Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego Temat Kupione Dzisiaj Jest Zamknięty

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 RobinJ

RobinJ

Weteran

• Members
  • 901 postów

Napisano 16 kwiecień 2008 - 22:34

Panowie, nie rozumiem o co są pretensje- temat nie będzie długo zamknięty... Ja współczuje modom... Jak na pierwszy rzut oka nic nie robią, to od razu niektórzy po nich jeżdżą, że po co oni, a jak chcą robić porządek, to inni po nich jeżdżą, po co to robią... Trochę wyrozumiałości i cierpliwości!!!!

#22 Paszczet

Paszczet

Szajbus

• Members
  • 1058 postów

Napisano 16 kwiecień 2008 - 22:41

Tak sobie czytam ten temat i w zupełności popieram Burego. Piszcie w tym temacie o konkretnych zakupach, np. wędka, kołowrotek, itp. Dzięki temu w razie zakupu jakiegoś sprzętu wiadomo do kogo się zwrócić z zapytaniem o konkretną rzecz. Natomiast jeśli chodzi o pierdoły typu robaki, dwa haczyki i pięć krętlików to np. mnie to zupełnie nie obchodzi. Czy kolegom również chwalicie sie, że kupiliście sobie pudełko robali?

#23 BusteR

BusteR

Weteran

• Members
  • 424 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki, Wędkarstwo, Kino, Książki, Podróże, Komputery

Napisano 16 kwiecień 2008 - 22:52

Najlepiej odrazu zamknac dzialy ktore nic nie wnosza do dyskusji a ludzi ktorzy zbaczaja z tematu odrazu banowac...
A ideą forum nie jest czasem dyskusja pomiedzy uzytkownikami ?!?! a jak ktos ma chec napisac ze dzis kupil piekne grube czerwone robaki a ktos inny to chce przeczytac i ewentualnie cos odopisac to chyba nic zlego ?!?! Jezeli z gory zostana nalozone tematy i watki o ktprych mam sie dyskutowac to takie forum szybko umiera bo ludziom sie nudzi... Proponuje zastanowic sie i nie uszczesliwiac ludzi na sile !!!

Tak samo mozna zamknac temat Zlowione Dzisiaj bo po co ma ktos pisac co chwile ze zlapal ukleje i nabijac posty, piszmy tylko o medalowych okazach.

Użytkownik BusteR edytował ten post 16 kwiecień 2008 - 22:54

Spining i Mucha :)

#24 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 16 kwiecień 2008 - 23:00

Buster - forum umiera jak wpadaja trolle i pisza zamiast przeczytac najpierw.

#25 Bury

Bury

Szajbus

• Members
  • 1288 postów

Napisano 17 kwiecień 2008 - 06:30

CYTAT(piotrek_pisz) Wyświetl post
16 kwi 2008 - 22:51']To ja za wpisanie kupienia 10 głowek do gumek dostałem ostrzeżenie kiedy to jeszcze nie było zadnych zasad tego tematu

CYTAT(Bury) Wyświetl post
30 lis 2007 - 06:49']

1. Piszemy tu tylko o wędkarskich zakupach.
2. Nie piszemy o pierdołach typu dwa haczyki i pudełko robaków.
3. Nie dyskutujemy na temat sklepów, obsługi itd od tego jest inny temat.

CYTAT(Bury) Wyświetl post
śro, 09 kwi 2008 - 08:16']Od dzisiaj każdy post nie spełniający w/w warunków będzie karany ostrzeżeniem.

CYTAT(piotrek_pisz) Wyświetl post
10 kwi 2008 - 19:25']Dziś 10 głowek do twisterków icon_wink.gif Nie wiem czemu ale zdaje mi się ze został skasowany moj wczorajszy post w tym temacie icon_cry.gif

Tak jak obiecałem - ostrzeżenie

CYTAT
to można by je usunąć i jak będą konkretne zasady to wtedy mozna sypać ostrzeżeniami. Teraz to strach gdzieś co pisać zeby nie dostać ostrzezenia lub nie zostać wyzwanym o nabijanie icon_evil.gif
Więc moja prośba jest taka aby zlikwidować te pieprzone liczniki,bo po co one nam potrzebne kto chce to będzie pisać a kto nie to nie,i wychodzą przez nie tylko jakieś nie przyjemne konflikty icon_wink.gif

Napisałeś rozsądne PW i ostrzeżenie usunąłem, ale widze że wolisz dalej sie użalać niż zwrócić na to uwagę...

jaguar56:
"(...) jak każdy napisze nowy temat co kupił to nie dasz sobie rady ich usuwać i musiał byś wszystkich udupić. Pozdro
Dobra wstrzymam się trochę. To co kupiłem dziś wpiszę jak temat zostanie otwarty."

Nie doceniasz mnie icon_wink.gif

RobinJ, Paszczet : AMEN! :]

EOT

#26 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 17 kwiecień 2008 - 12:17

CYTAT
Napisałeś rozsądne PW i ostrzeżenie usunąłem, ale widze że wolisz dalej sie użalać niż zwrócić na to uwagę...

No to dziękuje ale mogłeś łaskawie na nie odpisac, że usunełeś czy coś,a tak skąd mam to wiedzieć ,a może nie dopatrzyłem się takiej opcji że widze swoje ostrzeżenia.
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!!!!!!!!

Wędkarstwo to nie hobby,to nie pasja...to sposób na życie...

#27 Kyzak

Kyzak

Weteran

• Members
  • 437 postów

Napisano 17 kwiecień 2008 - 20:33

Dla mnie ten temat jest ma sens i go nie ma:
Nie ma sensu wypisywanie takich pierdołków jak robale, krętliki, zanęty haczyki, ponieważ takie rzeczy się zużywają, bądź je tracimy jednym słowem pieniądze utopione w jeziorze. To że ktoś sobie nabijał posty- poniekąd jego osobista sprawa że chwalił się robalami, albo łopatką do piaskownicy po to żeby sobie te robale wykopał i zaoszczędził.

Jest sens ponieważ im więcej ludzi kupuje ten sam produkt tym przyszły klient ma lepsze rozeznanie co kupić a co omijać- ale tutaj też są testy sprzętu wędkarskiego w odpowiednim dziale.

A więc moja propozycja jest taka, żeby pisać tylko o rzeczach, które mamy przez długi czas w swoim ekwipunku czyli wędki kołowrotki, podpórki żyłki i inne bla bla bla (ale bez pierdołków typu agrafka, krętlik, ołów, haczyk) , razem z przynętami spinningowymi,

#28 RobinJ

RobinJ

Weteran

• Members
  • 901 postów

Napisano 14 maj 2008 - 22:01

CHCIAŁBYM PRZYPOMNIEĆ MODOM, ZE DALI SŁOWO, ZE TEMAT BĘDZIE PONOWNIE OTWARTY

Użytkownik RobinJ edytował ten post 14 maj 2008 - 22:01

#29 Bury

Bury

Szajbus

• Members
  • 1288 postów

Napisano 15 maj 2008 - 07:04

Tak też się stanie.

#30 stoban

stoban

Weteran

• Members
  • 189 postów

Napisano 03 czerwiec 2008 - 20:45

A mi pomysł z uporządkowaniem tego tematu się podoba, niektórzy z nas zachowują się jak przedszkolaki, którym zabrano zabawkę płaczą, ględzą i nic z tego nie wynika. Poza tym "kupione dzisiaj" wygląda jak wielki śmietnik i ażeby poczytać coś o konkretnej rzeczy trzeba przebijać się przez stertę pierdoł. Sami powinniśmy stworzyć zasady postępowania z tym tematem, i wysuwać propozycje reguł, które bedą obowiązywać na stałe. A oto moje.

1. Zamknąć obecny temat i zacząć wszystko od nowa.
2. Wpisujemy wędziska z krótkim komentarzem od siebie np. gdzie będziemy głównie sprzętu urzywać - typ wody i docelowe wielkości bądż gatunki ryb, może także być uzasadnienie dlaczego akurat ten anie inny.
3. Wpisujemy kołowrotki - + komentarz z jakim kijkiem będzie używany + uzasadnienie
4. Wpisujemy żyłki i plecionki - do metody przy jakiej będzie używana + uzasadnienie
5. Spławiki
6. Przynęty sztuczne - z przeznaczeniem na jaki gatunek + zdjęcie
7. Nie zadajemy w temacie pytań do kupionych przedmiotów itp.
8. Nie gratulujemy zkupów itp.
9. Nie komentujemy!

Jeżeli temat będzie prowadzony w odpowiedni sposób to na przykład na koniec roku na podstawie wpisów do tematu będzie można stworzyć ranking sprzętu wędkarskiego, dzieląc je na kategorie odnąszące się do konkretnej metody i ceny zakupu.
Są to moje propozycje najlepiej gdyby odnieśli się do nich tak formumowicze jak i moderatorzy, tylko razem możemy stworzyć na prawdę coś dobrego, bo gówniarskie przepychanki do niczego nie prowadzą.
Pozdro

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych