Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolejny Użytkownik Zbanowany Przez Tomaszka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#21 marewel

marewel

Weteran

• Members
  • 261 postów

Napisano 22 luty 2008 - 00:26

Widze ze kolejne forum na ktorym woda sodowa wali do glowy.
Adios Muciacios

#22 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 22 luty 2008 - 00:38

no jak widac z forum robi sie szmbo!!!! sam dzisiaj dostalem 2 ostrzezenia i mysle ze bez bana tez sie nie obejdzie bo nie dam sie zastraszyc jakimis glupimi ostrzezeniami i dalej bede bronil swoich pogladow

a ta troja decydentow juz mi lata kolo h***a jak ktos jest debilem i niedorozwinetym szympansem to sie juz nie zmieni i jak wolfik nic w tej kwesti sensownego nie zrobi to zrobi sie jeszcze wieksze szambo
coraz wiecej ludzi z tego forum ucieka wlasnie przez takich debili ktorzy na sile chca zrobic z tego forum obore

"catch and release" - złów i wypuść!!!!!!

#23 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 22 luty 2008 - 05:36

Zanim to przeczytalem: http://www.splawik.c...mp;#entry112054 wpałem na podobną myśl.
Czy nie pomyśleliście, że nikt nie zabrania wam korzystania z tego forum w sposób właściwy? Jeżeli toczy się dyskusja na tematy czysto wędkarskie, w odpowiednich tematach, działach, z wysokim poziomem merytorycznym czy my moderatorzy będziemy tą dyskusje usuwali? Czy naprawde nie dajemy wam żyć na tym forum? Chyba nie wymagamy cudów. Jeżeli kilku kolegów ma zamiar się buntować z powodu takiego, iż raz na dwa miesiące dam komuś ostrzeżenie, ponieważ notorycznie łamie regulamin mimo wielu rozmów przeprowadzonych już ze mną drzwi są otwarte. A jeżeli tak tragicznie oceniacie moją pracę to powiedzcie co robie źle? Zarzucicie mi, że zamykam tematy w których wymieniacie się torentami? Że karam za wszczynanie kłótni? Że przeprowadzam czasem godiznne rozmowy na gg próbując dociec przyczyny kłótni i ją załagodzić? "Moderator"- taki mam napis pod nikiem, mnie także dotyczy regulamin i musze pilnować by uzytkownicy go przestrzgali.
W sprawie GrzegorzF20 ban jest nadany w moim przekoaniu słusznie. Odbyłem wiele, naprawde wiele rozmów z tym uzytkownikiem z różnym skutkiem nie widze jednak żadnej poprawy.
Adams1999- ban jak najbardziej słuszny. Nie chodzi już nawet o obraze moderatora, ale kiedy ktoś zostaje ostrzeżony wielkrotnie nie dziwcie się... nie pozwoliłbym nikogo tak obrażać i zrobiłbym to samo.

#24 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 22 luty 2008 - 09:28

Uwielbiam takie dyskusje icon_biggrin.gif Powtorze tylko to co wiele razy juz mowilem odnosnie tego forum: niski poziom, niska wiedza uzytkownikow, dzieciaki na forum udzielaja porad wyczytanych w ksiazkach/gazetach/necie zero wlasnych spostrzezen, zero etyki, zero niczego. Moderatorzy tez nie robia nic w kierunku zeby podnosic poziom. Moze i te forum jest duze i ma duzo uzytkownikow ale do poziomu PW czy WCWI jest przepasc. Do Grzegorza nic nie mam, facet wiedzial o czym pisze, jak dla mnie wymiana pogladow z nim byla bardzo konstruktywna. Zbanujcie wszystkich z odpowiednia wiedza a pozniej dziwcie sie ze jest tutaj tak jak jest... Krytyka tez jest potrzebna, oczywiscie ta konstruktywna.
www.carpholic.pl

#25 pytonek19

pytonek19

Weteran

• Members
  • 795 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo ,tenis ,gitara;)

Napisano 22 luty 2008 - 10:17

i jeszcze adams dostał bana .<brawo> niedługo siebie jeszcze zbanujcie ,wiesz uklejowy ile oni dobrego dla tego forum zrobili napewno wiecej od moderatorow .w zyciu nie zatrzymacie takich userow ktorzy naprawde wiedza ocb w tym wszystkim.zal mi was kto to wszystko zaczał? od pieprzonej sygnaturki bo nany 3 userow ...

pozdro
Lotnik - skrzydlaty władca świata bez granic
Ze śmierci drwi i w twarz się życiu głośno śmieje,
Drogę do nieba skraca, przestrzeń ma za nic,
Smutki mu z czoła pęd zwieje...

#26 Kyzak

Kyzak

Weteran

• Members
  • 437 postów

Napisano 22 luty 2008 - 10:37

CYTAT(Uklejowy_magik @ pią, 22 lut 2008 - 04:36) Wyświetl post
Zarzucicie mi, że zamykam tematy w których wymieniacie się torentami?

Ok to ja pisałem w temacie o filmach, żeby chłopaki wrzucili je na torrenty.
1. Dlaczego ja nie dostałem upomnienia?
2. Dlaczego temat został usunięty po tak długim okresie czasu?

Rzeczywiście szambo się robi na forum, a szkoda bo kiedyś można było się czegoś poradzić i czegoś sensownego dowiedzieć. Teraz to już nie ma co tutaj zaglądać, ponieważ większość użytkowników co pisała tutaj coś sensownego dostała bana. Poziom upada a moderatorzy jeszcze te forum dobijają.
Czy dla ciebie Uklejowy temat http://www.splawik.c..._-_Okaz___14131 jest w dobrym miejscu?
No właśnie a ty szukasz zaczepek.
Wracając do torrentów : jeśli wydaje ci się że strona np: torrenty.org łamie prawo to zgłoś to na policję a nie baw się w policjanta icon_neutral.gif My się TUTAJ nie wymienialiśmy torrentami!

#27 -eRZet-

-eRZet-

Weteran

• Members
  • 930 postów

Napisano 22 luty 2008 - 11:01

Nie no Kur** Panowie, co to sie dzieje? Pytonek slusznie zauwazyl..Kazdy ze zbanowanych uzytkownikow wniiosl wiecej na to foru niz moderatorzy wszyscy razem wzieci.. Ludzie czy wy tylko potraficie uciekac sie do takich metod? nie potraficie norlamie podskutowac? a moze sie czegos boicie co? moze boicie sie tego, ze jednak racji nie macie, moze jestescie nawet tego pewni co? ja jestem tego pewny, bo bez tych uzytkowniko forum nie bedzie.. beda poje*** tematy tupu bajka, humor czy inne pier*** tematy.. Zero o wedkarstwie, co juz widac.. zostaja tylko takie pytania nie dotyczace naszego zamilowania, lub powtarzajace sie 100 razy.. Moderatorzy chyba wam sie poje** role tutaj..zamaist robic cos dla uzytkownikow i lepszego funkcjonowania forum to je po prostu sobie niszczycie..
Tomaszek mysli, ze zjadl wszystkie rozumy wedkarskie, ze posiada kazda ze wszystkich mozliwych madrosci swiata, ze w kazdej dziedzinie to on jest tyn najlepszym.. Stary a ja Ci powiem, ze sie XXXX mylisz.. Jak wkraczasz na forum to robisz syf, zamiast oczyszczac posty, oczyszczasz forum z najlepszych uzytkownikow.. a podobno mamy cie traktowac jako uzytkownika, jak mamy to robic skoro odpier*** takie numery, ze sie tak wyraze, Dzieciuchu.. Wlasnie tak, zachowujesz sie jak dziecko.. cos ci nie pasuje, ktos ci wchodzi za skore, ktos cie przegaduje, udowadnia swoja racje, to banujesz.. Ale stary, na tym sie nie konczy rola moderatora.. w sumie to ona nawet na tym nie polega.. do tego powinienes sie posuwac w ostatecznosci.. chyba ze masz tak slaba psychike, ze to dla ciebie jest ostatecznosc.. bywa.. Na poczatku Cie szanowalem, na poczatku sie wypowiadales o spinningu sensownie, ale jak zostales moderatorem to poczules won wladzy i tak jak ludzie czujacy won pieniedzy zszedles na psy..stales sie jeba*** samolubem.. jest wiele okreslen, ktore opisuja twoja postac w tej chwili, ale powstrzymam sie od wpisywania ich, bo nawet w niektorych przypadkach moglbys niezasluzyc na tak delikatnie epitety..
Jak widzicie, to uzytkownicy, ktorzy najwiecej sie udzielali tutaj dostaja bany, bo sie buntuja, a dlaczego? bo widza co tu sie ku*** dzieje, widza wasza niewiedze w tematyce moderowania i prowadzeniu stroy lub forum.. Myslicie, ze jak dostaliscie ten, ze tak ujme, zaszczyt to mozecie wywalac kogo chcecie i za co chcecie? mylicie sie, bo Wolfik na tym ucierpi, jego forum na tym ucierpi i co najwazniejsze uzytkownicy na tym wiele straca.. zostanie tylko czytanie starych, sensownych postow i smianie sie wraz z usuwaniem nowych idiotycznych.. Mozna was porownac do Anglikow wiecie? Oni tak samo jak wy, mysla ze sa u siebie, mysla ze nawijaja po Angielsku jak katarynki, ze maja lepsze zarobki to sa lepsi... U was zamiast Angielskiego na perfect i kasy jak lodu przejawia sie to ze macie wladze moderatora.. to tez w pewnym sensie Rasizm, gdyz nie trawicie uzytkownikow, ktorzy maja cos do powiedzenia przeciw wam.. kluje was to w oczy po czym wywalacie, zeby czasem nie zaklulo bardziej..
Jednym slowem Tomaszek ma juz chyba jakies urojenia, chorobe psychiczna lub inne uposledzenia, ktore Go ''rajcują'' lub podniecaja a przejawiaja sie usuwaniem, banowanie i ostrzeganiem uzytkownikow.. Moja rada Czlowieku, idz do lekarza, byle jakiego.. w sumie i tak Ci juz nie pomoga, bo to glowa, a ja trudno leczyc..

Pozdro Dla wszystkich po naszej - buntowniczej stronie(tomaszek tez sie ''zbuntowal, jak napisal, ale chorych na te chorobe nie przyjmujemy)

p.s nie mam czasu na wiecej rozpisywania sie bo ide ro roboty pracowac z Rasistami Angielskimi.. Caly dzien z Poje****, jak nie praca to forum.. ehh

Pomóż głodującym i wejdź!!
http://www.splawik.c...wtopic=8154&hl=
..............................
Moja Galeria

#28 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Muzyka, motocykle, Budownictwo,

Napisano 22 luty 2008 - 11:03

Normalnie jak bym oglądał wiadomości z sejmu. Proponuje żeby moderatorzy zrezygnowali na miesiąc lub dwa. Wybrać nowych na ten okres i zobaczymy co będzie. Moim zdaniem to inaczej tego konfliktu nie da sie rozwiązać.
Popieram wypowiedz erzet-a że na forum ostatni pojawiają sie strasznie debile tematy albo pytanie które są wałkowane po 10000razy.
Pozdrawiam

Użytkownik maverick edytował ten post 22 luty 2008 - 11:09

#29 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów
  • Zainteresowania:Wiadomo....

Napisano 22 luty 2008 - 11:29

Nieeee no jeszcze Adams?! na 100dni, niektórzy nie zdają sobie sprawy jakich usuwają użytkowników z tego forum, ciekawe czy przed banem zastanowiłeś się ile on wniósł wiedzy tutaj ?
Powoli też mi się odechciewa tego forum...bo nie długo nie będzie z kim tutaj pisać, już zdarzyło mi się dostać PW o treści "Ej jak zawiązać włos ?" icon_lol.gif

#30 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 22 luty 2008 - 12:04

ostatnio wam PANOM MODERATOROM sie w dupach poprzewracało, tyle czasu był spokój... aż tu nagle jeden z drugim sie zabrał za "moderowanie spławika" czego oglądamy wynik. brawo jestem pełen uznania icon_lol.gif

Użytkownik Homegeon edytował ten post 22 luty 2008 - 12:05

flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#31 pytonek19

pytonek19

Weteran

• Members
  • 795 postów

Napisano 22 luty 2008 - 12:10

wszystko sie zaczeło od walonej sygnaturki Boba ,a potem poleciało .jak ma dalej tak byc to albo zbanujcie wsystkich albo zrobcie cos sensownego np .to co powiedział Maverick.a na ile dni dostali bany Grzesiek i Adams ?czyzby 100.

#32 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów
  • Zainteresowania:Wiadomo....

Napisano 22 luty 2008 - 12:28

CYTAT(pytonek19 @ pią, 22 lut 2008 - 13:10) Wyświetl post
wszystko sie zaczeło od walonej sygnaturki Boba ,a potem poleciało .jak ma dalej tak byc to albo zbanujcie wsystkich albo zrobcie cos sensownego np .to co powiedział Maverick.a na ile dni dostali bany Grzesiek i Adams ?czyzby 100.

Tak, na 100dni.

#33 pytonek19

pytonek19

Weteran

• Members
  • 795 postów

Napisano 22 luty 2008 - 12:33

powiem tylko tyle tu sa same debile hehe .ale rym:))

#34 Jachu

Jachu

Weteran

• Members
  • 290 postów

Napisano 22 luty 2008 - 14:18

Szkoda cokolwiek pisać po pierwsze zawsze myślałem, że moderator jest by pomagać Na innych forach (nie wędkarskich) moderator - sam - odpowiednio zedytuje temat, wstawi poprawnie zdjęcie czy odnośnik - co najwyżej pozostawiając małym drukiem info o tym co zrobił. Tutaj odnoszę wrażenie że modowie jak strażnicy - to Ci wolno, tego nie, zrób to lub tamto - władza deprawuje icon_smile.gif

Co do Adama - Grzegorza nie znam ale Adama męczyłem wieloma pytaniami - jak miał czas to mi odpowiadał i pomagał za co jestem mu wdzięczny. Widziałem jego wypowiedzi za które został zabnowany - fakt pisał wulgaryzmy - ale wystarczyło je wyedytować i tyle. Ponadto atmosfera jest ciężka ponieważ nieporozumienia są pomiędzy konkretnymi osobami. Nie wiem jak temu zaradzić - pomysł mam taki - odwiesić zawieszonych a moderatorzy niech zajmą się moderowaniem w takim stylu o jakim napisałem - jedni i drudzy niech ambicje na razie dla dobra wspólnego schowają do pokrowców na wędki.

#35 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 22 luty 2008 - 14:29

dobry pomysl jachu
flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#36 galant

galant

Weteran

• Members
  • 864 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 22 luty 2008 - 14:59

Przyłanczam się z propozyzją Jacha i Home, aby odwiesić chłopaków. Proponuję Waszą ugodę, może dojdziecie do porozumienia, bo atmosfera zrobiła się nie przyjemna. Modowie - rozważcie to. Pozdrawiam

#37 Kyzak

Kyzak

Weteran

• Members
  • 437 postów

Napisano 22 luty 2008 - 15:22

Uklejowy kolejny zakazany temat
http://www.splawik.c...rkow______14078 -
to jest piractwo icon_biggrin.gif

#38 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 22 luty 2008 - 15:22

-eRZet- bardzo dobrze napisal...modowie poczuli troszke wladzy i uwazaja ze uzytkownicy moga im "skoczyc"..a okazuje sie ze nie ma tak latwo..skoro Wy bronicie swoich kolejnych decyzji na temat banowania ludzi WAZNIEJSZYCH od Was na tym forum(choc macie troche wiecej mozliwosci i praw...ale i przez to obowiazkow..)...a zachowujac sie jak szlachta ze swoimi przywilejami i maxymalnym ich wykorzystaniem do niczego dobrego nie doprowadzicie...jak chcecie ciagle odpowiadac tematy w stylu "jak zlowic szczupaka w marcu" to musze Wam powiedziec ze jestescie na dobrej drodze...tak trzymac!!.....porazka....

pomysl z odwieszeniem jest dobry nie tylko ze wzgledu na mozliwosc dojscia do jakiegos porozumienia lub chociaz poznania wersji obu stron...a takze ze wzgledu na nieuzasadnione przyznanie bana..(oczywiscie wg Was w pelni zasluzenie...)
Pozdrawiam:)
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#39 piotrek_

piotrek_

Weteran

• Members
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo i tenis stołowy

Napisano 22 luty 2008 - 15:23

Uważam, że tacy użytkownicy nie powinni dostawać bana, bo to oni w głównej mierze tworzą to forum. Chciałem się przyjrzeć w swoim poście trochę moderatorom.

Waldekb - a kto to w ogóle jest ?
A_post_oł - zrobił dużo dla tego forum, wiele ciekawych artykułów, ale gdzie on teraz jest ? Moderatorem jest się za pracę, a nie za zasługi. Jak powiedziano ostatnio o Ronaldinhio, nieważne kim byłeś, ważne kim jesteś.
Bury - pamiętam jego pracę z moich początków na forum, teraz ani jego, ani jego pracy nie widzę.
Uklejowy - jak to powiedział Homeogeon : "przypomniało mu się, że jest moderatorem", a przy tym narobił szumu.
Tomaszek - widziałem twoją pracę na forum, ale twoje "sprostowanie" bana Grzegorza jest poniżej krytyki.
Rekmar - jak dla mnie najbardziej obiektywny moderator, jak by zwiększył swoją aktywność, by zasłużył na wysoką ocenę.

Użytkownik piotrek_ edytował ten post 22 luty 2008 - 16:08

Sprzętu kupa, a wędkarz du..

#40 pytonek19

pytonek19

Weteran

• Members
  • 795 postów

Napisano 22 luty 2008 - 15:59

tez mi sie wydaje tak jak powiedział Jachu:) i zgadzam sie z postem Piotrka:) jakos nie widac odpowiedzi modow na propozycje ,teraz beda unikac:PP

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych