Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okręg Katowice - Gdzie, Co I Na Co

569 odpowiedzi w tym temacie

#561 Gandalf91

Gandalf91

Weteran

• Members
  • 437 postów

Napisano 06 kwiecień 2012 - 20:06

Ja planuję w przyszły weekend uderzyć na Kozłową Górę na feeder.

#562 hetti

hetti

Weteran

• Members
  • 462 postów

Napisano 07 kwiecień 2012 - 13:09

CYTAT(DuDi555 @ pią, 06 kwi 2012 - 21:24) Wyświetl post
A jak bardzo biorą? icon_smile.gif Mam ochotę trochę "odchwaścić" jakiś zbiornik icon_smile.gif Może to dziwne, ale chciałbym połapać sumików. Bardzo miło wspominam połowy w porcie we Władysławowie, gdzie wędki nie dało się porządnie rozłożyć, żeby już jakaś babka bycza nie wisiała na haczyku icon_smile.gif
Czytywałem, że na Świerklańcu namnożyło się sumików.
Można w weekend majowy liczyć na brania "chwaścika"? icon_smile.gif

Kolego na Chechle jest tyle sumików, że z ziomkiem łowiliśmy je na Pickera, którego trzymałem cały czas w ręku, bo nie było sensu odkładac na podpórki, nie zdążył bym zresztą;) także jak chcesz tego szkodnika tam połowic to jak najbardziej. Powodzenia;)

#563 seop

seop

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 07 kwiecień 2012 - 21:01

POwtorze pytanie bo nie widze odpowiedzi do kogo teraz nalezy slepe koryto wisly ktore znajduje sie miedzy ujsciem soly do wisly a zatorem bo kiedys nalezalo jakos osobno teraz podobnosz sie to zmienilo ktos cos wie?

#564 skydriver

skydriver

Weteran

• Members
  • 230 postów

Napisano 11 kwiecień 2012 - 19:51

dzis 4 godziny z nastawieniem na plocie na dzierżnie małym - bez brania / 6 wedek w wodzie

#565 Gandalf91

Gandalf91

Weteran

• Members
  • 437 postów

Napisano 11 kwiecień 2012 - 20:46

To nieciekawie. Ja planuję w sobotę na Kozłową wyskoczyć.
Wędkarstwo to nie hobby lecz pasja i sposób na życie.

#566 tomdud

tomdud

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 12 kwiecień 2012 - 11:51

Witam,
Wczoraj byłem popołudniu na rybkach na pożwirowiskach niedaleko mojego miejsca zamieszkania. 2,5 godziny wędkowania. Brała tylko drobna wzdręga na białego. Karaś i lin chyba jeszcze śpi bo nic nie bierze. W innych latach o tej porze roku już można było ładnego karasia złowić.

#567 Gandalf91

Gandalf91

Weteran

• Members
  • 437 postów

Napisano 14 kwiecień 2012 - 10:47

Dzisiejszy wypad na kozłową można zaliczyć do nieudanych. Bardzo niski poziom wody. Za rybaczówką w tych krzakach to bez woderów nie da się rzucać na grunt. Nad wodą byłem gdzieś koło 6:40 nie było już gdzie usiąść miejsca pozajmowane tylko wolne było na wala tam gdzie już nie da się zejść tylko trzeba ustawiać podpórki na trójnogach. Wiatr bardzo wiał. Zostało jedno wolne miejsce gdzie ledwo udało się jedną wędkę zarzucić bo zarówno z lewej i z prawej strony krzaki wystawały i jak wiatr zawiał od razu żyłkę znosiło i koszyk się zaplątywał przy ściąganiu zestawu. Niestety zapomniałem woderów i w końcu koło 10 się zebrałem do domu. Większość tych co łowiła w tych krzakach za rybaczówką to po pas albo i głębiej wchodziła do wody i dopiero zarzucali zestaw. Pozostaje jeszcze kupić taki stojak i spróbować z wału łapać.
Wędkarstwo to nie hobby lecz pasja i sposób na życie.

#568 Ahhillles

Ahhillles

Weteran

• Members
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo,Komputery

Napisano 14 kwiecień 2012 - 19:03

Dzisiejszy wypad na dzierżno udany ale bez brań,strasznie mało wędkarzy (bylem od 7.00 do ~13).Zapewne miałem słabą miejsówkę ponieważ na dzierżnie byłem 2 raz i dlatego bez brań.

#569 Krzysztof 1

Krzysztof 1

Weteran

• Members
  • 107 postów

Napisano 15 kwiecień 2012 - 20:06

Witam nocka na Paprocanach brzeg od strony rybaczówki przy wyspie razem z kumplem 4 karpie 42-46 cm na zdjęciu ten mniejszy.
karp.jpg

#570 przemo97

przemo97

Wędkarz

• Members
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Spinning

Napisano 05 sierpień 2012 - 16:29

Polecam łowisko komercyjne w mikołowie- bujakowie, płacisz grosze, ale przynajmniej masz pewność że jest tam ryba- co roku zarybiają karpiem, ponad to złowiłem tam amura i karasia. I jeszcze jedno komercyjne w sierakowicach: "u Romana" - na moich oczach jeden wędkarz wyciągnął karpia ok 20 kg! polecam, świetne miejsce na spędzenie dnia z grillem i wędkowaniem. co do Mikołowa- polecam stronę łowiska dalej od drogi- trochę trudniejsze dojście, ale za to więcej ryb.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych