Fishing Asp 3d rzeczywiscie jest fajna, tylko ja na bezpłatnej wersji strasznie się wnerwiałem przez reklamy. No i rywalizacja na online czasami zawodzi.

#59 DanieL84

DanieL84

Początkujący

• Members
  • 0 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 10:02

Fishing Asp 3d rzeczywiscie jest fajna, tylko ja na bezpłatnej wersji strasznie się wnerwiałem przez reklamy. No i rywalizacja na online czasami zawodzi.

Zgadzam się, jak zacząłem grać to nie mogłem przestać:)

#60 karolinka777

karolinka777

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 19:02

Fishin SImulator no albo wędkarz, lepszych gier raczej nie ma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych