Skocz do zawartości

Zdjęcie

Shimano Super Aero 3000gt

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 eMeN

eMeN

Weteran

• Members
  • 331 postów

Napisano 15 marzec 2008 - 20:09

1. Pełna nazwa sprzętu

SHIMANO SUPER AERO 3000GT

2. Zdjęcie ogólne

3. Specyfikacja techniczna

tylny hamulec z hamulcem walki
przełożenie 5.1:1
dwie plastikowe szpule o pojemności (mm - m) 0.25 - 260 0.30 - 160 0.35 - 120

4. Czas użytkowania i częstotliwość użytkowania

Kołowrotek kupiłem w 2000 roku. Od tamtego czasu jeździ ze mną na wszystkie wyprawy wędkarskie.

5. Z jakim sprzętem najczęściej używam?

Obecnie najczęściej jest podpięty pod feeder Browning Aggressor Bob Nudd, który jest moim podstawowym feederem i z racji tego najczęściej używanym. Dodatkowo robi przy spinnerze Lamigas 7 - 21g.

6. Zalety

Nie chcę się powtarzać dlatego zachęcam do poczytania zalet testowanych Stradiców. Dodam tylko, że zdjęcia odzwierciedlają aktualny stan tego kręciołka icon_biggrin.gif

7. Wady

W porównaniu z droższym bratem Stradiciem, Aero posiada grafitowy korpus. O ile można to uznać za wadę icon_wink.gif

8. Złapane ryby

Oprócz standardowych rybek kilka pięknych linów, karpi, karasi, amurów, a także boleni, kleni, jaziuków, zanderków i szczubełków na spinning.

9. Zdjęcia dodatkowe

Oczywiście nie muszę dodawać, że kołowrót jest made in... icon_biggrin.gif

10. Cena zakupu

Nie chciałbym wprowadzić Was w błąd, dlatego napiszę, że nie pamiętam.

11. Uwagi końcowe

Jeśli macie jakieś dojście do tego modelu, to szczerze go polecam. Życzyłbym sobie, żeby jego młodsi bracia wyprodukowani w Malezji byli przynajmniej w połowie tak solidni, jak on. Super Aero, to legenda wśród kołowrotków.

Użytkownik eMeN edytował ten post 18 marzec 2008 - 21:11

#2 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Muzyka, motocykle, Budownictwo,

Napisano 20 marzec 2008 - 20:22

Bardzo fajny test, mam taki sam model tylko że 4000gt. Kupiłem chyba w 1999 i przez te lata ani razu nie nie popsuł a była naprawdę mocne eksploatowany. Cena jak na tamte pieniądze to około 550zł teraz nie wiem za ile by się taki dostało. Ale młynek super, polecam

#3 woblerus

woblerus

Weteran

• Members
  • 157 postów

Napisano 07 czerwiec 2009 - 10:24

Tez mam ten model a zakupilem go w1999.Chodzi do tej pory z jedna wada ktora wyszla po kilku latach.Mianowicie problem z lozyskiem oporowym na koszu.Przy kreceniu korbka do przodu i naglym cofnieciu w tyl (ujawnie sie to najczescie przy pompowaniu ryby)lozysko poprostu niereaguje wogole.Probowalem je czescic na rozne sposoby i bez rezultatu.Moze ktos ma jakas rade.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych