Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolejny Użytkownik Zbanowany Przez Tomaszka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#41 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 22 luty 2008 - 16:28

i następny... -eRZet- zbanowyanmy przez uklejowego magika.
Uklejowy ty masz naprawdę zryty beret człowieku, nic nie wniosłeś dla tego forum, przypomniało Ci sie że jesteś moderatorem, spełniasz swoje powołanie icon_lol.gif genialnie Ci to wychodzi i śmiesz banować gdy to ty jesteś przyczyną całego zamieszania. Uważaj na siebie bo w internecie nikt nie jest anonimowy

#42 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 22 luty 2008 - 16:35

Haha ale się można uśmiać z co niektorych moderatorów to szok lepsze niz mistrzowie kabaretu.Czy oni mają napewno po tyle lat ile sądzą,że mają?Panowie nie można jakiegoś ostrzezenia dac tylko bany odrazu.
Mam taką propozycje,a mianowicie odwiesić te chore bany ,zachować troche spokoju i rozwagi ,a założyć jeden temat w hydeparku, w którym każdy by mogł wymienić swoje poglądy na wrzucać sobie i powiedziec sobie kto o kim coś mysli jeżeli tak lubicie lecz w tym temacie nie mogło by być zadnych banów,otrzezen itp.Może troche głupie ale co niektorym by to pasowało icon_wink.gif
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!!!!!!!!

Wędkarstwo to nie hobby,to nie pasja...to sposób na życie...

#43 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 22 luty 2008 - 16:37

CYTAT
następny... -eRZet- zbanowyanmy przez uklejowego magika.
Uklejowy ty masz naprawdę zryty beret człowieku, nic nie wniosłeś dla tego forum, przypomniało Ci sie że jesteś moderatorem, spełniasz swoje powołanie genialnie Ci to wychodzi i śmiesz banować gdy to ty jesteś przyczyną całego zamieszania. Uważaj na siebie bo w internecie nikt nie jest anonimowy

Home czyżby na nas przyszła pora teraz? icon_mrgreen.gif
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!!!!!!!!

Wędkarstwo to nie hobby,to nie pasja...to sposób na życie...

#44 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 22 luty 2008 - 16:41

Rozdałem 2 dniowe urlopy najbardziej agresywnym uzytkownikom, którzy nie wyrażają swojego zdania bez wyzwisk i obrażania. Mam nadzieje, że kilku panów przemyśli całą sprawę.
Co do tematu to jestem przeciwny, powinniśmy byc kulturalnym towarzystwem i na kulturalnym poziomie rozwiązywać problemy. Najlepiej na PW nie robiąc nie potrzebnej wojny, której wiekszość z tutaj piszących panów napewno nie rozumie. Po prostu jest nagonka i jest fajnie. Rozumiem wasze rozgoryczenie, ale jestem pracownikiem i postepuje wedle pewnych zasad. Spełniam obowiązki nałożone przez administratora tego forum, ocena mojej pracy nalezy do niego i uwierzcie mi jeżeli pracuje źle, on nie będzie wachał się mnie zwolnić. Jeżeli pracuje dobrze, musicie wiedziec, że to takie forum. Zgodne z założeniem admina i albo to przyjać, albo zmienić forum, gdyż to wam nie odpowiada.

Piotrek nie pisz posta pod postem. To moja praca i powiem Ci: EDYTUJ. Czy uważasz ze sie czepiam i wszczynam teraz kłótnie... pewnie tak uważasz.
Homegeon dostał 2 dni urlopu. Ty nikogo nie obrażasz bardzo. Przedstawiłeś nawet swoje propozycje. wszytsko na jakimś poziomie.

#45 łukaszbp

łukaszbp

Weteran

• Members
  • 669 postów

Napisano 22 luty 2008 - 16:41

icon_eek.gif o ku**a co tu się dzieje... masakra
już 3 osoby z banem icon_eek.gif
tyez myśle , ze bany powinny byc odwieszone , to co sie tu dzieje jest poprostu śmieszne.....

#46 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 22 luty 2008 - 16:42

Taaa.... jak można zbanowac tych, ktorzy maja najwieksza wiedze... to chyba tylko admini wiedza...
www.carpholic.pl

#47 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 22 luty 2008 - 16:45

Nie rzecz w wiedzy... tą wam oddaje w zupełności. Pies pogrzebany w zachowaniu i stosunku do inych forumowiczów. Nie zważam czy ktoś obraża mnie czy użytkownika jakiegokolwiek innego. Nikt póki ja tu moderuje nie będzie miał prawa bezkarnie rzucać takimi wyzwiskami pod adresem innych userów.

#48 crazyy

crazyy

Weteran

• Members
  • 271 postów

Napisano 22 luty 2008 - 16:45

Witajcie koledzy icon_mrgreen.gif Ci niezbanowani, zbanowani , przed zbanowaniem icon_mrgreen.gif , otóż dostałem dziś ostrzeżenie z powodu że założyłem w Śmietniku temat Śmietnik i grzecznie się zapytałem czy tu można zakładać tematy.I co to jest za śmietnik kurna w którym można pisać byle !@#$%,zamknijcie śmietnik bo tam może sie naprawdę zrobić śmietnik.
Mój temat tam miał zwrócić uwagę na to, że tam można pisać tematy posty itp itd.

Proszę o ''Odwarnowanie'' mnie z 1 Ostrzeżenia

#49 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 22 luty 2008 - 17:00

Nie masz ostrzeżenia. To było słowne zwrócenie uwagi... naprawde nie jestem pierwszy dzień na tym forum. Od tego jest proszę ja Ciebie śmietnik, żeby smietnikiem był. Wiemy o tym, że można pisac posty i nie mamy zamiaru narazie tego zmieniać. W śmietniku znajduja ise usunięte posty, by można je było przywrócić bądź usunać na zawsze. Jest czyszczony z zawartości.

#50 crazyy

crazyy

Weteran

• Members
  • 271 postów

Napisano 22 luty 2008 - 17:06

To nie lepiej zablokować żeby nie pisać postów?,bo tam naprawdę może się Kupa zrobić icon_mrgreen.gif

#51 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 22 luty 2008 - 17:12

CYTAT(Uklejowy_magik @ pią, 22 lut 2008 - 15:45) Wyświetl post
Pies pogrzebany w zachowaniu i stosunku do inych forumowiczów. Nie zważam czy ktoś obraża mnie czy użytkownika jakiegokolwiek innego. Nikt póki ja tu moderuje nie będzie miał prawa bezkarnie rzucać takimi wyzwiskami pod adresem innych userów.

a wez zobacz skad sie to wszystko bierze?? czepiasz sie o byle co a potem dziwisz sie ze ludzi sie gotuja..wczesniej napisales ze bedziesz rozliczany ze swojej jak to okresliles "pracy"...no to jesli Twoim zadaniem jest pilnowanie ogolnego ladu i porzadku na forum to za Twoja "PRACE"(czyli banowanie uzytkonikow ktorzy zrobili i wniesli tu duzo wiecej niz Ty) na miejscu wolfika bym Ci nogi z dupy powyrywal....ze o wylaniu na zbity pysk nie wspomne....czepiasz sie jak rzep psiego ogona o co tylko mozesz...a ja(i jak widac coraz wiecej uzytkownikow) mam juz dosyc patrzenia co sie tutaj dzieje..a taka Wasza samowolka naprawde jest denerwujaca...to ze Wolfik zaglada zadko na forum bo ma duzo zajec..ma do tego prawo...a tu widze ze wdrazacie w zycie "kota nie ma, myszy harcuja"...dobrze sie bawisz??!!jestes zalosny!!...
i moge Ci obiecac...poki bany nie zostana usuniete i sprawy wyjasnione, to ta sprawa nie ucichnie...
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#52 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 22 luty 2008 - 17:16

Wydaje mi się to bez znaczenia. Nikt tam nie piszę, bo i po co wszystko zostanie usunięte. A tematy w których były jakieś kłótnie i najeżdżanie na siebie nawzajem są zamykane, żeby nie było możliwości toczenia dalszych sporów tyle że w inym dizale (smietniku).
Skoro wszyscy, albo rozumieją, że można ze mną rozmawiać bez obrażania, albo dostali na wstrzymanie (2 dni- to nie ban tylko brak możliwości postowania) możemy przejść do konstruktywnej rozmowy. Co chcecie zmienić? Co was tak drażni? Co my powinniśmy zrobić, żeby forum było przyjazne wszystkim?

Pasiasty zważaj na słowa...
Nikogo o kim mówisz nie banowałem icon_wink.gif
Jezlei do kogoś mozes zmiec pretensje w tym momencie to tylko do admina. Przeciez to on ustanowił takie głupie prawo że nie nazywamy się ***** i ****** i jeszcze jakimiś ******, *****, prawda?
To kto co pisał traci na znaczeniu. Wartość postów swoją drogą, ale zasady są zasadami.

#53 crazyy

crazyy

Weteran

• Members
  • 271 postów

Napisano 22 luty 2008 - 17:17

I następny na to wygląda że Bana dostanie,ale wd.mnie są one bezsensowe,zbanujesz kolesia 2 dni i co? jeszcze sie bardziej na Ciebie Wkurw i jak wróci to jeszcze coś gorszego napisze niż przed zbanowaniem.

Edit: Uklejowy-zmienić trochę kadrę moderatorską,

Użytkownik crazyy edytował ten post 22 luty 2008 - 17:21

#54 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 22 luty 2008 - 17:58

CYTAT(Uklejowy_magik @ pią, 22 lut 2008 - 16:16) Wyświetl post
Wydaje mi się to bez znaczenia. Nikt tam nie piszę, bo i po co wszystko zostanie usunięte. A tematy w których były jakieś kłótnie i najeżdżanie na siebie nawzajem są zamykane, żeby nie było możliwości toczenia dalszych sporów tyle że w inym dizale (smietniku).
Skoro wszyscy, albo rozumieją, że można ze mną rozmawiać bez obrażania, albo dostali na wstrzymanie (2 dni- to nie ban tylko brak możliwości postowania) możemy przejść do konstruktywnej rozmowy. Co chcecie zmienić? Co was tak drażni? Co my powinniśmy zrobić, żeby forum było przyjazne wszystkim?

Pasiasty zważaj na słowa...
Nikogo o kim mówisz nie banowałem icon_wink.gif

a uwazasz ze ban na 100 dni jest w porzadku?? za te ich WIELKIE PRZEWINIENIA?? bo co?? bo poczules sie urazony?? zbanowales ludzi ktorzy maja swiadomosc tego co pisza i widac miales sie tak poczuc....mowisz ze nikogo kto zrobil tu wiecej niz Ty nie zbanowales??wiesz co piszesz w ogole?? gdyby nie ONI to chyba bys te tematy karpiowe czy sprzetowe(i wiele innych) z wikipedii bral....G**** tak naprawde robisz..!! kasujesz posty, przenosisz tematy itp..i ok....to robisz(czasami)...a jak sa PRAWDZIWE PROBLEMY(wszechobecny error) to bezradnie rozkladasz rece i powtarzasz ze trzeba czekac. a zamykasz temat(filmy) gdzie raz padlo cos o torrentach(uzytkownik ktory to zrobil przyznal ze to on..brawo za honor i odwage Kyzak..) i jesli to Ci sie nie podobalo to wystarczylo tylko wykasowac lub edytowac 1(slownie: JEDNEGO) posta..i nie mow tylko ze wczesniej nie widizales tego tematu..bo istnial ponad rok..
a jesli chodzi o Twoje WIELKIE ZASLUGI na tym forum..hm....edytujesz...kasuujesz, banujesz...masz wladze...jara Cie to?? ze jestes modem to uwazasz sie za lepszego?? sodoweczka widze uderza...
dobra rada: glowa do lodowki i szklanka zimnej wody...bo lekarze sa juz bezradni....szkoda..bo wiedze jakas na pewno posiadasz...tylko zebys umial ja wykorzystac...

Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#55 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2995 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 22 luty 2008 - 18:11

A według mnie to zamiast pierdzielić głupoty i pisać jak bardzo jesteście urażeni wypowiedziami użytkowników (oczywiście piszę do modów) zajmijcie się wreszcie cholernym ERROREM. Mam już dosyć kilkukrotnego otwierania forum żeby poczytać posty. Ludzie weźcie się do roboty bo przecież to wasza praca. Po za tym też jestem za cofnięciem banów lub ich znacznego skrócenia. Jestem zbulwersowany i to zdrowo więc do ROBOTY. Pozdrawiam.

Umieraliście tak młodo,
ulicami płynie wasza krew.
To stolica płonie w smutku,
śmierć zabiera wszystkie dzieci jej.

Śpijcie słodko me aniołki,
kule wroga już nie groźne wam.
Teraz już was nie dostaną
wrogie szpony okupanta łap.

#56 pytonek19

pytonek19

Weteran

• Members
  • 795 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo ,tenis ,gitara;)

Napisano 22 luty 2008 - 18:12

za co ban homeogenowi dałes? dawaj wszystim ktorzy maja powyzej 200 czy 300 postow ... nie bedziesz miał wtedy pracy !!! dzieciarnia bedzie pisała posty np: co mam kupic? dawaj the best zanete?powiem ci tylko tyle ze cwaniactwo wyjdzie kiedys jak ktos zobaczy co wy tu robicie !! kiedys grałem w taka gre CS
Lotnik - skrzydlaty władca świata bez granic
Ze śmierci drwi i w twarz się życiu głośno śmieje,
Drogę do nieba skraca, przestrzeń ma za nic,
Smutki mu z czoła pęd zwieje...

#57 pytonek19

pytonek19

Weteran

• Members
  • 795 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo ,tenis ,gitara;)

Napisano 22 luty 2008 - 18:17

Kiedys grałem w taka gre CS i tam kazdy marzył zeby zostac adminem zeby moc banowac ludzi ktorzy mu sie podobali z roznych powodow np .nick ,wiedza , umiejetnosci itd.. to jest poziom dziecinny dawac bany .jak sie wkurza userzy zrobia forum i gwarantuje ci ze nie bedzie takiego bu*** co teraz tutaj!!!! a tylko zal ze banujecie takich userow ktorzy sa tu od dobrych kilku latek i robia z własnej woli cos dla innych ,bez zadnych korzysci bo to lubia a wy (ty) im na to nie pozwalasz . ZAL panowie!!!!!
Lotnik - skrzydlaty władca świata bez granic
Ze śmierci drwi i w twarz się życiu głośno śmieje,
Drogę do nieba skraca, przestrzeń ma za nic,
Smutki mu z czoła pęd zwieje...

#58 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 22 luty 2008 - 18:19

PasiastyIrokez w temacie o którym mówisz tak własnie zrobiłem. Najpierw zapoznaj się ze sprawą potem krzycz. 2 dni na uspokojenie się. Naprawa błędów o jakich mówicie nie należy do obowiązków moderatora. Pytonek - przeczytaj post Homegeona będziesz wiedział.
Proszę was panowie o troszeczke taktu i panowanie nad emocjami. Potarzam po raz kolejny nie banowałem GrzegorzF20 ani Adams1999.

Pytonek- edycja postu.

CYTAT
robia z własnej woli cos dla innych ,bez zadnych korzysci bo to lubia a wy (ty) im na to nie pozwalasz . ZAL panowie!!!!!
lubią obrażac innych? nie beda robili tego tutaj. A jeśli mówisz o ich wiedzy wedkarskiej to potawrzam jedno nie ma nic do drugiego. Ja tego ze wnosża wiele na forum nie neguje.

#59 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów
  • Zainteresowania:Wiadomo....

Napisano 22 luty 2008 - 18:24

Żal panowie tracicie najlepszych userów z tego forum, nie zdziwcie się jak wszyscy powalą to forum. Trzymam Stronę zbanowanych więc mnie też możecie icon_wink.gif

#60 crazyy

crazyy

Weteran

• Members
  • 271 postów

Napisano 22 luty 2008 - 18:25

CYTAT(Uklejowy_magik @ pią, 22 lut 2008 - 18:16) Wyświetl post
Co chcecie zmienić? Co was tak drażni? Co my powinniśmy zrobić, żeby forum było przyjazne wszystkim?

Drodzy Koledzy może zamiast teraz się jechać,obmyślmy co zrobić żeby było lepiej,jak napisał Uklejowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Bing (1)