Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mikado S.w.a.t. 3510

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Klayman

Klayman

Szajbus

• Members
  • 2000 postów

Napisano 31 marzec 2008 - 21:05

1. Pełna nazwa sprzętu
Mikado S.W.A.T 3510
2. Zdjęcie ogólne
Na końcu postu
3. Specyfikacja techniczna
Producent: Mikado
Liczba łożysk: 10 (9+1)
Hamulec: przedni plus wolny bieg
Pojemność szpuli: 0,25/220
4. Czas użytkowania i częstotliwość użytkowania
Od kwietnia 2005 r. czyli już trzeci sezon. Na początku był to jedyny kołowrotek więc bardzo często (2-3 razy w tygodniu), teraz mam już kolejne sztuki i służy tylko do gruntu kilkadziesiąt razy w roku.
5. Z jakim sprzętem najczęściej używam?
Najczęściej występuje duecie z Shimano Hyperloop AX TE 4000 3,6 m CW 30-60 g, do tego plecionka Berkeley Whiplash Pro 0,06 mm na gruncie zawsze z koszyczkami zanętowymi.
6. Zalety

Mocny, wytrzymały, bardzo precyzyjne oba hamulce (wolny bieg można używać także jako hamulec walki), dobrze ołożyskowany.
7. Wady
Brak części zamiennych (np. szpul zapasowych), dość delikatny wolny bieg. Trzeba uważać, aby go nie uszkodzić.
8. Złapane ryby
Kilka karpi do 2 kg, kilka leszczy i ogólnie wszystko co można wyciągnąć z gruntu.
9. Cena zakupu
200 zł
10. Uwagi końcowe
Dobry, mocny kołowrotek karpiowy w bardzo przyzwoitej cenie. Mógłby konkurować z wieloma droższymi kołowrotkami gdyby nie brak części zamiennych. Do niemalże dyskwalifikuje go z zakupu. Jeśli jednak ktoś by się zdecydował – będzie zadowolony póki nie zgubi szpuli zapasowej.

Załączone pliki

• Załączony plik  259.jpg   16,4 KB   84 Ilość pobrań

#2 vBARTEKv

vBARTEKv

Weteran

• Members
  • 244 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety, szybkie samochody i oczywiście rybki.. ;-)

Napisano 02 kwiecień 2008 - 00:56

Moj kolega ma ten kołowrotek i za chyba niecałe 30 zł kupił szpulkę do niego... Znajomy sklepowy mu załatwił. Ale szczerze powiem ten kołowrotek jest za DROGI....

#3 Klayman

Klayman

Szajbus

• Members
  • 2000 postów

Napisano 30 kwiecień 2008 - 10:11

Bartku, nie wiem czy jest za drogi. W sumie nie ma takiego jednoznaczego jego odpowiednika ale w tej cenie jest bardzo atrakcyjnym kołowrotkiem. Wg mnie wywyższa się z konkurencji. Mi pasuje a jego cena nie jest wcale wygórowana. Jest mocnym solidnym kołowrotkiem lecz nie pozbawionym wad.
Pozdrowienia
Klay

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych