Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolejny Użytkownik Zbanowany Przez Tomaszka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#81 mócha

mócha

Weteran

• Members
  • 503 postów

Napisano 22 luty 2008 - 23:33

Ale wojna:D niedługo można by założyć temat na jakie forum sie przenieść:P a tak poza tym to z niektórych wypowiedzi można by wywnioskować że idealne było by forum bez "małolatów" gdzie wszyscy by mieli wiedzie oparta już na wieloletnich doświadczeniach i tylko opowiadali co złowili. Niektóre tematy rzeczywiście są zakładane po raz setny i pytania tez są nie najmądrzejsze ale gdzie te małolaty w takim wypadku mają sie uczyć lub douczać wędkarstwa? poza tym wypowiedzi typu "sa tu same debile" też są dwuznaczne... Bo nie wiadomo czy chodzi o użytkowników czy o moderatorów czy o wszystkich:D

#82 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 23 luty 2008 - 02:22

Ojej ale sie spamu narobiło icon_eek.gif

Panowie wydaje mi sie ze dalej wykłocac sie juz niema sensu dalsza dyskusja niczego juz nie zmieni i napewno niektorzy z modow przemysleli całe zajscie i postaraja sie aby w przyszłosci do tego nie dochodziło.Uwazam ze kadra moderatorów musi sie zwiekszyc o conajmniej dwie nowe swierze osoby.Forum rozrasta sie coraz bardziej coraz wiecej jest istotnych problemów i poprostu coraz trudniej jest to ogarnac.Dlatego warto by rozszezyc grono moderów,a pozostali niech przemysla czy aby wszystko robia jak nalezy.

Oczywiscie ban dla Grzeska i Adama jest zupełnym nieporozumieniem i napewno nie naprawi sprawy.Jak juz to na PW powinniscie sobie pare zdan wyjasnic na temat tego i tamtego a nie strzelac banami mimo ze moga niemiec racji.

Dlatego mysle ze dla dobra forum powinnismy przestac sie na siebie buntowac i zaczac zyc w zgodzie icon_wink.gif
... Sama Wedka Wedkarzem Nie Czyni...

#83 darek1069

darek1069

Weteran

• Members
  • 155 postów

Napisano 23 luty 2008 - 07:54

Witam.Widzę, że dyskusja na temat roli moderatorów nabrała rumieńców. Przeczytałem uważnie wiele postów na temat pracy moderatorów a w szczególności posty GrzegorzF20 i moderatora Tomaszka. Tomaszek jako moderator powinien dbać o przestrzeganie regulaminu forum a nie bawić się w mało wybredne sugestie wobec innych użytkowników forum. Panie Tomaszku w żadnym wieku nie jest za późno na naukę co polecam szczególnie Panu. Mam nadzieję, że będzie miał conajmniej tyle samo do przekazania innym użytkownikom forum, jako zwykły użytkownik forum, celnych wskazówek dotyczących naszego hobby co osoby, które Pan zbanował. Chociaż wątpię. Pozdrawiam.

#84 CinCinek

CinCinek

Weteran

• Members
  • 427 postów
  • Zainteresowania:Spławik, Spining

Napisano 23 luty 2008 - 11:13

Moim zdaniem trzeba dyskusje uspokoić, z tego to czytałem to jest w niej prawie cały czas to samo. Zamiast gadania wziąć się po prostu do roboty i tyle ;]

#85 pietruch

pietruch

Weteran

• Members
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, geografia, historia, no i piłka nożna

Napisano 23 luty 2008 - 11:36

Jest taka jedna stara zasada:
"Nie podoba Ci się tutaj* - zmień otoczenie"
Z tego co pamiętam to uczestnictwo w tej stronie jest dobrowolne. Nikt nikogo nie zmusza do udzielania się na tej stronie. Dlaczego więc wieczni malkontenci ciągle się tutaj udzielają? Skoro jest im tutaj źle, nie podobają się rządy moderatorów, to dlaczego wciąż wchodzą na portal? Jakaś dziwna odmiana masochizmu? W Internecie jest bardzo dużo portali wędkarskich i zapewniam, że każdy może znaleźć swoje miejsce w sieci. Dlatego panowie jeżeli macie zamiar ciągle narzekać na wszystko, siać ferment, bić niepotrzebnie pianę, to może lepiej zmarnować tę energię na szukanie innego miejsca?
Piszę to ze względu na to, że kiedyś i ja tutaj urzędowałem. Wiem jaka to ciężka praca, ile trzeba włożyć czasu by przeczytać wszystkie posty, odpowiedzieć na nie, odpowiedzieć na privy, posortować, poprzenosić na odpowiednie miejsca. Do tego dochodzą koszty utrzymania serwera, sponsoring na konkursach. Myślę że warto by było czasem zrozumieć tą drugą stronę i nie dawać im powodów do interwencji.

#86 RobinJ

RobinJ

Weteran

• Members
  • 901 postów

Napisano 23 luty 2008 - 21:43

Nie wypowiadam się, kto tu ma racje, bo jestem za młody starzem ale jednego jestem pewny JAK TAK DALEJ PÓJDZIE, TO NA FORUM ZOSTANĄ SAMI MODZI, BO CI Z WŁASNYM ZDANIEM DOSTANĄ BANY W NERWACH, A MŁODZI PRZENIOSĄ SIĘ GDZIEŚ, GDZIE KTOŚ UDZIELI IM Z CHĘCIĄ POMOCY! Home, Grzegorza i Adamsa nie ma krótko, a już ich brakuje!

#87 Guest_wind_*

Guest_wind_*
  • Guests

Napisano 24 luty 2008 - 00:13

CYTAT(pietruch @ sob, 23 lut 2008 - 11:36) Wyświetl post
Jest taka jedna stara zasada:
"Nie podoba Ci się tutaj* - zmień otoczenie"
Z tego co pamiętam to uczestnictwo w tej stronie jest dobrowolne. Nikt nikogo nie zmusza do udzielania się na tej stronie. Dlaczego więc wieczni malkontenci ciągle się tutaj udzielają? Skoro jest im tutaj źle, nie podobają się rządy moderatorów, to dlaczego wciąż wchodzą na portal? Jakaś dziwna odmiana masochizmu? W Internecie jest bardzo dużo portali wędkarskich i zapewniam, że każdy może znaleźć swoje miejsce w sieci. Dlatego panowie jeżeli macie zamiar ciągle narzekać na wszystko, siać ferment, bić niepotrzebnie pianę, to może lepiej zmarnować tę energię na szukanie innego miejsca?
Piszę to ze względu na to, że kiedyś i ja tutaj urzędowałem. Wiem jaka to ciężka praca, ile trzeba włożyć czasu by przeczytać wszystkie posty, odpowiedzieć na nie, odpowiedzieć na privy, posortować, poprzenosić na odpowiednie miejsca. Do tego dochodzą koszty utrzymania serwera, sponsoring na konkursach. Myślę że warto by było czasem zrozumieć tą drugą stronę i nie dawać im powodów do interwencji.

nic dodać, nic ująć

czytam ten temat, obserwuję zachowania userów i jestem, delikatnie mówiąc, zniesmaczony icon_sad.gif
najwyższy, obowiązujący w naszym kraju kodeks, zwie się KONSTYTUCJĄ, daje nam wolność, nie przymusza do obecności na Spławiku.

jestem "zwykłym" użytkownikiem, czerpię wiedzę z tego portalu i nie mam ochoty czytać , jak obrzucacie się nawzajem błotem, inwektywami oraz ubliżacie innym i sobie.

poziom Waszych postów świadczy o Was!

#88 Damian - Sensas

Damian - Sensas

Weteran

• Members
  • 358 postów

Napisano 24 luty 2008 - 10:29

To całe forum kiedyś było inny, teraz moderatorą widocznie woda sodowa władzy nad nami odbiła, no cóż, trzeba zmienić to forum bo nie mam zamiaru pisać wśród takich moderatorów. Wypowiedz kolegi tomaszka bodajze na pierwszej stronie jest śmieszna, i niech się kolega zastanowie czy go cos w w mozg nie uciska, jak juz masz kolego prawa moda, to uszanuj innych użytkownikow, a nie przez jedno zbanowanie grzegorza zaczynasz sie odgrazac w strone wszystkich. Pozdrawiam i do po-pisania na innym forum, ale z wedkarzami a nie tutejszymi moderatorami.

#89 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 24 luty 2008 - 11:42

Konkretnie to przeszkadzi wam, że wykonuje swoje obowiązki powierzone przez administratora, czy to, że z Tomaszkiem łaczy mnie i innych moderatorów teraz tylko wspólny napis pod avatarem? Jakbyście nie zauważyli działa sam i nie uważam, żeby wykonywał polecenia admina. Przestańcie kładać nas ciagle do jednego worka. Ta sytuacja jest nadzwyczajna.

#90 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 28 luty 2008 - 14:08

CYTAT(pietruch @ sob, 23 lut 2008 - 11:36) Wyświetl post
Dlaczego więc wieczni malkontenci ciągle się tutaj udzielają? Skoro jest im tutaj źle, nie podobają się rządy moderatorów, to dlaczego wciąż wchodzą na portal?

Z chęci walki o dobro? Aby moderatorzy rządzili sprawiedliwie, a userom żyło się lepiej? Niestety i ja zauważam że kiedyś na forum BYŁ porządek a ostatnimi czasy to się rozbestwiło. Mnóstwo podonych tematów, userzy muszą walczyć z nabijaczami, spamerami etc. Możecie to tłumaczyć zabieganiem, masą obowiązków ale wam też nikt nie kazał być moderatorami. Dziwna odmiana masochizmu?
Jedna i druga strona konfliktu musi się nad sobą zastanowić i tyle

Użytkownik jakub powiatowy edytował ten post 28 luty 2008 - 14:08

#91 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 01 marzec 2008 - 17:43

zamykam ten temat narazie, musze to wszystko przeczytac na spokojnie i dopiero sie wypowiem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych