Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolejny Użytkownik Zbanowany Przez Tomaszka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów
  • Zainteresowania:Wiadomo....

Napisano 21 luty 2008 - 17:52

Ledwo się wyjaśniła moja sytuacja z sygnaturą (z której wyszedłem praktycznie bezkolizyjnie mimo twoich 2 ostrzeżeń i 10-dniowego bana który trwał bodajże połowę swojej kadencji icon_wink.gif ) a już zaczynasz najeżdżać na innych użytkowników-kłótnia i co ? proste! najlepiej dać bana i to na 100dni i uciec od wszystkiego(mam na myśli to że dajesz bana i uciekasz od problemu tym że kończysz moderowanie na forum). Bardzo rozsądna decyzja przecież trzeba zaszaleć na forum nie ? żeby Cię zapamiętali, będą Cię pamiętać jako grzyba i tchórza. Najlepsze jest to że Ty zaczynasz się czepiać a popem po prostu jak gdyby nigdy nic dajesz bany, tobie oczywiście nic nie można zarzucić bo w końcu jesteś moderatorem. Dosłownie rzygać mi się chce jak widzę co robisz, w sumie to dobrze że zrezygnowałeś.( Dla niewtajemniczonych chodzi o użytkownika Grzegorz F20).

#2 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Muzyka, motocykle, Budownictwo,

Napisano 21 luty 2008 - 18:29

Ostatnie nie obchodziły mnie te spory na forum i zachowałem neutralność. Chciałbym sie dowiedzieć dlaczego Grzegorz F20 dostał ban???????

#3 crazyy

crazyy

Weteran

• Members
  • 271 postów

Napisano 21 luty 2008 - 18:41

Przeczytaj cały ten temat:
http://www.splawik.c...mp;#entry111949

#4 Paszczet

Paszczet

Szajbus

• Members
  • 1058 postów

Napisano 21 luty 2008 - 18:46

Według mnie ban się należał.

#5 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 21 luty 2008 - 18:51

CYTAT(crazyy @ czw, 21 lut 2008 - 17:41) Wyświetl post

nie polecam tego linka....temat jest mocno przeczyszczony i nie znajdziesz w nim prawdziwego oblicza sprawy....jak ktos sledzil temat caly czas to widzial co sie tam dzialo....;/
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#6 crazyy

crazyy

Weteran

• Members
  • 271 postów

Napisano 21 luty 2008 - 18:56

To może ktoś przedstawi tą wersję ''Prawdziwą''?

#7 Paszczet

Paszczet

Szajbus

• Members
  • 1058 postów

Napisano 21 luty 2008 - 19:04

CYTAT
nie polecam tego linka....temat jest mocno przeczyszczony i nie znajdziesz w nim prawdziwego oblicza sprawy....jak ktos sledzil temat caly czas to widzial co sie tam dzialo....;/

Z całym szacunkiem, ale to co przeczytałem wystarczyło mi aby ocenić sprawę. Jak dla mnie to ban dany sprawiedliwie.

#8 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów

Napisano 21 luty 2008 - 19:08

CYTAT(crazyy @ czw, 21 lut 2008 - 17:56) Wyświetl post
To może ktoś przedstawi tą wersję ''Prawdziwą''?

napisz do Tomaszka
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:

#9 pytonek19

pytonek19

Weteran

• Members
  • 795 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo ,tenis ,gitara;)

Napisano 21 luty 2008 - 19:18

ja to przeczytałem i mysle ze sie nie nalezał .kto to wszystko zaczał ? i wogole zauwazaliscie ze prawie wogole Tomaszek sie nie udziela a jak jest post Grzeska to od razu mu wrzuca moze delikatnie ale zawsze ,a a co do Grzegorza to bardzo go szanuje ale tez nie jest do konca w porzadku . Proponuje zeby ktos tu przedstawił od poczatku do konca sprawe i niech to bedzie bezstronna np BUry:))

Pozdro tylko bez banow:P
Lotnik - skrzydlaty władca świata bez granic
Ze śmierci drwi i w twarz się życiu głośno śmieje,
Drogę do nieba skraca, przestrzeń ma za nic,
Smutki mu z czoła pęd zwieje...

#10 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Muzyka, motocykle, Budownictwo,

Napisano 21 luty 2008 - 19:20

Z tego co przeczytałem to przychylam się do zdania zaprezentowanego przez użytkownika Paszczet. Może jak dowiem sie coś więcej to zmienię zdanie.
Pozdrawiam

#11 crazyy

crazyy

Weteran

• Members
  • 271 postów

Napisano 21 luty 2008 - 19:57

Wd.mnie to to Tomaszek zaczął,niepotrzebnie napisał ''Na naukę nigdy nie jest za późno...'',takie zaczepne zdanie.

Użytkownik crazyy edytował ten post 21 luty 2008 - 19:57

#12 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 21 luty 2008 - 20:55

Uwaga!!! Cisza! Mówi Tomaszek.
F20 zaczął się zabawiać w odgryzanie, i to z przejawami typowego dla niego chamstwa, więc i ja się odgryzłem. Moje zdanie na temat moderowania i traktowania użytkowników na spławiku nie ma tu już znaczenia. wolfik przy okazji poprzedniej sprawy zachował się dość jasno i ja chyba również. Nie traktujcie mnie, więc jak moderatora a jak zwykłego użytkownika. Tak więc banami i ostrzeżeniami dzielę wg. własnego uznania, skoro wolfik uznał że nadal mam mieć takie uprawnienia. Wiecie - taki zbuntowany moderator icon_twisted.gif Tak więc uprzejmie proszę jako użytkownik Tomaszek o zgodę i kontynuowanie tematów wędkarskich. Myślę że zakumaliście o co biega. Do póki wolfik mnie nie zdejmie, za awanturowanie się i chamstwo grozi 'nagła śmierć' - oczywiście tylko na forum icon_wink.gif icon_mrgreen.gif
Bezduszni! Nie krzywdźcie tego szlachetnego suma. Albowiem w jego piersi bije serce kochanka. A jeśli my zajrzymy do naszych, czyż nie znajdziemy tam serca suma?

#13 Hans

Hans

Wędkarz

• Members
  • 70 postów

Napisano 21 luty 2008 - 21:55

CYTAT(Tomaszek @ czw, 21 lut 2008 - 23:55) Wyświetl post
F20 zaczął się zabawiać w odgryzanie, i to z przejawami typowego dla niego chamstwa, więc i ja się odgryzłem. Moje zdanie na temat moderowania i traktowania użytkowników na spławiku nie ma tu już znaczenia. wolfik przy okazji poprzedniej sprawy zachował się dość jasno i ja chyba również. Nie traktujcie mnie, więc jak moderatora a jak zwykłego użytkownika. Tak więc banami i ostrzeżeniami dzielę wg. własnego uznania, skoro wolfik uznał że nadal mam mieć takie uprawnienia. Wiecie - taki zbuntowany moderator icon_twisted.gif Tak więc uprzejmie proszę jako użytkownik Tomaszek o zgodę i kontynuowanie tematów wędkarskich. Myślę że zakumaliście o co biega. Do póki wolfik mnie nie zdejmie, za awanturowanie się i chamstwo grozi 'nagła śmierć' - oczywiście tylko na forum icon_wink.gif icon_mrgreen.gif

wolfik
zlituj się -wywal tego gamonia z moda bo rozwali całe forum.Tu nie tylko dzieci zaglądają.Pozdrawiam

#14 Luko87

Luko87

Weteran

• Members
  • 206 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo,sport

Napisano 21 luty 2008 - 22:20

CYTAT(Tomaszek @ czw, 21 lut 2008 - 21:55) Wyświetl post

Co ty chcesz tym osiągnąć?Heh zbuntowany?niby dlaczego?

#15 kamy

kamy

Weteran

• Members
  • 267 postów

Napisano 21 luty 2008 - 22:29

gadalem z kilkoma czolowymi uzytkownikami forum i wiekszosc albo zminia to forum na inne albo calkiem je opuszcza..ja zapewne zrobie to samo! skoro tu panuje taki harmider i brakzorganizowania

edit: moze i wy to forum stworzyliscie ale my je wspoltworzymy i bez wzajemnego zrozuminia forum niema sensu istnienia

Użytkownik kamy edytował ten post 21 luty 2008 - 22:30

#16 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów

Napisano 21 luty 2008 - 22:38

CYTAT(Tomaszek @ czw, 21 lut 2008 - 19:55) Wyświetl post

no i tym postem pokazales tak naprawde jaki jestes i to co robisz jest nieprawidlowe...a ban na odejscie??..zalosne...sam sie zbanuj i przemysl troche swoje postepowanie...!!

Użytkownik PasiastyIrokez:) edytował ten post 21 luty 2008 - 22:40

Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:

#17 pytonek19

pytonek19

Weteran

• Members
  • 795 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo ,tenis ,gitara;)

Napisano 21 luty 2008 - 22:51

jeszcze tak kilka takich numerow i beda same dzieci na tymform bo kazdy madrzejszy a zarazem starszy pojdzie gdzie indziej!!!!

pozdro
Lotnik - skrzydlaty władca świata bez granic
Ze śmierci drwi i w twarz się życiu głośno śmieje,
Drogę do nieba skraca, przestrzeń ma za nic,
Smutki mu z czoła pęd zwieje...

#18 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 21 luty 2008 - 22:55

CYTAT(Tomaszek @ czw, 21 lut 2008 - 21:55) Wyświetl post

nie no jak tylko wolfika nie ma to widze ze chlopaki szalejecie uklejowy bury i tomaszek wszyscy jestescie siebie warci
nic nie wnosicie do zycia forum a wszedzie siejecie zamet i zaczynacie wszystkie spory
jak wchodze na forum i widze jakimi jestescie moderatorami coraz powazniej mysle nad zmianą forum jak zresztą wszyscy starsi uzytkownicy
sami doprowadzacie do tego ze zostana na forum sami malolaci i debile ktorych bedziecie mogli sobie ustawaic po swojemu jak wam pasuje

a wolfik jak nic z tym nie zrobi to tez sie przyczynia do tego balaganu na forum

a kadra moderatorow powinna mocno sie zmienic takie jest moje zdanie polowa modow jest nieobecna od miesiecy a reszta sieje popyline i rozsyla bany i ostrzezenia za blache sprawy oczywiscie sa wyjatki mam na mysli rekmara

zastanowcie sie nad tym co wyprawiacie a tomaszkowi radze wizyte u psychologa bo juz przegina pale do potegi
jak chcesz zebysmy sie traktowali jak zwyklego uzytkownika to zachowoj sie jak zwyklu user i nie rozsylaj banow jak niedorozwiniety szympas kogos nie lubisz to bana mu jasne rob tak dalej bedziesz wielki i zdobedziesz uznanie u wszystkich uzytkowikow

"catch and release" - złów i wypuść!!!!!!

#19 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 21 luty 2008 - 23:09

CYTAT

Koledzy, temat jest oczyszczony jak Tomaszek napisał, tylko cos mi nie pasuje
CYTAT
Nie traktujcie mnie, więc jak moderatora a jak zwykłego użytkownika.

wiec dlaczego panie kolego oczysciles temat?
CYTAT
Tak więc banami i ostrzeżeniami dzielę wg. własnego uznania

Tomaszek, od kiedy to zwykly uzytkownik moze dzielic banami i ostami?

Chcialbym zapoznac sie z cala sprawa, czy ktos moze przedstawic jej przebieg? Czy tez mam udac sie przez gg do F20 i poznac Jego subiektywna ocene, czy tez moze ktos z uzytkownikow poda jej bieg?
Pozdrawiam,
zwykly niezwykly uzytknownik Ascik.
Życie jest zbyt smutne i szare ażeby nie szukac promieni słońca w postaci jaj, ot dla przykładu na tym forum.

#20 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 21 luty 2008 - 23:27

co ty jest do wyjasniania tomasze sie naćpał i szleje icon_biggrin.gif

"catch and release" - złów i wypuść!!!!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych