Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sezon Karpiowy 08/09/10/11/12/13/14/15/2016

4218 odpowiedzi w tym temacie

#61 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 27 maj 2008 - 20:48

czarny ja nigdzie nie napisalem ze jestes laikiem jesli tak zabrzmialo to sorry ale nie ma co sie tak podniecac wczoraj sie udalo jemu jutro tobie -takie zycie!!!

a co do 3,0lbs to ja rzucam ciezarkami nawet 110gr i kije daja rade wiec nie ma sie co bac:-)

zbiornik nawet ladny choc gustuje w mniejszych z prostych wzgledow raz finansowych, a dwa szybciej mozna namierzyc rybe:-)

arcio a lbs mozesz przelozyc na ciezar wyrzutu kija taka karpiowka 3lbs to mozna smialo rzucac ciezarkami do ok 100 nawet 115gr

#62 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 27 maj 2008 - 20:58

Nie ma sprawy Grzegorz icon_wink.gif
Co do lbs i wyrzutu to wszytsko zalezy od kija.

Na ten sezon jako ze na hutchinsona mnie nie stac pokrece dwa rodzaje kulek jedne na bazie maczki rybnej i sledziowe oraz flavoura krab a drugie na bazie flavoura magiczny owoc. A te kulki co mam Duncaena + dipy "oddam" komus za rozsadna cene icon_wink.gif
www.carpholic.pl

#63 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2996 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 27 maj 2008 - 21:00

CYTAT(Czarnyy @ wto, 27 maj 2008 - 19:17) Wyświetl post
jaguar kijki sa naprawde fajne mam je juz z 4rok i to jedyna rzecz ktorej nie zmienilem. te akurat to 3,6m 2czesciowe 3lbs. Co do akcji to jest taka ze kij sie gnie od laczenia do szczytowki jak na foto nizej. To foto z holu karpika ok 3kg. Kije fajne bo dosc sztywne przy rzutach, narazie uzywam foxow 80g do rzucania ale przesiade sie na 92g i kijek tez sobie powinien poradzic.

Co do wyspy i drzewa to fajnie tylko lowie ok 20m za wyspa i pomysl jak wyglada hol karpia ktory po zacieciu ucieka ci w strone wyspy, nie ma tu mowy o bawieniu sie i pozwalaniu rybie jezdzic. Dokrecasz hamulec i ciagniesz silowo jedynie kiedy ryba staje i czujesz na kiju szarpniecia przestajesz zwijac i czekasz az ryba sie wyszaleje.

A wiesz może czy można kupić owe kijki tyle że o długości 13 stóp (3,90 metra) bo po prostu przy moim wzroście 183 lepiej mi się nimi rzuca. No i troszkę ten sam ciężarek dalej leci.

Umieraliście tak młodo,
ulicami płynie wasza krew.
To stolica płonie w smutku,
śmierć zabiera wszystkie dzieci jej.

Śpijcie słodko me aniołki,
kule wroga już nie groźne wam.
Teraz już was nie dostaną
wrogie szpony okupanta łap.

#64 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2996 postów

Napisano 27 maj 2008 - 21:01

CYTAT(Czarnyy @ wto, 27 maj 2008 - 21:58) Wyświetl post
Nie ma sprawy Grzegorz icon_wink.gif
Co do lbs i wyrzutu to wszytsko zalezy od kija.

Na ten sezon jako ze na hutchinsona mnie nie stac pokrece dwa rodzaje kulek jedne na bazie maczki rybnej i sledziowe oraz flavoura krab a drugie na bazie flavoura magiczny owoc. A te kulki co mam Duncaena + dipy "oddam" komus za rozsadna cene icon_wink.gif

a jakie dipy masz bo chcę sprawdzić jak u mnie się sprawują i mogę je odkupić?

Umieraliście tak młodo,

#65 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 27 maj 2008 - 21:17

czarny na tych pierwszych zdjeciach wiadc ze kije masz w wodzie ale nie do konca widac gdzie jest twoje stanowisko wydaje sie ze siedzisz z nogami w wodzie icon_biggrin.gif jak tak jest to sie nie masz co dziwic ze nie masz bran icon_biggrin.gif kazdy ruch w wodzie czy podejcie do wedke ktore stoja w wodzie powoduje ruch wody a ostrozne ryby sa na to wyczulone icon_biggrin.gif

co do kijaszkow to ja tez mam 3lb 13 o akcji semiparabolicznej i spokojnie rzucam lowiami 140-170g a i zadazalo mi sie rzucac olowiami 200g i to ile dala fabryka w dodatku pod wiatr icon_biggrin.gif

"catch and release" - złów i wypuść!!!!!!

#66 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 27 maj 2008 - 23:23

CYTAT(adams1999 @ wto, 27 maj 2008 - 22:17) Wyświetl post
co do kijaszkow to ja tez mam 3lb 13 o akcji semiparabolicznej i spokojnie rzucam lowiami 140-170g a i zadazalo mi sie rzucac olowiami 200g i to ile dala fabryka w dodatku pod wiatr icon_biggrin.gif

no jak ktos lowi na odrze ok 25m od brzegu to i mozna tak rzucac 300gr ciezarkiem na kiju 3lbs icon_biggrin.gif

jesli chodzi o to co napomnial adam to tez mialem ci pisac ze na zbyt malej odlegosci lapiesz bo wspominales cos o 40m bo to tez moze byc powod i to dosc istotny, tyle ze wczesniej pisales ze tam polowiles ale przypomnij sobie moze ciszej bylo nad brzegiem nie wchodziliscie za czesto do wody itp

jaguar tylko jak bedziesz mial kije 3,9m jeszcze na dodatek 2czesciowy to zobaczysz co sie bedzie dzialo -szczerze to chyba nigdy takich kiji nie kupie masakra jesli chodzi o transport o chodzenie z tym w lesie w miescie itp i przy rzucaniu np w trudnych miejscach tylko wpolczuc a jesli chodzi o odleglosci to wytrenuj sobie dobra technike a rzucisz bardzoooo podobnie 3,6m jeszcze jak bedizesz mial odpowiedniego kija plus technika i troche sily to nie jeden sie schowa z tymi 3,9m icon_mrgreen.gif dlatego ja bym sie nad tym bardzo zastanowil adam ma takie i jak ze mna jedzie to kije trzyma na zewnatrz bo sie w aucie nie mieszcza icon_mrgreen.gif nie no zart wchodza na zapalke po przekatnej
Burza gdy się zbiera w DOMU - idź na ryby po kryjomu!!!
RAPR

#67 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów

Napisano 28 maj 2008 - 00:53

CYTAT(GrzegorzF20 @ śro, 28 maj 2008 - 00:23) Wyświetl post
no jak ktos lowi na odrze ok 25m od brzegu to i mozna tak rzucac 300gr ciezarkiem na kiju 3lbs icon_biggrin.gif

jesli chodzi o to co napomnial adam to tez mialem ci pisac ze na zbyt malej odlegosci lapiesz bo wspominales cos o 40m bo to tez moze byc powod i to dosc istotny, tyle ze wczesniej pisales ze tam polowiles ale przypomnij sobie moze ciszej bylo nad brzegiem nie wchodziliscie za czesto do wody itp

jaguar tylko jak bedziesz mial kije 3,9m jeszcze na dodatek 2czesciowy to zobaczysz co sie bedzie dzialo -szczerze to chyba nigdy takich kiji nie kupie masakra jesli chodzi o transport o chodzenie z tym w lesie w miescie itp i przy rzucaniu np w trudnych miejscach tylko wpolczuc a jesli chodzi o odleglosci to wytrenuj sobie dobra technike a rzucisz bardzoooo podobnie 3,6m jeszcze jak bedizesz mial odpowiedniego kija plus technika i troche sily to nie jeden sie schowa z tymi 3,9m icon_mrgreen.gif dlatego ja bym sie nad tym bardzo zastanowil adam ma takie i jak ze mna jedzie to kije trzyma na zewnatrz bo sie w aucie nie mieszcza icon_mrgreen.gif nie no zart wchodza na zapalke po przekatnej

no mozna rzucac i olowiem 500g icon_mrgreen.gif alraz rzucalismy na olowiami 200g z calej sily pod wiatr bo 140g olowie byly za lekkie i nie dalo sie dorzucic w necone miejsce jak troszke powialo w twarz wedki wytrzamy to bez problemu jedyne co mnie ogranicza przy doborze olowi to psyhika bo napewno nie ograniczone mozliwosci wedki icon_mrgreen.gif

czarny teraz nie dojdziesz do tego co bylo przyczyna twojego braku bran bo powodow moglo byc sporo
ale zachowanie nad woda jest bardzo istotne i zawsze lepiej siedziec na fotelu zaias sie krecic po brzegu czeste przerzucanie zestawo itp. wszystko swoje robi
a moglo byc tez tak ze poprostu karpie w tym dniu zerowaly w innej czesci stawu icon_biggrin.gif a na to nie ma rady

#68 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 28 maj 2008 - 08:38

Powodow moglo byc kilka:
necenie gorki zamiast stoku lub dolka
slabe kulki
fronty, ktore przez 3 dni zasiadki nieustannie sie zmienialy
Duze ilosci drobnicy niedopuszczajace wieksza rybe do zarcia
zbyt male kulki - rozmiar 18mm
www.carpholic.pl

#69 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2996 postów

Napisano 28 maj 2008 - 09:38

CYTAT(GrzegorzF20 @ śro, 28 maj 2008 - 00:23) Wyświetl post

Mam świadomość że dwuczęściowe kije 3,90 to będzie masakra przy transporcie. Przymierzałem się ostatnio do pokrowca o długości 2 metrów i wyglądałem jak bym nosił w nim jakąś ręczną wyrzutnię rakiet ale całkiem nieźle się go nosiło. Ciekawy jestem jak by reagowali ludzie w tramwaju bo jak byłem kiedyś z tym pokrowcem co mam czyli 150 cm to ludzie w tramwaju grozili mi że wezwą policję bo nie wolno wnosić do środków komunikacji miejskiej broni. I zjawili się strażnicy miejscy a wśród nich mąż mojej siostry i zabawa na całego jak ludzie dowiedzieli się że w nim nic niema icon_mrgreen.gif

Jak zarazie mam kijek sraksona 3,90 3 lbs i jest trochę pałowaty ale można nim trochę machnąć i najważniejsze jako jeden z niewielu na tym zbiorniku mogę łowić koło wysp gdzie zawsze są jakieś spławy czy brania karpi jednak w tym roku nie złapałem żadnego powyżej 2-3 kilo a takich karpi nie fotografuję ani nie doliczam do konta. Dodam że używam ciężarków 85-92 gram i często zładuję zestaw do wora rozpuszczalnego razem z mini kukami i pelletem i da radę dorzucić w okolice wysp. Mimo tego co się czyta i słyszy o sraksonach mój jest chyba inny bo przy rzutach nawet nie zatrzeszczy a widziałem inne takie kije że jęczały przy ciężarkach 50 gram.

No ale przyszedł czas że chcę coś lepszego ale nie wiem ile jeszcze mogę wydać ale myślę że do 200 złotych za sztukę to spoko a może i więcej.

Użytkownik jaguar56 edytował ten post 28 maj 2008 - 09:40

Umieraliście tak młodo,

#70 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów

Napisano 28 maj 2008 - 09:51

ja mam ten duzy pokrowiec tb na kije 13 wiec ma ponad dwa metry ale jeszcze nie byl ani razu nad woda icon_mrgreen.gif

kije mam 3czesciowe to do lasu biore pokrowiec 160cm krecialy do pokrowcow i w torbie sa i szybko montuje zestawy za kazdym razem:-)

jakos nie moge sie do tego duzego pokrowca przekonac choc tam moge pomiescic doslownie wszystko od parasoli po podbieraki buzz bary maty itp. moze na jesien sie przelamie jak auto w kombi kupie na razie pokrowiec jesc nie wola to niech sobie lezy:-)
RAPR

#71 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2996 postów

Napisano 28 maj 2008 - 10:19

CYTAT(GrzegorzF20 @ śro, 28 maj 2008 - 10:51) Wyświetl post
ja mam ten duzy pokrowiec tb na kije 13 wiec ma ponad dwa metry ale jeszcze nie byl ani razu nad woda icon_mrgreen.gif

kije mam 3czesciowe to do lasu biore pokrowiec 160cm krecialy do pokrowcow i w torbie sa i szybko montuje zestawy za kazdym razem:-)

jakos nie moge sie do tego duzego pokrowca przekonac choc tam moge pomiescic doslownie wszystko od parasoli po podbieraki buzz bary maty itp. moze na jesien sie przelamie jak auto w kombi kupie na razie pokrowiec jesc nie wola to niech sobie lezy:-)

Też zestawy montuję nad wodą bo raz z lenistwa zrobiłem w domu a jak dojechałem to wszystko się tak splątało że nie mogłem niczego rozplątać nawet po przecięciu żyłki i męczyłem się chyba ze 2 godziny a nad wodą zrobienie zestawów zabiera mi max godzinę. Mam pokrowiec 150 i mieszczę w nim wszystko co potrzeba a nawet ubrania za zmianę.
Grzegorz jakie kije byś polecił? Ważne by miały 3 LBS i żeby mieściły sie w kwocie do 300 złotych za sztukę?

Umieraliście tak młodo,

#72 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów

Napisano 28 maj 2008 - 10:35

CYTAT(jaguar56 @ śro, 28 maj 2008 - 11:19) Wyświetl post
Też zestawy montuję nad wodą bo raz z lenistwa zrobiłem w domu a jak dojechałem to wszystko się tak splątało że nie mogłem niczego rozplątać nawet po przecięciu żyłki i męczyłem się chyba ze 2 godziny a nad wodą zrobienie zestawów zabiera mi max godzinę. Mam pokrowiec 150 i mieszczę w nim wszystko co potrzeba a nawet ubrania za zmianę.
Grzegorz jakie kije byś polecił? Ważne by miały 3 LBS i żeby mieściły sie w kwocie do 300 złotych za sztukę?

w gieldzie cp widzialem wczoraj dwa kijki shimano beastmastery malo uzywane koles za sztuke chce 235zl wiec jak dla mnie cena nawet bardzo atrakcyjna bo ja tyle dalem za alivio tyle ze nowe

http://www.gielda.ca...oszenie_id=1151

tez ostanio stalem przy podobnym dylemacie ale wybralem na razie kijki shimano alivio 3,6m ale 3sklady (cena ok 210-220zl) ciezko dostac ale mi wlasnie chodzilo o transportowanie jak ja lapie gdzie po lesie trzeba niekiedy isc ok 500-700m miedzy zlamanymi drzewami itp jak na razie fajnie mi sie na nie lowi choc niektorzy mowia ze sa za miekkie ale mi sie taka akcja kija podoba bo w czasie holu az dolnik sie gnie co robi ogromne wrazenie i sprawia ogromna frajde bo czujesz kazdy najmniejszy ruch ryby tylko przy rzucaniu nie moglem sie na poczatku przelamac aby mocno rzucic olowiem >niz 90gr

i tez trzymam w pokrowcu 3komorowym gdzie mam mate podbierak, parasol wiec na razie mi pasuje a montaz zestawow to zakrecic kolowrotek przelozyc zylke przez przelotki na koncu jest juz rurka bo nie sciagam wiec tylko daje ciezarek i biore gotowy przypon i wiaze zylke glowna do kretlika wciskam kretlik w olow i po 5min wszystko gotowe:-) x 2 kije

edit
dla mnie shimano to shimano:-)

Użytkownik GrzegorzF20 edytował ten post 28 maj 2008 - 10:36

RAPR

#73 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów

Napisano 28 maj 2008 - 17:26

co do pokrowcow to grzeesiu nie widziales mojego nowego qiwera jest na tyle duzy ze nosze w nim... namiot foxa icon_smile.gif ktory jest po zlozeniu podobnych rozmiarow jak twoj tb do tego wchodzi mi jeszcze cala masa innych rzeczy spokojnie mozna w nim nosic 4 kije podbierak stojak parasol i jeszcze namiot wejdzie icon_biggrin.gif szkoda tylko ze fotala nie wcisne hehe

co wy gadacie mam kije 3,9 dwu skladowe i jakos nie narzekam na transport a czesto jezdze tramwajem albo autobusem
tylko w tramwajach musze kija lekko pod skosem trzymac bo sufit za niski o pare cm icon_biggrin.gif raz tylko mi sie zdazylo ze jakas babcia zlapala mi za wedke jak za porecz przy wsiadaniu do tramwaju icon_mrgreen.gif
w zeszym sezonie jezdzilem z tymi kijami na rowerze tylko trzeba uwazac na galezie

te kijki alivio jak dla mnie za miekkie raz ze kijowo sie rzuca a dwa ze przy silowym holu nie sa tak dobre jak sztywne kije

co do jaxonow to mialem oriony 3,5lb i nie rzucalem nim mniejszymi olowiami jak 120g zazwyczaj jednak uzywalem olowi 150g
a i tak sie rzucalo jak kijem od szczotki jak zmienilem je na bestmastery sporo mieksze to na poczatku nie moglem rzucac bo myly dla mnie za miekkie (a są o wiele sztywniejsze niz alivio icon_mrgreen.gif ) jakos jaxonami rzucalem tak samo daleko a w rzut wkladalem o polowe mniej energi teraz jak bede zmianial kije na typowe sztywne paly 3,5lb hamskie rzutowe kije bo takimi mi sie łowi najlepiej

#74 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów

Napisano 28 maj 2008 - 17:43

CYTAT(adams1999 @ śro, 28 maj 2008 - 18:26) Wyświetl post
co do pokrowcow to grzeesiu nie widziales mojego nowego qiwera jest na tyle duzy ze nosze w nim... namiot foxa icon_smile.gif ktory jest po zlozeniu podobnych rozmiarow jak twoj tb do tego wchodzi mi jeszcze cala masa innych rzeczy spokojnie mozna w nim nosic 4 kije podbierak stojak parasol i jeszcze namiot wejdzie icon_biggrin.gif szkoda tylko ze fotala nie wcisne hehe

co wy gadacie mam kije 3,9 dwu skladowe i jakos nie narzekam na transport a czesto jezdze tramwajem albo autobusem
tylko w tramwajach musze kija lekko pod skosem trzymac bo sufit za niski o pare cm icon_biggrin.gif raz tylko mi sie zdazylo ze jakas babcia zlapala mi za wedke jak za porecz przy wsiadaniu do tramwaju icon_mrgreen.gif
w zeszym sezonie jezdzilem z tymi kijami na rowerze tylko trzeba uwazac na galezie

te kijki alivio jak dla mnie za miekkie raz ze kijowo sie rzuca a dwa ze przy silowym holu nie sa tak dobre jak sztywne kije

co do jaxonow to mialem oriony 3,5lb i nie rzucalem nim mniejszymi olowiami jak 120g zazwyczaj jednak uzywalem olowi 150g
a i tak sie rzucalo jak kijem od szczotki jak zmienilem je na bestmastery sporo mieksze to na poczatku nie moglem rzucac bo myly dla mnie za miekkie (a są o wiele sztywniejsze niz alivio icon_mrgreen.gif ) jakos jaxonami rzucalem tak samo daleko a w rzut wkladalem o polowe mniej energi teraz jak bede zmianial kije na typowe sztywne paly 3,5lb hamskie rzutowe kije bo takimi mi sie łowi najlepiej

kazdy lubi co innego:-) ja wole miekkie pieknie pracujace a nie takie sztywne gdzie nic nie czujesz podczas holu a hol wyglada tak jakbys ciagnal ogromna kepe roslin tylko pomujesz

co do zatrzymywania to lapalem ok 5-7m od drzewa i alivio wszystko zatrzymywalem i do tego na zylce i w odlegosci ok 70m od brzegu wiec kwestia wprawy

ale co do rzutow to nie moglem sie przestawic bo tez mialem tego oriona to to sztywne jak cholera ale troche czasu i jednak stwierdzam ze te kije sprawiaja wiecej frajdy niz te sztywne

co to transportu to arecki jeszcze narzekal ze jak wiezie je w pokrowcu na rowerze to musi caly czas uwazac na znaki drogowe icon_mrgreen.gif

ale skoro ci nie sprawiaja trudnosci to spoko tylko zawsze marudzisz a zdanie zmienisz jak kiedys do mnie pojedziesz na stawy icon_mrgreen.gif
RAPR

#75 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów

Napisano 28 maj 2008 - 17:51

CYTAT(GrzegorzF20 @ śro, 28 maj 2008 - 18:43) Wyświetl post
ale skoro ci nie sprawiaja trudnosci to spoko tylko zawsze marudzisz a zdanie zmienisz jak kiedys do mnie pojedziesz na stawy icon_mrgreen.gif

to wlasnie ty zawsze marudzisz icon_biggrin.gif no przyjade na te twoje stawy i jak bedzie problem z galeziami to znowu wejdziesz na drzewo i utniesz... pol drzewa icon_mrgreen.gif

#76 hosunio

hosunio

Weteran

• Members
  • 133 postów

Napisano 30 maj 2008 - 19:40

Pierwsza sztuka w tym roku po wypadzie na nocke. Wziął ok 4 na kuku (na kulki cisza), sezon moge uznac za otwarty;) Nawet nie mierzylem tylko odrazu wrócił do wody.

Załączone miniatury

• P1010082.JPG
  • P1010083.JPG
  • P1010084.JPG

#77 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów

Napisano 31 maj 2008 - 06:02

ja dzis mialem chyba nocke zycia:-))))

a teraz siedze nad woda z lapkiem a iplusem a adams spi za plecami icon_mrgreen.gif
RAPR

#78 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 31 maj 2008 - 07:04

CYTAT(GrzegorzF20 @ sob, 31 maj 2008 - 06:02) Wyświetl post
ja dzis mialem chyba nocke zycia:-))))

a teraz siedze nad woda z lapkiem a iplusem a adams spi za plecami icon_mrgreen.gif

no to chwal sie co i jak icon_biggrin.gif
a Adam widze standardowo...wyspac sie pojechal nad wode icon_wink.gif
pozdro Panowie i polamania kija icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#79 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów

Napisano 01 czerwiec 2008 - 17:07

moj kolejny wypad podsumowany itp wiecej tutaj

http://www.splawik.c...mp;#entry134310

mysle ze warto zajrzec fajne rybki fajne fotki itp

a adam faktycznie za duzo spi na rybach tak to siedzi przed pc calymi nocami a tak to spi na rybach nie rozumie go troche hehe

Użytkownik GrzegorzF20 edytował ten post 01 czerwiec 2008 - 17:08

RAPR

#80 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2996 postów

Napisano 01 czerwiec 2008 - 22:14

byłem na zasiadce karpiowej ale nie wiadomo dla czego nic nie złapałem tylko miałem dwie spinki. Łowiłem z marszu bez wcześniejszego nęcenia. Szkoda że rybki nie chciały pozować do zdjęć ale wiem że jedna miała około 6 klo a druga to szkrab coś koło2-3 kilo. Co ciekawe żaden ze znajomków nic nie złapał albo nawet nie miał kontaktu z rybą. Najciekawsze jest to że nie brały przez całą sobotę i niedzielę zarówno w dzień jak i w nocy inne ryby, no może po za drobną płoteczką.

Ale nie zrażam się i w przyszły weekend jadę kolejny raz tym razem na zbiornik o powierzchni 8 ha więc może coś więcej wskoczy do podbieraka.

Grzegorz wielkie graty za piękne ryby a w szczególności za sazana. Chciało by się tylko takie łowić. Pozdro

Umieraliście tak młodo,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych