Skocz do zawartości

Zdjęcie

Browning Aggressor Feeder

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 eMeN

eMeN

Weteran

• Members
  • 331 postów

Napisano 07 marzec 2008 - 20:01

1. Pełna nazwa sprzętu

BROWNING AGGRESSOR BOB NUDD FEEDER

2. Zdjęcie ogólne

3. Specyfikacja techniczna

Wędka typu feeder z trzema wymiennymi szczytówkami (1oz, 2oz, 3oz)
Długość 12' / 3.65m
Skład 3+3
C.W. 70g
Długość transportowa 1.25m
Waga 260g

4. Czas użytkowania i częstotliwość użytkowania

Wędkę posiadam od dwóch sezonów. Bez niej nie jeżdżę na ryby. Jest to mój podstawowy feeder więc używam go bardzo często.

5. Z jakim sprzętem najczęściej używam?

Bobek pięknie zintegrował się z Shimano Super Aero 3000GT. Do tego kołowrotka mam trzy szpule:
1 - żyłka na większość wód stojących i wolno płynących 0.18mm Browning Feeda Line
2 - żyłka na rzeki 0.22mm Browning Feeda Line
3 - plecionka do extramalnie dalekich rzutów 0.04mm Browning Feeder Braid
Taki zestaw pozwala mi na komfortowe łowienie praktycznie w każdych warunkach.

6. Zalety

Zacznę od estetycznej strony tej wędki
1 - przepięknie wykonany ciemnobrązowy blank z równie ładną fakturą
2 - na każdej stopce przelotki występuje cieniutki paseczek złotej omotki, co poprawia efekt wizualny wędziska
3 - piękna rękojeść wykonana z najwyższej klasy korka portugalskiego zakończona gałką wyważającą osłoniętą innym rodzajem korka (przyznam, że nie wiem co to za korek)
Teraz trochę zalet praktycznych
1 - szybka, szczytowa akcja, która podczas holu dużej ryby przechodzi w pracę 3/4
2 - bezproblemowe zacięcie ryby z maxi odległości, oczywiście przy zastosowaniu plecionki
3 - odległość, na którą można wyrzucić zestaw (nigdy nie miałem miarki w oku i nie jestem w stanie określić dokładnej odległości, ale jest naprawdę daleka)
4 - pierwsza, wyjściowa przelotka (licząc od kołowrotka) ma średnicę 19mm, co jest ewenementem w feederach, i przez co daje możliwości w dalekim zarzucaniu zestawów
5 - długi dolnik rękojeści (54cm licząc od stopki kołowrotka) daje możliwość pewnego chwytu podczas rzutu oraz zapewnia mniejsze zmęczenie ręki podczas holu dużej ryby.

7. Wady

Hmmm icon_rolleyes.gif pewnie jakieś są, ale są dobrze ukryte. Ja jeszcze nie stwierdziłem.

8. Złapane ryby

Kilka porządnych karpi, linów, leszków i amurków.

9. Zdjęcia dodatkowe

10. Cena zakupu

Jak to się mówi, dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają icon_biggrin.gif
A tak serio, to dwa lata temu kosztowała "tylko"...jakieś 170 ojro icon_rolleyes.gif

11. Uwagi końcowe

Cena nie gra roli jeśli chcesz mieć cudo. Przy możliwościach użytkowych tej wędki trudno jest się z tym nie zgodzić, tym bardziej, że jest takim cudem. Po pierwszym wyjeździe na rybki z Bobkiem w kąt odstawiłem wędki, które wcześniej były moim podstawowym arsenałem.
Konkluzja jest jedna, to jest naprawdę wędka, którą chce się łowić.
Pozdrawiam

p.s. nie muszę chyba pisać, że polecam tą wędkę icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Użytkownik eMeN edytował ten post 09 marzec 2008 - 11:44

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych