Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaniedbania na forum

133 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 21 luty 2008 - 14:46

CYTAT(Bury @ czw, 21 lut 2008 - 13:22) Wyświetl post
Pasiasty widze, że na siłe szukasz konfliktu.

nie szukam i nie zamierzam...po prostu chcialbym zeby bylo normalnie..a to co sie czasem dzieje to juz lekka przesada...
Pozdrawiam:)

#42 rekmar

rekmar

Kierownik lodowiska

• Members
  • 1321 postów

Napisano 21 luty 2008 - 15:12

CYTAT(Astarot @ czw, 21 lut 2008 - 15:44) Wyświetl post
Po drugie, czy istnieje jakakolwiek szansa wyeliminowania tekstow Dostosuj temat do regulaminu , moze zmienic zasady gieldy, albo podpis pod dzialem w jaki sposob zamieszczac ogloszenia. Rzecz jasna i prosta ze wiekszosc nie czyta regulaminu i pozniej sa z tego problemy ale jak juz setny raz widze "dostosuj temat do regulaminu" to noz sie w kieszeni otwiera.

Zawsze istnieje inne rozwiązanie.
Moja propozycja jest radykalna. Wyrzucać do kosza bez możliwości poprawy źle zredagowane tematy.
Tak zapewne bym robił, ale dajemy na splawiku szanse na poprawę.

Powtórzę po raz kolejny. Jest to narzędzie do ułatwienia nam życia zamiast tracić czas na pisanie kolejnego poematu z łaskawą prośbą do kolejnego Użytkownika co to regulamina zapomniał przeczytać - wciskam guzik i pozamiatane.

Szczerze mówiąc niewiele mnie interesuje czy się taka forma komuś podoba czy nie o ile ja mogę zająć się ciekawymi tematami o tematyce związanej z czystym wędkarstwem (może kogoś to zaskoczy, ale mnie wędkarstwo naprawdę fascynuje) a nie handlem. A zapewniam to oszczędza czas mój. Astarot jeśli nie możesz tego czytać to nie czytaj, pomiń mój nudny post i czytaj następny. Kłopoty z sercem rozwiązuje się u lekarza specjalisty (kardiolog zdaje się).

W ogłoszeniu ma być skąd jest kolega, który coś chce sprzedać, albo kupić, ma to być widoczne zanim otworzę temat (również dla oszczędności czasu)

a może moja propozycja z początku posta Wam się podoba?

#43 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 21 luty 2008 - 15:21

Zanim napiszesz popatrz przynajmniej dwa razy. Stare modelarskie przysłwie mówi "kilka razy przymierz zanim skleisz" icon_smile.gif

TA EMOTA: icon_twisted.gif
czy nie wygląda dostatecznie szyderczo żartobliwie?
Ona w poście była i jest nadal
CYTAT
niech ktoś spróbuje mi zaleźć w tej kwestii za skóre to głowę mu wyrwe icon_twisted.gif

Co do giełdy to wziąłem ją pod swoje skrzydła i robiłem przez kilka dni porządek. Zasady są jasne, a jesli nie chcecie widziec tekstu "dostosuj temat do regulaminu" po prostu sie do niego stosujcie.

Nie jestem natomiast za tym co piszę Rekmar- usuwaniem bez powiadomienia. Wy wymiatacie, ale jest na forum wielu ludzi bardzo młodych, albo nieobcykanych w sprawach netu, czy barzo młodych stażem chociażby i maja prawo popełnic błąd. Każdy, kto popełnił błąd dostał ode mnie ostrzeżenie słowne na PW i prośbę o wyedytowanie tematu. Dwóch uzytkowników dostało ostrzeżenie, za to że po edycji utworzyli temat, który znowu nie spełniał normy. Myśle, że to sprawiedliwe, bowiem post zostaje, jest szansa jego edycji i dalsze tematy stawiane są prawidłowo. Chyba nie ma osoby, która na złość będzie za każdym tematem łamała regulamin zrozumiawszy go poprzednio.

Jeżeli już jesteśmy w GIEŁDZIE warto dowiedzieć się za co można zgarnąć ostrzeżenie.
http://www.splawik.c...ematach___14126
Było to nagminne mam nadzieje, że teraz głupie komentarze się skończą a przynajmniej ostudzą zapał części autorów.

#44 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 21 luty 2008 - 16:21

CYTAT(Uklejowy_magik @ czw, 21 lut 2008 - 14:21) Wyświetl post
Nie jestem natomiast za tym co piszę Rekmar- usuwaniem bez powiadomienia.

a jestes(i reszta modow) za zamykaniem tematow i banowaniem kolejnych uzytkownikow bez ostrzezenia??!!??
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#45 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 21 luty 2008 - 16:24

A nie pisałem Ci czasem wczoraj czegos na ten temat? Więc uważam to za koniec tego wątku.
Ja przynajmniej nie bede się już wypowiadał i ulegał prowokacją. Przeczytaj co pisałem na ten temat wcześniej.

#46 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 21 luty 2008 - 23:05

moja uwaga do wolfika

zastanow sie nad zmiana skladu moderatorow polowa jest nie aktywna a druga polowa zachowuje sie jak dzieciarnia z piaskownicy i nie jest to tylko moje zdanie oczywiscie sa wyjatki

"catch and release" - złów i wypuść!!!!!!

#47 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 21 luty 2008 - 23:15

CYTAT
A zapewniam to oszczędza czas mój. Astarot jeśli nie możesz tego czytać to nie czytaj, pomiń mój nudny post i czytaj następny.

Rekmar, deko nie zrozumielismy sie. Chodzilo mi bardziej o prostsze podanie regulaminu przy zakladaniu nowego tematu w dziale "Giełda", jakiegos przykladu czy tez wysietlania zasad w samym dziale a nie zapisywaniu ich w topicu. Cos co odrazu by sie rzucalo w oczy. Ty nie musialbys pisac Dostosuj temat do regulaminu a my wiedzielismy gdzie mozna odebrac towar. Oszczedzilo by to i Twoj i nasz czas.

Użytkownik Astarot edytował ten post 21 luty 2008 - 23:16

Życie jest zbyt smutne i szare ażeby nie szukac promieni słońca w postaci jaj, ot dla przykładu na tym forum.

#48 rekmar

rekmar

Kierownik lodowiska

• Members
  • 1321 postów

Napisano 21 luty 2008 - 23:23

CYTAT(Astarot @ pią, 22 lut 2008 - 00:15) Wyświetl post
Chodzilo mi bardziej o prostsze podanie regulaminu przy zakladaniu nowego tematu w dziale "Giełda", jakiegos przykladu czy tez wysietlania zasad w samym dziale a nie zapisywaniu ich w topicu. Cos co odrazu by sie rzucalo w oczy.

Rzeczywiście się nie zrozumieliśmy, a pomysł uważam za ciekawy - godny przemyślenia i po przemyśleniu - wdrożenia. Masz na myśli taki neon po oczach. Tylko czy to nie będzie jeszcze bardziej irytujące?

Nie sprawdzimy to się nie dowiemy

#49 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 21 luty 2008 - 23:42

CYTAT
Rzeczywiście się nie zrozumieliśmy, a pomysł uważam za ciekawy - godny przemyślenia i po przemyśleniu - wdrożenia. Masz na myśli taki neon po oczach. Tylko czy to nie będzie jeszcze bardziej irytujące?

Nie sprawdzimy to się nie dowiemy

Widze ze reformy nie idzie przeprowadzic. Zrob sobie pan ten neon, ja dzial omijam szerokim lukiem i nie dyskutuje wiecej.
Życie jest zbyt smutne i szare ażeby nie szukac promieni słońca w postaci jaj, ot dla przykładu na tym forum.

#50 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 01 marzec 2008 - 17:01

uffff, odpowiadam zbiorczo

1. logowanie - jest spowodowane zmiana IP komputera uzytkownika, tak dzialalo, dziala i bedzie dzialac ten skrypt
2. dzial oddam/przyjme - zastanawiam sie nad zmiana, sklaniam sie do wersji w ktorej zostanie tylko Oddam
3. lista uzytkownikow przegladajacych dzial/temat - wylaczylem to, zeby chociaz minimalne ograniczyc liczbe zapytan do bazy, pomoglo na kilka dni. czy potrzebujemy tej opcji i powinienem ja wlaczyc?
4. ostrzezenia, bany, kasowanie tematow - jest regulamin forum, sa dodatkowe regulaminy w niektorych dzialach, kazdy uzytkownik rejestrujac sie zobowiazuje sie do ich przestrzegania. a moderatorzy to nadzoruja. i to zamyka sprawe.
nie bedziemy sie tlumaczyc z kazdej edycji, kazdego usuniecia. a powody ostrzezen i banow sa uzytkownikom znane - podajemy je w momencie wykonywania takiej akcji.

PYTANIA DLACZEGO KTOS ZOSTAL ZBANOWANY SA WIEC ZUPELNIE NIEUZASADNIONE

5. 99% uwag jakie sie tu pojawiaja ma charakter osobistych wycieczek w kierunku konkretnych moderatorow, merytorycznie nieuzasadnionych.
odwiedza nas kilkadziesiat tysiecy osob miesiecznie - nie ze wszystkimi znamy sie osobiscie, nie wszyscy musza nas, moderatorow, lubic - wazne jest czy znajda tutaj to, czego szukaja

#51 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 01 marzec 2008 - 17:30

to bedzie jako osobny post

forum istnieje od 3,5 roku

istnieje i rozwija sie dzieki:
Apostolowi, Buremu, Hubusowi, Rekmarowi, Tomaszkowi, Uklejowemu, Waldkowi
a wczesniej rowniez:
Corristo, Klaymanowi, Pietruchowi

serdecznie dziekuje im za pomoc i prosze o wiecej

niech to wystarczy za caly komentarz

#52 kamy

kamy

Weteran

• Members
  • 267 postów

Napisano 01 marzec 2008 - 17:38

zauwazylem ze wielu uzytkownikow probuje "nabijac posty" wiecie mi to wisi ale widzialem awantury na ten temat zeby ich uniknac proponuje wylaczyc nabijanie postow np. dla hyde park i pochodnych:)

#53 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 11 marzec 2008 - 20:42

CYTAT(Cheater)
Jesteś zapalonym wędkarzem? Szukasz odpowiedzniego serwisu, aby poszerzać swoją wiedzę? Jeżeli tak to [thumbsup]www.ryby.ovh.org[thumbsup] jest serwisem dla Ciebie.
Nowa strona i forum wędkarskie. Wejdź i zarejestruj się za darmo .

Uwaga
Dla najaktywniejszego użytkownika naszego portalu przewidziana jest nagroda, a więc wejdź, zarejestruj się i bądź aktywny
icon_wink.gif

http://www.splawik.c...ofil-m7840.html

Użytkownik Homegeon edytował ten post 11 marzec 2008 - 20:43

flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#54 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 11 marzec 2008 - 22:12

czy to przyszlo jako PW czy jest gdzies na forum?

#55 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 11 marzec 2008 - 22:38

przyszło do mnie na PW icon_smile.gif
flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#56 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 12 marzec 2008 - 09:25

http://www.splawik.c...o...t=0&start=0 Prosba o ocene strony.

#57 kamy

kamy

Weteran

• Members
  • 267 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 21:44

CYTAT(Astarot @ śro, 12 mar 2008 - 10:25) Wyświetl post

typie moze zaczniesz od przeczytania regulaminu! a nie ja ci pomoge bo to zbyt trudne jest dla niektorych ... czepiaja sie a nieznaja regulaminu

CYTAT
16. Wszelkie posty majace charakter reklamy niekomercyjnej bedą usuwane lub przenoszone do działu HydePark.

jakbys niezauwazyl to moj post jest w dziale hydePark

#58 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 22:11

Po pierwsze "type" jak do mnie piszesz to z Wielkiej litery. Po drugie "typie" to po chudy gwizdek rozsylasz pm do bylych modow, fakt nie jest to zakazane w regulaminie. Ale wedlug mnie to strategie miales cwana lisie. Podkupujesz ex kadre moderujacych splawik. I tak naprawde to mam gdzies gdzie twoj post jest "typie".

A niestety myslenie jest doscyc mocna moja zaleta, wiec "typie" nie musisz mi pomagac.
"typie" ^^ nie no padne

#59 kamy

kamy

Weteran

• Members
  • 267 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 23:38

pierwsze i ostatnie primo: ja niewyslalem do nikogo takich PW ;] a jak ktos to robi bo chce promowac moja strone to nie do mnie pretensje TYPIE

#60 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 23:57

typie jakos dziwnie tematy sie powtarzaja u Ciebie jak i na splawiku, ale to przeciez zwykly zbieg okolicznosci.
A co do tego czy Ty to zrobiles czy moze dobry zielony duch nocy wczorajszej to juz po ip dojda admini jak im bedzie sie chcialo ruszyc typa jak Ty ;]. A po drugie primo ultimo skoro tematy sie powtarzaja to moze kradniesz pomysly tutejszych uzytkownikow typie ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych